Vaata ARABIA TOOTEID

Arabia 

 

Arabia ei loo moetooteid, vaid elab väljaspool trende. Arabia logo annab pikaajalise investeeringu garantii, sest sellega märgistatud keraamilised nõud on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Muumid Moomin by Arabia

Muumiorus toimub ikka midagi põnevat ja Muumimaja uksed on alati avatud. Leia oma lemmiktegelasega kruus, kauss, taldrik, klaas, kann, söögiriistad või käärid. Igal aastal lisanduvad hooajalised nõud, mis on saadaval piiratud aja jooksul.

Vaata siit

Lauanõud

Arabia nõudekollektsioon on lai. Saad valida erinevate sarjade nagu valge Arctica, Lumi ja 24h; mustrilise Mainio, Piennar, Tuokio, Paratiisi, Esteri, Pastoraali, Huvila; või ühevärvilise Koko nõudesarjade vahel.

Vaata siit

Arabia keraamika

Arabia keraamika talub nii kuuma kui külma, seda võib panna ahju või külmkappi.

Vaata siit

Kingiideed

Muuminõude komplekt on suurepärane katsikukingitus, mis ei unune ja saab pärandada järeltulevatele põlvedele.

Vaata siit

Kannud

Erineva mustriga kannud sh muumikannud on meeleolukad. Luksuslik Paratiisi supitirin, serveerimisvaagen või -kauss on iga laua ehe.

Vaata siit

Serveerimisnõud

Mainio serveerimiskausi kaaneks sobib taldrik samast sarjast. Pastoraali, Huvila ja Esteri keraamilised serveerimisalused on meenutus 70ndatest, kui neid kasutati ka lõikelauana

Vaata siit

Joogiklaasid

Muumi joogiklaasidelt leiad Muumimamma, Muumipapa, Muumitrolli, Piripiiga, Väikese My ja nende esivanema.

Vaata siit

Sisustuselemendid

Huvila, Pastoraali ja Paratiisi nõudevalikut täiendab sama sarja lillevaas.

Vaata siit

Tekstiilid

Huvika köögirätik toob koju vanaema soojust. Heini Riitahuhta loodud metsikutest roosidest peegeldub 1920. aastate vaim. Elegantne kingitus perenaisele.

Vaata siit

Muumi minikruusid

2019. aasta sügisel ilmusid esimesed minisuuruses kruusid – klassikaliste kruuside miniversioonid. Tassi kõrgus on 30 mm ja maht 12 ml. Komplektis on 6 kruusi.

Vaata siit

Ahjunõud

Uunikokki on ahjuvormide klassika. Nende laineline välimus annab rohkem küpsetuspinda, mis soodustab soojuse jaotumist.

Vaata siit

Ahjunõud

Mainio ahjunõusid täiustavad sama sarja lauanõud.

Vaata siit

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Tutvu Loodus Investi soodsa hinnaga eripakkumistega SIIN