Birds by Toikka linnud

Oiva Toikka

Oiva Toikka on üks Soome disaini suurimaid nimesid. Tema ikoonilised klaaslinnud tõusid lendu 1972. aastal ja igal aastal liitus parvega uus lind. Inspireerituna loodusest ja Toikka klaasikunsti kirest on igal linnul oma isikupära, mis muudab selle ainulaadseks kunstiobjektiks. Soomes Iittala klaasivabrikus käsitsi valmistatud ja suupuhutud kollektsioon kehastab Toikka lõputut kujutlusvõimet.

Birds by Toikka juba alates 1972 aastast

Kärbsenäpp oli esimene lind Birds by Toikka kollektsioonis. 1972. aastal pandi väikesele linnule nimeks Pikkulintu (eesti keeles väike lind), mis 1975. aastal nimetati ümber Flycatcher (eesti keeles kärbsenäpp). Eri värvides kärbsenäppe on olnud iittala tooteportfellis aastatel 1972-1978, 1995-1996 ja 2003-2004. Peale seda valmistati linde klientide tellimusel ja müüdi ainult Jaapanis.

Birds by Toikka 2021 aasta kollektsioon

Käesoleval aastal naasis valikusse viis erineva keha ja noka värvikombinatsiooniga lindu: samblaroheline-vask, vihmasinine-jõhvikas, vask-sidrun, lõheroosa-sinine ja sidrun-vask. Lindude läbipaistev keha peegeldab kaunilt valgust.

linnud Toikka
linnud

Telli siit Birds by Toikka linnud

Birds by Toikka kollektsiooni iga lind on elegantne kodukaunistus ja väärtuslik kingitus.

Rohkema info saamiseks palun võtke meiega ühendust. Saame Birds by Toikka kollektsiooni tellida vastavalt teie soovile.

Birds by Toikka linnud

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Tutvu Loodus Investi soodsa hinnaga eripakkumistega SIIN