Fiskarsi lastekäärid

Inimese aju areneb kõige kiiremini sünnist kuni kolmanda eluaastani. Seega ei ole olulisemat aega lapse arengu soodustamiseks ja mõjutamiseks, kui seda on esimesed eluaastad.

Motoorsete oskuste ja vilumuste tähtsus lapse üldises arengus on väga suur. Peenmotoorsed oskused ehk lihtsalt öeldes käelised tegevused, on valdkond, mille arengule ja arendamisele võiks iga lapsevanem tähelepanu pöörata, sest need aitavad oluliselt kaasa lapse enesetunnetuse, iseseisvuse ja kõne arengule. Kääridega lõikamine on üks võimalus peenmotoorika arendamiseks.

Fiskarsi esimesed lastekäärid

Fiskarsi uuring: milliseid kääre on lastel turvaline ja mugav kasutada

LoodusInvest lastekäärid Fiskars

Fiskars viis läbi globaalse uuringu, et teada saada, milliseid kääre on erinevas eas eelkooliealistel lastel turvaline ja mugav kasutada. Selleks testisid lapsed mitmesuguseid kääre.

Selgus, et lapsed vanuses 2+ nägid vaeva, et kääre käes hoida ja lõigata. Eraldi pöidla- ja sõrmeaasaga kääride käepidemed tekitasid segadust ja neid ei osatud kasutada. Aasta vanematele lastele olid aasadega käepidemete kätte võtmine samuti keeruline, aga lõpuks õpiti neid kasutama. Lapsed vanuses 4+ oskasid aasadega kääre juba kasutada, aga sõrmeaasa eelistati panna 4 sõrme.

 

Võttes arvesse testi tulemusi ja laste käte suurust lõi Fiskars spetsiaalselt väikelastele mõeldud käärid,
 et erinevas eas lastel oleks sobilikud vahendid loominguliseks tegevuseks.
 

Käärid lastele Fiskars
Fiskarsi lastekäärid

Fiskarsi lastekäärid - valikus on kolm eelkooliealisele lapsele sobivat käärisarja.

Fiskarsi esimesed käärid vanusele 2+

Esimesed käärid vanusele 2+ on plastikust teraga ja minimaalse avamisnurgaga, et saaks keskenduda sulgemisele ja lõikamisele.

Fiskarsi algaja käärid vanusele 3+

Algaja käärid vanusele 3+ on metallist turvatera ja laiade aasadega, kuhu mahub 4 sõrme. Treeninghoova kasutamisel avanevad kääriterad automaatselt, et laps saaks keskenduda sulgemise harjutamisele. Kui see on selge, saab hoova asendi muutmisega funktsiooni välja lülitada, võimaldades kääre kasutada tavapäraselt nagu suuremad lapsed.

Fiskarsi lastekääride vanusele 6+

Lastekääride vanusele 6+ metallist tera on ohtu nüri otsaga. Käepide on disainitud domineeriva käega lõikamiseks. Pöidlaava suurendab lõikamise täpsust.

Fiskars sätendavad lastekäärid (13 cm)

Fiskars Kutsu ja Ninja liikuvate piltidega käärid (13 cm) 

Kuna laste areng ja tempo on individuaalne, siis ei saa täpselt määratleda, millal on õige aeg minna üle järgmise vanuseklassi kääridele. Oluline on, et kääride kasutamine oleks turvaline ja pakuks lapsele rõõmu.


Vastupidavad tööriistad, innovatiivne tehnoloogia ja läbimõeldud disain on Fiskarsi edu alus. Fiskars kasutab aiatööriistade arendamisel alati parimaid saadaolevaid materjale. Oluliseks peetakse tööriistade lihtsat hooldamist ja varuosade olemasolu. Uute toodete arendamisel tehakse alati koostööd professionaalidega. Nii võib kindel olla, et tööriistad on vastupidavad ja sobivad alati just selle töö tegemiseks, milleks need loodud on.

