Stiga Sport tooted LoodusInvest

STIGA SPORT

 

1944. aastal Rootsis loodud STIGA Sport on juhtiv lauatennise kaubamärk, kellel on partnerid enam kui 100 riigis.
STIGA Sport pakub laia valikut õues ja siseruumides kasutatavaid spordivahendeid nii harrastajatele kui professionaalidele.
Kingi lapsele aktiivne lapsepõlv!

Loodus Invest e-poes on parim valik STIGA Sport tooteid!

Stiga tõukeratas

STIGA tõukerattad on väga populaarsed nii laste kui ka täiskasvanute seas. Valikus on mugavad tänavarattad pikemateks sõitudeks ning kergekaalulised ja kokkupandavad tõukerattad kiireteks vahemaade läbimiseks. Väikelastele leiab meie valikust kolmerattalisi tõukerattaid tasakaalu harjutamiseks.

Stiga trikiratas

Stiga trikirattad on sportlikud tõukerattad, mis sobivad trikitamiseks tänaval, hoovis või skatepargis.

Stiga trikirattad

Stiga trikiratas on ideaalne ratas neile, kes soovivad arendada ja harjutada uusi lahedaid trikke. Tõukeratta jalgpiduriga saad alati hoo maha võtta.

Stiga tasakaaluratas ja jooksuratas

Kui laps soovib õppida varajases eas rattaga sõitma, siis selleks sobib ideaalselt kerge STIGA tasakaaluratas. Jooksurattaga on suurepärane võimalus õppida tasakaalu hoidmist ja manööverdamist. Pere kõige pisematele soovitame tasakaalukunsti õppimiseks kergesti juhitavat Mini Rider Go, mis on tõukeauto ja tasakaaluratta kombinatsioon.

Stiga kiivrid

Praktilised ja mugavad STIGA kiivrid ja kaitsmed turvaliseks mängimiseks, rattasõiduks ja kelgutamiseks, ja teisteks õuetegevusteks.

Stiga kaitsmete komplektid

Vastupidavad ja mugavad STIGA põlvekaitsmed, küünarnukikaitsmed ja randmekaitsmed ning kiivrid pakuvad suurepärast kaitset. Kiivrite valikus leia oma lemmik musta, sinise, roosa või laimirohelise värvi vahel.

Stiga rula ja rulluisud

Tutvu STIGA rula ja rulluiskudega. Rulluisutamine või rulatamine on suurepärane viis treenides lõbusalt aega veeta. Pakume erineva suuruse ja disainiga rulasid ning väikelastele ja noorukitele mõeldud rulluiske. Kerged, mugavad ja stiilsed rulluisud sobivad suurepäraselt algajatele.

Stiga lauatennis

Alates 1944. aastast on STIGA pakkunud kõrge kvaliteediga lauatennisetooteid nii professionaalidele kui hobimängijatele. STIGA lauatenniselaua valikusse kuuluvad erinevad siselauad, välislauad ja ITTF-i heakskiidetud võistluslauad. Lauatennise välilaud sobib nii vihma kui päikese kätte, ilma et lauaga midagi juhtuks.

Stiga reketid

Lai valik lauatennise võrke, palle ja reketeid. STIGA reketid on hästi tuntud ja maailmas kõrgelt hinnatud. Rohkem kui 78 aastat on STIGA pakkunud täiuslikku kvaliteediga, disainiga ja mänguomadustega reketeid.

Stiga lauamängud

Klassikalise STIGA hoki- ja jalgpallilauamänguga saate pidada oma turniiri pere või sõpradega. Vaata, milliseid nippe ja trikke soovitab Sulle Rootsi kuulsaim hokimängija Peter Forsberg kaasahaarava lauahoki mängimiseks.

Stiga sulgpallireketid

STIGA sulgpallireketid ja tennisereketid sobivad suurepäraselt algajatele ja edasijõudnutele, koju või randa mängimiseks või ka treeninguteks väljakutel.

Stiga tennisereketid

STIGA Sport pakub Sulle kvaliteetseid ja stiilseid sulgpallireketeid mitmes värvitoonis ning valiku tennise- ja sulgpallitarvikuid näiteks sulgpallipallid, väljakuvõrgud või tennisepallid.

Stiga roolikelgud

STIGA legendaarsed roolikelgud Snowracer® on mägedest alla-üles sõitnud peaaegu 50 aastat. Klassikaline rooliga kelk toodi esmakordselt turule 1972. aastal ja on tänaseni nii laste kui täiskasvanute kindel lemmik. Stiga roolikelk on loodud kestma! Meie valikust leiab igale vanusele sobiliku roolikelgu mudeli.

Stiga kelgud

Kutsu kõiki kelgusõidule! STIGA valikust leiate vastupidavaid Rootsis toodetud kelke, mis peavad vastu mitu talve.

Stiga lumelauad

Lõbus talvine kelgusõit! Kelgu, lumelaua või lumematiga sõitmisel pole vanusepiirangut. Kõik võivad lustida – palju nalja ja naeru sõprade või pere seltsis on garanteeritud!

Stiga lumetõuksid

Ülilahedad STIGA Snow Kick lumetõuksid – kui teile meeldib tõukerattaga sõita on lumetõuks ideaalne talvine alternatiiv. See on nagu tavaline tõukeratas, kuid rataste asemel on lumel libisevad suusad.

Kingi lapsele aktiivne lapsepõlv!