Südamlikud kingitused muumisõpradele

1.-18. veebruar 2024 KÕIK MUUMI TOOTED -25%  

Õrnroosadel muumi tekstiilidel ja nõudel on kujutatud Muumitrolli ja Piripiiga kiindumust. Kõige kallimatele mõeldud beebiroosasse Armastus kollektsiooni kuuluvad voodipesukomplekt, froteest vannilina, froteest käterätik, linane köögirätik, kandekott, kruus, kauss, lusikas ja käärid. Täielik sõbrapäeva komplekt!

Muumi voodipesukomplekt ARMASTUS

Muumi saunalina 70x140cm ARMASTUS

Muumi froteerätik 30x50cm ARMASTUS

Muumi köögirätik 50x70cm ARMASTUS

Muumi kott ARMASTUS

Muumi kauss 15cm ARMASTUS

Muumi kruus 0,3l ARMASTUS

Muumi käärid 21cm ARMASTUS

Muumi kohvilusikas ARMASTUS

Arabia Muumi Armastus

Südantsoojendavad Armastuse motiivid peegeldavad Piripiiga (teise nimega Tusklikupreili) ja Muumitrolli suhet. Isegi kui kaks armsamat ei ole alati igas asjas ühel meelel ja ei kõnni samal rajal, siis nende seiklused lõppevad alati õnnelikult ja sõprus tugevneb.

Armastuse sarja motiivid põhinevad kolmel Tove ja Lars Janssoni muumikoomiksil. Muumitrolli ja Piripiiga sooja kallistuse aluseks on “Muumi ja marslased” (1957) ja “Džungel Muumiorus” (1956), kohtumine on pärit “Piripiiga läheb Rokokoosse” (1958) ja lilledega maalimistseen koomiksist “Muumitroll ehitab maja” (1956).

Läbi aegade klientide lemmik Armatuse kruus on ainus 0,3-liitrine kruus, mis on alates 1996. aastast tootmises alles. Kruusil on samad illustratsioonid kui tekstiilil – maalimise stseen on keskel, ühel poolel on kohtumine ja teisel pool kallistus.

 

Tähistage armastust aastaringselt

Armastuse kollektsioon on saanud inspiratsiooni positiivsest ja avatud ellusuhtumisest. Omakasupüüdmatu armastus on üks muumifilosoofia põhiteemadest ja nendega tooted levitavad sõbrapäeva roosa sõnumi kõikidele edasi.

“Voodipesu või kruus on ideaalne kingitus partnerile või kaaslasele, aga sobivad hästi ka sõbra või pereliikme meelespidamiseks või siis iseendale turgutuseks. Meie, Muumi Arabia, arvame, et armastus väärib siiski tähistamist igal päeval aastas,“ ütleb Mirka Paasikangas, Muumi-Arabia globaalne PR kommunikatsioonijuht.

Armastust ei ole kunagi liiga palju!

Loe rohkem Muumiblogist:

Muumi Arabia nõudekollektsioon Haru

Muumi lauanõud Haru on inspireeritud Soome saarestikust ja saanud mõjutusi Jaapanist Uus Haru kollektsioon on austusavaldus Tove Janssoni elule ja loomingule. Sarja nimi ja disain said inspiratsiooni Tove lemmiksaarest. Nõudesarja on loonud duo Naoto Niidome ja Nathalie Lautenbacher, kes ühendasid oma loomingus Soome ja Jaapani mõjud. Haru tuleb Eestis saadavale 01.08.2024. Haru kollektsioon koosneb erinevas suuruses

Loe siit »

Muumide klassika kollektsiooni 2024. aasta uued tegelased

Igavene unistaja ja suur mõtleja Muumi Arabia klassikalise kollektsiooni kaks uut tegelast on oma olemuselt peaaegu vastandid: kergestierutuv Sniff unistab kuulsusest ja mammonast, Piisamrott seevastu on tõsiseltvõetav filosoof, kellemeelest on peaaegu kõik mõttetu. Piisamirotiga nõusid pole enne valikus olnud, Sniffi aga näeme jubakolmandat korda. Kauaoodatud Piisamrott Muumikeraamika fännid on pikalt oodanud, millal saabub müüki Piisamroti kruus. Viimati

Loe siit »

Muumi hommikumantlid

Muumi Arabia kodutekstiilidesse lisandusid pehmed hommikumantlid, et soojendada hilissügise ja läheneva talve jahedamaid aegu. Valikus on praktilise vöö ja taskutega hommikumantlid täiskasvanutele ja lastele. Lastekollektsioonis on lisaks kapuutsiga vannipontšod.

