Arabia 

 

Arabia ei loo moetooteid, vaid elab väljaspool trende. Arabia logo annab pikaajalise investeeringu garantii, sest sellega märgistatud keraamilised nõud on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Muumid Moomin by Arabia

Muumiorus toimub ikka midagi põnevat ja Muumimaja uksed on alati avatud. Leia oma lemmiktegelasega kruus, kauss, taldrik, klaas, kann, söögiriistad või käärid. Igal aastal lisanduvad hooajalised nõud, mis on saadaval piiratud aja jooksul.

Lauanõud

Arabia nõudekollektsioon on lai. Saad valida erinevate sarjade nagu valge Arctica, Lumi ja 24h; mustrilise Mainio, Piennar, Tuokio, Paratiisi, Esteri, Pastoraali, Huvila; või ühevärvilise Koko nõudesarjade vahel.

Arabia keraamika

Arabia keraamika talub nii kuuma kui külma, seda võib panna ahju või külmkappi.

Kingiideed

Muuminõude komplekt on suurepärane katsikukingitus, mis ei unune ja saab pärandada järeltulevatele põlvedele.

Kannud

Erineva mustriga kannud sh muumikannud on meeleolukad. Luksuslik Paratiisi supitirin, serveerimisvaagen või -kauss on iga laua ehe.

Serveerimisnõud

Mainio serveerimiskausi kaaneks sobib taldrik samast sarjast. Pastoraali, Huvila ja Esteri keraamilised serveerimisalused on meenutus 70ndatest, kui neid kasutati ka lõikelauana

Joogiklaasid

Muumi joogiklaasidelt leiad Muumimamma, Muumipapa, Muumitrolli, Piripiiga, Väikese My ja nende esivanema.

Sisustuselemendid

Huvila, Pastoraali ja Paratiisi nõudevalikut täiendab sama sarja lillevaas.

Tekstiilid

Huvika köögirätik toob koju vanaema soojust. Heini Riitahuhta loodud metsikutest roosidest peegeldub 1920. aastate vaim. Elegantne kingitus perenaisele.

Muumi minikruusid

2019. aasta sügisel ilmusid esimesed minisuuruses kruusid – klassikaliste kruuside miniversioonid. Tassi kõrgus on 30 mm ja maht 12 ml. Komplektis on 6 kruusi.

Ahjunõud

Uunikokki on ahjuvormide klassika. Nende laineline välimus annab rohkem küpsetuspinda, mis soodustab soojuse jaotumist.

Ahjunõud

Mainio ahjunõusid täiustavad sama sarja lauanõud.

Loe siit Arabia ja Muumi uudiseid ja kasulikke nõuandeid

Muumi

Muumide klassika kollektsiooni 2024. aasta uued tegelased

Igavene unistaja ja suur mõtleja Muumi Arabia klassikalise kollektsiooni kaks uut tegelast on oma olemuselt peaaegu vastandid: kergestierutuv Sniff unistab kuulsusest ja mammonast, Piisamrott seevastu on tõsiseltvõetav filosoof, kellemeelest on peaaegu kõik mõttetu. Piisamirotiga nõusid pole enne valikus olnud, Sniffi aga näeme jubakolmandat korda. Kauaoodatud Piisamrott Muumikeraamika fännid on pikalt oodanud, millal saabub müüki Piisamroti kruus. Viimati

Loe siit »
Muumi

Muumide südamlikud sõbrapäeva kingitused

1.-18. veebruar 2024 KÕIK MUUMI TOOTED -25%. Armastuse kollektsioon on saanud inspiratsiooni positiivsest ja avatud ellusuhtumisest. Õrnroosadel muumi tekstiilidel ja nõudel on kujutatud Muumitrolli ja Piripiiga kiindumust. Kõige kallimatele mõeldud beebiroosasse Armastus kollektsiooni kuuluvad voodipesukomplekt, froteest vannilina, froteest käterätik, linane köögirätik, kandekott, kruus, kauss ja käärid. Täielik sõbrapäeva komplekt.

Loe siit »
Arabia

Arabia 150 aastat

2023. aastal tähistab Arabia oma 150. aastapäeva. Iga pidu peetakse koos sõpradega. Suur tänu kõigile, kes on selle teekonna tähendusrikkaks muutnud. Tõstame toosti neile, kelle jaoks Arabia on osa igapäevaelust, argipäevast ja pidulikest hetkedest.

Loe siit »
Muumi 2022 uued kruusid
Muumi

Muumi tähekruusid toovad koju uusi sõnu

Moomin by Arabia Tähestiku kollektsioon sai alguse 2022. aasta septembris eesmärgiga tuua ja levitada lugemis- ja kirjutamisrõõmu. Käesoleval aastal jätkub Muumi lugu uute H- ja M-kruusidega, millel on Sniff ja salapärane duo Tutsik & Lipsik. Uued kruusid koos varasemate L, O, V ja E tähtedega, on saadaval alates 12. jaanuarist 2023.

