Fiskars Kodu – köök on kodu süda

 

Kööki kutsutakse kodu südameks. Fiskars teeb toiduvalmistamise lihtsamaks ja kergemaks, et saaksid nautida elu kõige magusamaid hetki. Fiskarsi vahendeid on hõlbus kasutada, puhastada ja hoiustada ning sellepärast ka lihtne armastada! Valikusse kuuluvad erinevast materjalist Fiskarsi potid, pannid, haudepotid, noad, köögitarvikud ja käärid. Maailmaklassi disainerid on taganud selle, et sinu köögiriistad on nii nägusad kui ka kvaliteetsed. Pole tähtis, millist maitsvat rooga sa parajasti valmistad, meie saame pakkuda parimat.

Fiskarsi potid ja ahjupotid

Kodukokkadele on laias valikus potte ja ahjupotte. Igas köögis on vajalik roostevabast terasest keedupott, mida leiad Norden, All Steel, Hard Face, Functional Form ja Classic sarjast. Pudru valmistamiseks on parim pinnakattega pott või kastrul Rotisser ja Hard Face sarjast. Õige ahjupott on valmistatud malmist (Norden ja Brasserie sari), see malm säilitab soojust. Kuna malm läheb kergesti rooste, siis selle vältimiseks on pott kaetud emailist pinnakattega.

Fiskarsi pannid

Fiskarsi valikus on kvaliteetsed paksu põhjaga pannid – praepann, vokkpann, grillpann, pannkoogipanni ja omletipann. Saad valida erinevate külgevõtmatu pinnakatetega pannide, malmpannide või pinnakatteta roostevabast terasest pannide vahel. Kõik kööginõud on valmistatud Soomes Sorsakoski tehases.

Fiskarsi ahjuvormid ja -pannid

Ahjupann sobib suurepäraselt aeganõudvamaks toiduvalmistamiseks, näiteks erinevate risotode, pajaroogade ja hautiste tegemisel. Vajadusel saab seda kasutada ka pliidil. Norden Steel ahjupannil on unikaalne Thermium™ mineraalkate ja 25-aastane garantii. All Steel mittenakkuv Ceratec pinnakate ja Rotisser Hardtec Superior pinnakate taluvad kuumust kuni 240 kraadi.

Fiskarsi kööginoad

Fiskars teab, kui oluline on õige nuga köögis ja seetõttu on valikus palju erinevaid kodukokkade soove ja vajadusi arvestavaid kööginugasid. Korralik ja terav kokanuga, koorimisnuga, juurviljanuga, fileerimisnuga, tomatinuga või leivanuga on iga köögi raudvara. Fiskarsi noad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, on ergonoomised ja turvalised kasutada. Kasuta regulaarselt noateritajat või terituspulka.

Fiskarsi köögitarvikud

Fiskarsi köögitarvikutega on mõnus toitu valmistada, sest need on kvaliteetsed ja nägusad. Ükskõik, kas soovid koorida, tükeldada, riivida või vahustada – meil on selleks õige tööriist. Valikus on pannilabidas, tangid, pastalusikas, vispel, sõel, koorija, juustunuga, riiv, munaviilutaja, pitsalõikur, tainakaabits jpm.

Fiskarsi pastalusikas

Fiskarsi pastalusika Functional Form sakilised servaga saad spagetid ja nuudlid hõlpsalt pastapotist kätte. Ümmarguse avaga saad mõõta pastaportsjoni suurust.

Fiskarsi käärid

Fiskars pakub uhkusega laia valikut kääre, mida saab kasutada klassiruumis, köögis, õmblustöökojas või käsitööringis. Olenemata sellest, kas soovid lõigata õrna kangast või paksu väljakutsuvat kleepuvat materjali, meilt leiad sobivad käärid igaks tööks. Fiskars hoolib keskkonnast ja kasutab ümbertöödeldud ning taaskasutatud materjale.

Fiskarsi köögikäärid

Head käärid on abiks toidu valmistamisel. Vali spetsiaalsed ürdikäärid, linnukäärid, kalakäärid või täienda oma köögisahtli varustust mitmeotstarbeliste universaalsete kääridega, millega on hea avada pakendeid või lõigata salatilehti. Toiduvalmistamise hõlbustamiseks on Fiskarsi köögikääridel ergonoomilised käepidemed ja tugevad sakilised lõiketerad.

Fiskarsi lastekäärid

Käärid aitavad lapsel tugevdada käelihaseid, harjutada silma-käe koordinatsiooni, väljendada end ja arendada oma kujutlusvõimet. Mittenakkuvad teraga käärid lõikavad igasuguseid materjale ning Softgrip ™ mudelite pehme mustriga käepidemed tagavad mugava haarde. Valikus erinevale vanuseastmele sobivad käärid, vasakukäeliste käärid, muumikäärid, mustrikäärid.

Fiskarsi käsitöökäärid ja -vahendid

Tore on nautida loomise energiat. Fiskars aitab loomingulisele vaimule kaasa, sest isegi kõige pöörasemad ideed nõuavad täpseid, nutikaid ja hõlpsasti kasutatavaid meisterdamis- ja õmblustööriistu. Fiskari valikusse kuuluvad õmbluskäärid, tikkimiskäärid, mustrikäärid, mustrirauad, erinevad DIY vahendid paberi- ja õmblustööks, lõikurid, matid ja joonlauad.

