Fiskarsi lastekäärid

Inimese aju areneb kõige kiiremini sünnist kuni kolmanda eluaastani. Seega ei ole olulisemat aega lapse arengu soodustamiseks ja mõjutamiseks, kui seda on esimesed eluaastad.

Motoorsete oskuste ja vilumuste tähtsus lapse üldises arengus on väga suur. Peenmotoorsed oskused ehk lihtsalt öeldes käelised tegevused, on valdkond, mille arengule ja arendamisele võiks iga lapsevanem tähelepanu pöörata, sest need aitavad oluliselt kaasa lapse enesetunnetuse, iseseisvuse ja kõne arengule. Kääridega lõikamine on üks võimalus peenmotoorika arendamiseks.

Fiskarsi esimesed lastekäärid

Fiskarsi uuring: milliseid kääre on lastel turvaline ja mugav kasutada

LoodusInvest lastekäärid Fiskars

Fiskars viis läbi globaalse uuringu, et teada saada, milliseid kääre on erinevas eas eelkooliealistel lastel turvaline ja mugav kasutada. Selleks testisid lapsed mitmesuguseid kääre.

Selgus, et lapsed vanuses 2+ nägid vaeva, et kääre käes hoida ja lõigata. Eraldi pöidla- ja sõrmeaasaga kääride käepidemed tekitasid segadust ja neid ei osatud kasutada. Aasta vanematele lastele olid aasadega käepidemete kätte võtmine samuti keeruline, aga lõpuks õpiti neid kasutama. Lapsed vanuses 4+ oskasid aasadega kääre juba kasutada, aga sõrmeaasa eelistati panna 4 sõrme.

 

Võttes arvesse testi tulemusi ja laste käte suurust lõi Fiskars spetsiaalselt väikelastele mõeldud käärid,
 et erinevas eas lastel oleks sobilikud vahendid loominguliseks tegevuseks.
 

Käärid lastele Fiskars
Fiskarsi lastekäärid

Fiskarsi lastekäärid - valikus on kolm eelkooliealisele lapsele sobivat käärisarja.

Fiskarsi esimesed käärid vanusele 2+

Esimesed käärid vanusele 2+ on plastikust teraga ja minimaalse avamisnurgaga, et saaks keskenduda sulgemisele ja lõikamisele.

Fiskarsi algaja käärid vanusele 3+

Algaja käärid vanusele 3+ on metallist turvatera ja laiade aasadega, kuhu mahub 4 sõrme. Treeninghoova kasutamisel avanevad kääriterad automaatselt, et laps saaks keskenduda sulgemise harjutamisele. Kui see on selge, saab hoova asendi muutmisega funktsiooni välja lülitada, võimaldades kääre kasutada tavapäraselt nagu suuremad lapsed.

Fiskarsi lastekääride vanusele 6+

Lastekääride vanusele 6+ metallist tera on ohtu nüri otsaga. Käepide on disainitud domineeriva käega lõikamiseks. Pöidlaava suurendab lõikamise täpsust.

Fiskars sätendavad lastekäärid (13 cm)

Fiskars Kutsu ja Ninja liikuvate piltidega käärid (13 cm) 

Kuna laste areng ja tempo on individuaalne, siis ei saa täpselt määratleda, millal on õige aeg minna üle järgmise vanuseklassi kääridele. Oluline on, et kääride kasutamine oleks turvaline ja pakuks lapsele rõõmu.


Vastupidavad tööriistad, innovatiivne tehnoloogia ja läbimõeldud disain on Fiskarsi edu alus. Fiskars kasutab aiatööriistade arendamisel alati parimaid saadaolevaid materjale. Oluliseks peetakse tööriistade lihtsat hooldamist ja varuosade olemasolu. Uute toodete arendamisel tehakse alati koostööd professionaalidega. Nii võib kindel olla, et tööriistad on vastupidavad ja sobivad alati just selle töö tegemiseks, milleks need loodud on.

Loodus Invest on pikaajalise kogemusega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Grimsholm Green, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga. Vaata siit Loodus Invest väga hea hinnaga Arabia kaubamärgi Muumide eripakkumisi. 

Title

Go to Top