iittala tooted Loodus Invest

Iittala – põhjamaine disain

 

Vaata IITTALA TOOTEID

Tunnustatud Skandinaavia disainbränd Iittala aitab lihtsustada ja täiustada argipäeva. Rahvusvaheliselt kuulsate disainerite Alvar Aalto, Klaus Haapaniemi, Tapio Wirkkala, Kaj Franck ja Oiva Toikka looming ei lähe kunagi moest.

Tunnustatud Skandinaavia disainbränd Iittala aitab lihtsustada ja täiustada argipäeva. Rahvusvaheliselt kuulsate disainerite Alvar Aalto, Klaus Haapaniemi, Tapio Wirkkala, Kaj Franck ja Oiva Toikka looming ei lähe kunagi moest.

Iittala joogiklaasid

Iittala joogiklaase ühendab mitmekülgne, funktsionaalne ja ajatu disain. Kollektsiooni kuuluvad veeklaasid, mahlaklaasid, õlleklaasid, veiniklaasid ja muud baariklaasid.

Vaata siit

Söögiriistad

Söögiriistad annavad lauakattele oma aktsendi. Iittala rahvusvaheliselt tunnustatud söögiriistade komplektidest leiad erineva viimistluse ja stiiliga kahvleid, nuge ja lusikaid. Tasakaalustatud proportsioonidega söögivahendeid on mugav käes hoida ja kasutada.

Vaata siit

Serveerimisvahendid

Iittala serveerimisvahendid on silmatorkav täiendus igale lauakattele. Serveerimiskomplekt sobib suurepäraselt pastade, salatite serveerimiseks. Mattharjatud roostevabast terasest Collective Tools koogilabidas, juustunuga ja võinuga sobivad kasutamiseks nii argi- kui pidupäeval.

Vaata siit

Sisustuselemendid ja tekstiilid

Loo fookuspunkte ilmekate vaaside, kausside ja klaasikunstiga. Kaasaegsed lambid lisavad isikupära ja küünlajalad annavad kõikjale kohest soojust. Lisa diivanitele värvi dekoratiivse padja või pleediga ja kasuta vannitoas kvaliteetseid froteerätikuid. Lillepottide lihtne ja elegantne disain inspireerib tooma rohelust oma elamisse.

Vaata siit

Kingiideed

Kui vajad sünnipäeva-, soolaleiva- või pulmakinki, siis iittala on hea ja kindel valik. Olgu selleks siis imeline vaas, silmatorkava disainiga söögiriistad või värviküllased küünlajalad – ajatud ja kaunid vormid, erakordne kvaliteet ja funktsionaalsus on paljudele ihaldusobjektiks.

Vaata siit

Vaasid

Tugevast värvitoonist heledani, suuga puhutud klaasist glasuuritud keraamikani – iittala vaasid sobivad erinevasse interjööri. Valikust leiad ikoonilise Aalto, geomeetrilise Kuru, moodsa Ruutu ja reljeefse Kastehelmi vaasi. Tunne rõõmu oma iittala vaasist, mis võib olla ka ilus kingitus.

Vaata siit

Kruusid

Hommikukohv või õhtutee on oluline igapäevase rituaali osa. iittala kruusi- ja tassikollektsioon sisaldab erinevaid valikuid armastatud Taika mustritest või elegantse Teema värvidest kuni OTC lõbusate kujunditeni, mis võimaldavad väljendada isiklikku stiili, meeleolu ja luua oma lauakujundus. Iittala valikus on paraja suurusega kruusid ja väiksemad tassid, mis töötavad igas olukorras.

Vaata siit

Lauanõud

Taldrikud ja kausid moodustavad lauanõude nurgakivid. Armas pudrukauss või õhtusöögi praetaldrik – kõik iittala nõud on vastupidavad ja neid väärtustatakse põlvest põlve. Sega ja sobita erinevates värvides ja stiilides klaasist või keraamikast lauanõusid, et luua oma unikaalseid lauakatteid.

Vaata siit

Kööginõud

Iittala kööginõude valik ei ole lai, aga Tools ja Sarpaneva sarjast leiad kvaliteetse ja erilise disainiga poti, panni ja ahjupoti, mis sobivad igale pliiditüübile.

Vaata siit