Fiskars Hard Edge uus nugadesari

fiskars hard edge

Fiskars Hard Edge noad on loodud nii, et need vastaksid tänapäevastele toiduvalmistamise vajadustele: lõikeserv püsib kaua terav ja käepideme ainulaadne pinnastruktuur tagab täiusliku haarduvuse.

Hard Edge noa tunnuseks on püsiv teravus

Noa teritamisel on kasutatud innovatiivset LZR-EDGE ™ tehnoloogiat, kus protsessi käigus suunatakse lõikeservale väikeseid metallikarbiidi osakesi, mistõttu nuga püsib tavateritusega võrreldes 4 korda kauem terav * (* võrdlusandmed tulenevad CATRA testi TCC lõiketulemusest).

Paks 2,2 mm (vs FF tera paksus 1,7mm) roostevaba Jaapani 420J2 terasest tera on väga vastupidav ja korrosioonikindel. Kolmemõõtmelise mustriga käepidet on hea ja turvaline käes hoida.

Hard Edge nuga on mugav kasutada ja seda on lihtne hooldada. Võib pesta nõudepesumasinas.

fiskars hard edge

Fiskars Hard Edge pakub rohkelt valikuid erinevateks lõikamisteks, sest sarja kuuluvad:

Suur kokanuga

Praenuga

Santuko nuga

Keskmine kokanuga

Väike kokanuga

Juurviljanuga

Koorimisnuga

Fileerimisnuga

Leivanuga

Tomatinuga

Tuntud Soome kaubamärgi Fiskars alla kuulub Fiskars Kodu tootegrupp, mis pakub funktsionaalseid, kasutajasõbralikke ja vastupidavaid tarvikuid kodusesse majapidamisse. 1649. aastal loodud Fiskars on Soome vanimaid järjepidevalt tegutsevaid ettevõtteid. Samuti kuulub tuntud Soome kaubamärgi Fiskars alla kuulub Fiskars Aed tootegrupp, mis pakub funktsionaalseid, kasutajasõbralikke ja vastupidavaid aiatööriistasid, mida vajatakse igal aastaajal.

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga. Tutvu Loodus Investi soodsa hinnaga eripakkumistega SIIN

Iittala Taika SATO kollektsioon: Tutvustame Taika uut lummavat maailma

2007. aastal tulid esmakordselt turule Taika lauanõud. Nüüd on sellest sarjast saanud üks Iittala armastatumaid ja omanäolisemaid kollektsioone. Inimesed üle maailma on lummatud ainulaadsest viisist, kuidas Taika keeruline muster on ühendatud lihtsate voolujooneliste vormidega. 2024. aastal sai Taika lugu uue peatüki Sato (soome keeles saak), kus omapärane stiiliga disainer Klaus Haapaniemi esitleb rikkaliku ja peenelt detailse mustriga puu- ja juurvilju.

Oiva Toikka

Oiva Toikka (1931–2019) on tuntud Soome disainer. Tema fantaasiarikas, rikkalik ja julge klaasikunst on kõrvalekalle Põhjamaade peavoolu disainist. Oiva Toikka arhiiv on turvaliselt hoiul Iittala klaasivabrikus. Mõned aastad tagasi leiti tema näidiste uurimise käigus kolm varem avastamata kasti ajast, mil Toikka seal töötas.

2024-03-08T12:45:33+00:00

Title

Go to Top