Loodus Invest on pikaajalise kogemusega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Grimsholm Green, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga. Vaata siit Loodus Invest väga hea hinnaga Arabia kaubamärgi Muumide eripakkumisi. 

Loe rohkem FISKARS uudiseid:

Fiskars Norden Grill Chef kahvel

Fiskars Norden Grill kuulutab grillihooaja avatuks

2023. aasta kevad toob kaasa värsked valikud. Uued Norden Grill Chef tooted on multifunktsionaalsed – neid saab kasutada aastaringselt nii köögis kui õues, erinevatel pliitidel või lahtisel tulle. Norden on Fiskarsi premium sari, mis on mõeldud oma ala entusiastile, kes vajab parimat. Norden ammutab inspiratsiooni põhjala loodusest, kultuurist ja traditsioonidest ja tõlgendab neid tänapäevasel viisil. Kõik tooted valmistatakse esmaklassilistest materjalidest ja neil on 25-aastane garantii.

Loe siit »

Kuidas nuge hooldada ja teritada?

Toiduvalmistamise iga etapp võib vajada erinevat kööginuga. Kokanuga sobib enamikeks lõikamistöödeks, leivanoaga on hea lõigata kõva koorikuga küpsetist nagu näiteks ciabatta, koorimisnuga on mõeldud puu-ja köögiviljade koorimiseks, fileerimisnuga sobib kalale jne. Aga kõik noad vajavad hooldust, et oleksid puhtad ja teravad.

Loe siit »
Fiskars noad

Milline nuga on parim?

Teame, kui oluline on leida õiged töövahendid, mis arvestaksid sinu soove ja vajadusi. Fiskarsi valikus on parimad noad ja noakomplektid nii kogemustega kui algajale kodukokale. Tomatinuga, koormisnuga, suur kokanuga, leivanuga, fileerimisnuga, juurviljanuga, lihanuga jne. Sellest postitusest saad teada, milliseid noasarju Fiskars pakub ja mis on nende erinevused.

Loe siit »
Norden

Milline Fiskarsi sari on sinu kööki parim?

Fiskarsi sarjad – Fiskarsi valikus on nii palju kööginõude ja –tarvikute sarjasid, et silme eest võtab kirjuks. Milline Fiskarsi sari on sinu kööki parim – Norden, Rotisser, All Steel, Hard Face, Functional Form või hoopis Classic? Loe siit ja Sul on valiku tegemine lihtsam.

Loe siit »

Kuidas valida kirvest?

Fiskars Norden kirveste valik koosneb kolmest suurusest: matkakirves, ehitaja või universaalne kirves ja lõhkumiskirves. Nordeni kirvestega naaseb Fiskars tagasi oma juurte juurde – Nordeni tootesarjas on ühendatud üle 370-aastane kirveste valmistamise oskusteave ja kaasaegne tehnoloogia.

Loe siit »
Fiskarsi käärid ReNew taaskasutatud materjalist

Fiskarsi taaskasutatud materjalist käärid ReNew

Fiskars on alati olnud uuenduste esirinnas ja see kajastub ka pühendumises jätkusuutlikumale tulevikule. ReNew taaskasutuskäärid on üks näide Fiskarsi jätkusuutlikust disainist – taaskasutatud ja taastuvad materjalid on muudetud suurepärasteks tööriistadeks.

Loe siit »
Fiskars pann

Fiskars kodutoodete kataloog 2021

Tutvuge Fiskarsi kodutoodete kataloogiga. Sealt leiate pannide tehnoloogiate, materjalide ja pinnakatete tutvustuse. Lisaks leiate infot Fiksarsi nugadest, kääridest ja köögitarvikutest. Kataloog on inglise keeles.

Loe siit »
fiskars hard edge

Fiskarsi uus nugadesari Hard Edge

Fiskars Hard Edge noad on loodud nii, et need vastaksid tänapäevastele toiduvalmistamise vajadustele: lõikeserv püsib kaua terav ja käepideme ainulaadne pinnastruktuur tagab täiusliku haarduvuse.

Loe siit »

Title

Go to Top