Loe siit Fiskars Kodu kasulikke nõuandeid

Fiskars Norden Grill Chef kahvel
Fiskars

Fiskars Norden Grill kuulutab grillihooaja avatuks

2023. aasta kevad toob kaasa värsked valikud. Uued Norden Grill Chef tooted on multifunktsionaalsed – neid saab kasutada aastaringselt nii köögis kui õues, erinevatel pliitidel või lahtisel tulle. Norden on Fiskarsi premium sari, mis on mõeldud oma ala entusiastile, kes vajab parimat. Norden ammutab inspiratsiooni põhjala loodusest, kultuurist ja traditsioonidest ja tõlgendab neid tänapäevasel viisil. Kõik tooted valmistatakse esmaklassilistest materjalidest ja neil on 25-aastane garantii.

Loe siit »
Fiskars

Kuidas nuge hooldada ja teritada?

Toiduvalmistamise iga etapp võib vajada erinevat kööginuga. Kokanuga sobib enamikeks lõikamistöödeks, leivanoaga on hea lõigata kõva koorikuga küpsetist nagu näiteks ciabatta, koorimisnuga on mõeldud puu-ja köögiviljade koorimiseks, fileerimisnuga sobib kalale jne. Aga kõik noad vajavad hooldust, et oleksid puhtad ja teravad.

Loe siit »
Fiskars noad
Fiskars

Milline nuga on parim?

Teame, kui oluline on leida õiged töövahendid, mis arvestaksid sinu soove ja vajadusi. Fiskarsi valikus on parimad noad ja noakomplektid nii kogemustega kui algajale kodukokale. Tomatinuga, koormisnuga, suur kokanuga, leivanuga, fileerimisnuga, juurviljanuga, lihanuga jne. Sellest postitusest saad teada, milliseid noasarju Fiskars pakub ja mis on nende erinevused.

Loe siit »
Norden
Fiskars

Milline Fiskarsi sari on sinu kööki parim?

Fiskarsi sarjad – Fiskarsi valikus on nii palju kööginõude ja –tarvikute sarjasid, et silme eest võtab kirjuks. Milline Fiskarsi sari on sinu kööki parim – Norden, Rotisser, All Steel, Hard Face, Functional Form või hoopis Classic? Loe siit ja Sul on valiku tegemine lihtsam.

Loe siit »
Fiskarsi esimesed lastekäärid
Fiskars

Fiskarsi esimesed lastekäärid

Inimese aju areneb kõige kiiremini sünnist kuni kolmanda eluaastani. Seega ei ole olulisemat aega lapse arengu soodustamiseks ja mõjutamiseks, kui seda on esimesed eluaastad. Fiskars viis läbi uuringu eesmärgiga teada saada, milliseid kääre on erinevas eas eelkooliealistel lastel turvaline ja mugav kasutada.

Loe siit »
Fiskarsi käärid ReNew taaskasutatud materjalist
Fiskars

Fiskarsi taaskasutatud materjalist käärid ReNew

Fiskars on alati olnud uuenduste esirinnas ja see kajastub ka pühendumises jätkusuutlikumale tulevikule. ReNew taaskasutuskäärid on üks näide Fiskarsi jätkusuutlikust disainist – taaskasutatud ja taastuvad materjalid on muudetud suurepärasteks tööriistadeks.

Loe siit »
Kodu

5 kasulikku nippi panni valimiseks ja hooldamiseks!

Selle küsimuse üle oleme tõenäoliselt mõelnud kõik, kes armastavad süüa teha. Kvaliteetne pann on eelduseks, et söögitegemine tõesti õnnestus. Panne on aga väga erinevaid ning seetõttu võib valimine osutuda keeruliseks. Loe siit kasulikke nõuandeid enne panni ostmist.

Loe siit »
Fiskars pann
Fiskars

Fiskars kodutoodete kataloog 2021

Tutvuge Fiskarsi kodutoodete kataloogiga. Sealt leiate pannide tehnoloogiate, materjalide ja pinnakatete tutvustuse. Lisaks leiate infot Fiksarsi nugadest, kääridest ja köögitarvikutest. Kataloog on inglise keeles.

Loe siit »
fiskars hard edge
Fiskars

Fiskarsi uus nugadesari Hard Edge

Fiskars Hard Edge noad on loodud nii, et need vastaksid tänapäevastele toiduvalmistamise vajadustele: lõikeserv püsib kaua terav ja käepideme ainulaadne pinnastruktuur tagab täiusliku haarduvuse.

Loe siit »
Kodu

Fiskars kööginõude uus pinnakate

Kummalise nimega kööginõude sarjal Kovanaama/Hard Face on pikk ajalugu. Kui Hackmani kaubamärgi tootevalikusse tuli väga vastupidava pinnakattega ja nõudlikele tingimustele vastav sari, siis pandi sellele sobiv soome keelne nimi – Kovanaama (kõva nägu). Peale seda, kui Fiskarsi kontsern omandas Hackmani kaubamärgi, läksid kõik kööginõud Fiskarsi kaubamärgi alla ja hakati kasutama inglise keelset Hard Face nimetust.

Loe siit »