Loe siit »

Muumi 2023 talv

Muumide uues 2023. aasta talvise hooaja kollektsioonis Laskumine on kiirust ja võidutahet. Nõudel kohtud lisaks muumidele ja hr Erkile kahe vähemtuntud tegelasega. Jätkub 2022. aasta pastelsete värvilahendustega lugu.

Loe siit »
Muuminõud suvi 2023

Muuminõud suvi 2023. Sel suvel toimub pidu ja kõik on oodatud!

2023. aasta suvehooaja Muumi lauanõude kollektsioon Aiapidu on täis üllatavaid kohtumisi ja maagilist sõprust. Muumioru vallutab tohutu kuumus, mille järel saabub äike ja paduvihm. Väike My leiab merest hulpiva kasti, mis on täis eksootilisi troopilisi seemneid. Muumid loobivad need suvaliselt oma aeda laiali. Kuumus ja niiskus paneb seemned valguse kiirusel idanema ning hommikuks on muumimaja ümber tihe džungel. Loe siit, mis edasi saab!

Loe siit »
Muumi 2022 uued kruusid

Muumi tähekruusid toovad koju uusi sõnu

Moomin by Arabia Tähestiku kollektsioon sai alguse 2022. aasta septembris eesmärgiga tuua ja levitada lugemis- ja kirjutamisrõõmu. Käesoleval aastal jätkub Muumi lugu uute H- ja M-kruusidega, millel on Sniff ja salapärane duo Tutsik & Lipsik. Uued kruusid koos varasemate L, O, V ja E tähtedega, on saadaval alates 12. jaanuarist 2023.

Loe siit »

Muumide talveime 2022. Uued tooted kohal!

Talisport ja segased emotsioonid – härra Erk naaseb Arabia muuminõudele. Sellel talvel maitseb kuum kakao või rammus supp kõige paremini uutes muuminõudes. 2022 talvine hooajakollektsioon “Talveime” tähistab spordihullu härra Erki tagasitulekut, kes julgustab muumisid uisutama, mis aga pingutustele vaatamata neil hästi välja ei tule. Uus kollektsioon koosneb pastelsetes toonides kruusist ja kausist.

Loe siit »
Arabia Muumi ABC

Muumi uus nõudekollektsioon tuletab meelde, et ka väikestel tegudel võib olla suur mõju

Uus Tove Janssoni originaaljoonistega Muumi heategevuskollektsioon tähistab sõprust ja üksteisest hoolimist ning julgustab inimesi üle maailma tegema väikeseid heategusid. Sümpaatsetel joonistustel, mis on Janssonile omases äratuntavas stiilis, on õitsvad punased lilled, Väike My ämbriga, Muumitroll redelil ronimas ja Nuuskmõmmik, kes istub koos sõpradega lõkke ümber. Iga müüdud toote eest annetatakse 1 € vastava riigi Punase Risti esindusele üle maailma.

Loe siit »
Muumi talv 2021

Muumi talv 2021

2021. aasta Muumi talvenõudel on kujutatud Muumitrolli ja tema sõpru taevasse kaduvat Lumehobust jälgimas. Jätkub Tove Janssoni raamatu “Trollitalv” (1957) lugu, kus Muumitroll esimest korda elus kogeb imelist talve.

Loe siit »
Muumid 2021 suvi

Muumide boheemlaslik rannaelu

2021. aasta suvehooajal jätkuvad Muumide perekonna rannaseiklused, mis põhineb Tove Janssoni koomiksiraamatul “Muumid Rivieral”, mille inglise keelne väljaanne ilmus 1955. aastal.

Loe siit »
Muumi 2021

Muumimamma ja Filifjonka uued Muuminõud

Tove Janssoni loodud Muumioru tegelastega on lihtne igapäevaelus samastuda. Muumimamma on heasüdamlik ja mõistev: ta kohtleb elu ja erinevaid inimesi avameelselt ja on väga külalislahke. Proua Filifjonka seevastu vastandub mitmes mõttes Muumimammale. Filifjonka on kolme lapse ema, kelle jaoks puhtus, kord ja kohustused tagavad kontrolli elu üle.

Loe siit »