Fiskars Kodu – köök on kodu süda

 

Vaata FISKARS KODU tooteid

Kööki kutsutakse kodu südameks. Fiskars teeb toiduvalmistamise lihtsamaks ja kergemaks, et saaksid nautida elu kõige magusamaid hetki. Fiskarsi vahendeid on hõlbus kasutada, puhastada ja hoiustada ning sellepärast ka lihtne armastada! Valikusse kuuluvad erinevast materjalist Fiskarsi potid, pannid, haudepotid, noad, köögitarvikud ja käärid. Maailmaklassi disainerid on taganud selle, et sinu köögiriistad on nii nägusad kui ka kvaliteetsed. Pole tähtis, millist maitsvat rooga sa parajasti valmistad, meie saame pakkuda parimat.

Fiskarsi potid ja ahjupotid

Kodukokale on laias valikus potte ja ahjupotte. Igas köögis on vajalik roostevabast terasest keedupott, mida leiad Norden, All Steel, Hard Face, Functional Form ja Classic sarjast. Pudru valmistamiseks on parim pinnakattega pott või kastrul Rotisser ja Hard Face sarjast. Õige ahjupott on valmistatud malmist (Norden ja Brasserie sari), see malm säilitab soojust. Kuna malm läheb kergesti rooste, siis selle vältimiseks on pott kaetud emailist pinnakattega.

Vaata siit

Fiskarsi pannid

Fiskarsi valikus on kvaliteetsed paksu põhjaga pannid – praepann, vokkpann, grillpann, pannkoogipanni ja omletipann. Saad valida erinevate külgevõtmatu pinnakatetega pannide, malmpannide või pinnakatteta roostevabast terasest pannide vahel. Kõik kööginõud on valmistatud Soomes Sorsakoski tehases.

Vaata siit

Fiskarsi ahjuvormid ja -pannid

Ahjupann sobib suurepäraselt aeganõudvamaks toiduvalmistamiseks, näiteks erinevate risotode, pajaroogade ja hautiste tegemisel. Vajadusel saab seda kasutada ka pliidil. Norden Steel ahjupannil on unikaalne Thermium™ mineraalkate ja 25-aastane garantii. All Steel mittenakkuv Ceratec pinnakate ja Rotisser Hardtec Superior pinnakate taluvad kuumust kuni 240 kraadi.

Vaata siit

Fiskarsi kööginoad

Fiskars teab, kui oluline on õige nuga köögis ja seetõttu on valikus palju erinevaid kodukokkade soove ja vajadusi arvestavaid kööginugasid. Korralik ja terav kokanuga, koorimisnuga, juurviljanuga, fileerimisnuga, tomatinuga või leivanuga on iga köögi raudvara. Fiskarsi noad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, on ergonoomised ja turvalised kasutada. Kasuta regulaarselt noateritajat või terituspulka.

Vaata siit

Fiskarsi köögitarvikud

Fiskarsi köögitarvikutega on mõnus toitu valmistada, sest need on kvaliteetsed ja nägusad. Ükskõik, kas soovid koorida, tükeldada, riivida või vahustada – meil on selleks õige tööriist. Valikus on pannilabidas, tangid, pastalusikas, vispel, sõel, koorija, juustunuga, riiv, munaviilutaja, pitsalõikur, tainakaabits jpm.

Vaata siit

Fiskarsi pastalusikas

Fiskarsi pastalusika Functional Form sakilised servaga saad spagetid ja nuudlid hõlpsalt pastapotist kätte. Ümmarguse avaga saad mõõta pastaportsjoni suurust.

Vaata siit

Fiskarsi käärid

Fiskars pakub uhkusega laia valikut kääre, mida saab kasutada klassiruumis, köögis, õmblustöökojas või käsitööringis. Olenemata sellest, kas soovid lõigata õrna kangast või paksu väljakutsuvat kleepuvat materjali, meilt leiad sobivad käärid igaks tööks. Fiskars hoolib keskkonnast ja kasutab ümbertöödeldud ning taaskasutatud materjale.

Vaata siit

Fiskarsi köögikäärid

Head käärid on abiks toidu valmistamisel. Vali spetsiaalsed ürdikäärid, linnukäärid, kalakäärid või täienda oma köögisahtli varustust mitmeotstarbeliste universaalsete kääridega, millega on hea avada pakendeid või lõigata salatilehti. Toiduvalmistamise hõlbustamiseks on Fiskarsi köögikääridel ergonoomilised käepidemed ja tugevad sakilised lõiketerad.

Vaata siit

Fiskarsi lastekäärid

Käärid aitavad lapsel tugevdada käelihaseid, harjutada silma-käe koordinatsiooni, väljendada end ja arendada oma kujutlusvõimet. Mittenakkuvad teraga käärid lõikavad igasuguseid materjale ning Softgrip ™ mudelite pehme mustriga käepidemed tagavad mugava haarde. Valikus erinevale vanuseastmele sobivad käärid, vasakukäeliste käärid, muumikäärid, mustrikäärid.

Vaata siit

Fiskarsi käsitöökäärid ja -vahendid

Tore on nautida loomise energiat. Fiskars aitab loomingulisele vaimule kaasa, sest isegi kõige pöörasemad ideed nõuavad täpseid, nutikaid ja hõlpsasti kasutatavaid meisterdamis- ja õmblustööriistu. Fiskari valikusse kuuluvad õmbluskäärid, tikkimiskäärid, mustrikäärid, mustrirauad, erinevad DIY vahendid paberi- ja õmblustööks, lõikurid, matid ja joonlauad.

Vaata siit