Muumi heategevuskollektsioon 2022 -
Muumi uus nõudekollektsioon tuletab meelde, et ka väikestel tegudel võib olla suur mõju

Muumi heategevuskollektsioon 2022 – Uus Tove Janssoni originaaljoonistega Muumi heategevuskollektsioon tähistab sõprust ja üksteisest hoolimist ning julgustab inimesi üle maailma tegema väikeseid heategusid. 

Kaks kruusi, taldrik ja kauss on kujundatud Tove Janssoni illustratsioonidega Soome Punasele Ristile aastast 1963. Sümpaatsetel joonistustel, mis on Janssonile omases äratuntavas stiilis, on õitsvad punased lilled, Väike My ämbriga, Muumitroll redelil ronimas ja Nuuskmõmmik, kes istub koos sõpradega lõkke ümber. Joonistuste taustast on infot vähe, aga on teada, et algselt loodi need Punase Risti teemalise koolitunni näitlikustamiseks.

Muumi heategevuskollektsioon 2022 nõud

Iga müüdud toote eest annetatakse 1 € vastava riigi Punase Risti esindusele üle maailma.
Me kõik, isegi kõige pisemad, saame oma tegudega muuta maailma sõbralikumaks.

Muumi heategevus kollektsioon 2022

Muumide heategevuskollektsioon 2022 -
lahkuse hetked – väike tegu, suur mõju

Kollektsiooni lansseerimisega julgustavad Punane Rist ja Moomin by Arabia inimesi jagama lahkuse hetki – väikeseid sõbralikke tegusid, millel võib olla suur mõju. Selleks võib olla toidukottide tassimine, kellegi hea sõnaga meelespidamine, lähedasele postkaardi saatmine või lillede kinkimine inimesele, kellest hoolite. Või lihtsalt Punase Risti algatuse toetamine.

Me tõesti tahame julgustada inimesi tegema väikeseid heategusid, mis võivad muuta kellegi päeva palju helgemaks. Arvan, et kõik on nõus, et praegu vajab meie maailm lahkust, sõbralikke tegusid ja koosolemist rohkem kui kunagi varem. Muumipere annab eeskuju, et olla kaastundlik ja arvestav, aktsepteerida üksteist sellisena, nagu me oleme ning tähistada lahkuse väge,“ ütleb Mirka Paasikangas, Muumi by Arabia PR- ja kommunikatsioonijuht.

Muumi heategevuskollektsioon 2022

ARABIA MUUMI KRUUS ABC MUUMITROLL

ARABIA MUUMI KRUUS ABC NUUSKMÕMMIK

ARABIA MUUMI TALDRIK ABC NUUSKMÕMMIK

ARABIA MUUMI KAUSS ABC NUUSKMÕMMIK

Uued nõud tulevad müügile 9. augustil Soomes ja järgmise aasta alguses ka Eestis.

Loodus Invest on pikaajalise kogemusega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Grimsholm Green, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga. Vaata siit Loodus Invest väga hea hinnaga Arabia kaubamärgi Muumide eripakkumisi. 

Title

Go to Top