Loe siit »
Muumi

Muumide talveime 2022. Uued tooted kohal!

Talisport ja segased emotsioonid – härra Erk naaseb Arabia muuminõudele. Sellel talvel maitseb kuum kakao või rammus supp kõige paremini uutes muuminõudes. 2022 talvine hooajakollektsioon “Talveime” tähistab spordihullu härra Erki tagasitulekut, kes julgustab muumisid uisutama, mis aga pingutustele vaatamata neil hästi välja ei tule. Uus kollektsioon koosneb pastelsetes toonides kruusist ja kausist.

Loe siit »
Arabia Muumi ABC
Muumi

Muumi uus nõudekollektsioon tuletab meelde, et ka väikestel tegudel võib olla suur mõju

Uus Tove Janssoni originaaljoonistega Muumi heategevuskollektsioon tähistab sõprust ja üksteisest hoolimist ning julgustab inimesi üle maailma tegema väikeseid heategusid. Sümpaatsetel joonistustel, mis on Janssonile omases äratuntavas stiilis, on õitsvad punased lilled, Väike My ämbriga, Muumitroll redelil ronimas ja Nuuskmõmmik, kes istub koos sõpradega lõkke ümber. Iga müüdud toote eest annetatakse 1 € vastava riigi Punase Risti esindusele üle maailma.

Loe siit »
Muumid LoodusInvest
Muumi

Muumide 2022 suveuudised – jätkub suviste seikluste lugu

2022. aasta Muumide suvekomplekt jätkab tuttavat teemat ilusat suvepäeva nautivatest Muumidest. Uutel illustratsioonidel on kujutatud Muumide üht lemmikhobi – kalapüüki. Kalastamise nõud sobituvad eelmiste suvekomplektiga. Värvivalik on väga sarnane 2019. ja 2021. aasta komplektidega.

Loe siit »
Muumi talv 2021
Muumi

Muumi talv 2021

2021. aasta Muumi talvenõudel on kujutatud Muumitrolli ja tema sõpru taevasse kaduvat Lumehobust jälgimas. Jätkub Tove Janssoni raamatu “Trollitalv” (1957) lugu, kus Muumitroll esimest korda elus kogeb imelist talve.

Loe siit »
Muumid 2021 suvi
Muumi

Muumide boheemlaslik rannaelu

2021. aasta suvehooajal jätkuvad Muumide perekonna rannaseiklused, mis põhineb Tove Janssoni koomiksiraamatul “Muumid Rivieral”, mille inglise keelne väljaanne ilmus 1955. aastal.

Loe siit »
Muumi 2021
Muumi

Muumimamma ja Filifjonka uued Muuminõud

Tove Janssoni loodud Muumioru tegelastega on lihtne igapäevaelus samastuda. Muumimamma on heasüdamlik ja mõistev: ta kohtleb elu ja erinevaid inimesi avameelselt ja on väga külalislahke. Proua Filifjonka seevastu vastandub mitmes mõttes Muumimammale. Filifjonka on kolme lapse ema, kelle jaoks puhtus, kord ja kohustused tagavad kontrolli elu üle.

Loe siit »
muumi lumetuisk
Kodu

Muumi 2020 talvehooaja uudised

Arabia 2020. aasta muuminõude talvehooaja sarjas jätkub raamatu Kesktalv (1957) lugu, mis räägib lumetuisus kaduma läinud Muumitrollist. Lumetuisk sarjas on kujutatud tugevat lumetormi, millele Muumitroll peab lõpuks alistuma.

Loe siit »
Kodu

Muumioru sarja lisandusid uued Muumi kruusid

Uued Muumi kruusid 2020. Muumioru animafilmist tuttavad illustratsioonid on nüüd kahel uuel Arabia kruusil. Nuuskmõmmik ja tulevaim ning Muumimamma seinamaaling täiendavad 2019. aastal ilmunud Muumioru kruuse. Nuuskmõmmik ja tulevaim on maagiline kruus, kus Muumitroll, Nuuskmõmmik, Piripiiga ja Nipsu kõnnivad puidust karkudel.

Loe siit »
Kodu

Uued Muumi nõud 2020

Uued Muumi hooajalised nõud 2020. aastal on kohal. Suvehooajal jätkub Muumi seikluste teema, mis põhineb 1956. aastal ilmunud Tove Janssoni koomiksil “Džungel Muumiorus”. Praeguses olukorras on mõnus meenutada, kuidas möödus Muumide muretu suvepäev nende koduaias.

Loe siit »

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Tutvu Loodus Investi soodsa hinnaga eripakkumistega SIIN