Käsitööriistad aiatöödeks, lumekoristustöödeks, metsatöödeks, majapidamistöödeks

Fiskars Aed tootevalikus on käsitööriistu aastaringseks tööde tegemiseks õues ja aias. Leia sobivad oksakäärid, oksalõikurid või oksasaed puude ja põõsaste lõikamiseks või hooldamiseks. Hekkide või muru hooldamiseks on pakkuda hekikäärid või murukäärid. Parimad tööriistad aednikule on erinevas suuruses Fiskarsi hargid, hangud, labidad ja kühvlid, samuti mitmesugused muud maaharimiseks vajalikud tööriistad (kõblas, kobesti umbrohunapsik, peenraservalõikur, pinnasepuur). Muljetavaldav on Fiskarsi rehade valik: murureha, lehereha, universaalne reha, peenrareha, aeraatorreha, heinareha, lillepeenrareha. Tugevast materjalist, soliidse disainiga Fiskarsi töökindad aitavad aiatööriistu hoida kindlalt aedniku haardes. Kunagi pole majapidamises ülearu aiaprits, kokkupandav lehekott või puuviljakorjaja.

Fiskars kastmisvahendeid on lihtne ja mugav kasutada. Tootevalikus on kasmisvoolikud, voolikukärud, vihmutid, liitmikud, kastmispüstolid, sprinklerid jms.

Maailmakuulsad Fiskarsi kirved on kvaliteetsest materjalist ja viimase detailini läbimõeldud. Kirvepea unikaalne kuju ja üliterav tera tagavad hea puidu lõhestamise, suurepärane tasakaal võimalikult ohutu, mugava ja võimsa löögi.

Fiskarsi lumelabidate tootearendus, disain ja materjalide valik on teinud nendest tippklassi lumetööriistad. Lumelabidad, autolumelabidad, lamelauad, lumesahad  – kõik on valmistatud vastupidavatest ja kergetest materjalidest, suuremad käepidemed võimaldavad töötamisel kasutada paksemaid töökindaid, teleskoopvars annab võimaluse labida reguleerida kasutajale sobivaks.

Fiskars Aed valikusse kuuluvad näiteks tooteseeriate Solid, QuikFit, Power Gear, Xact, X-seriesValge, Ergo, Ergonomic jms tooted.

Olenemata sellest, kas pühite õue, hoolitsete muru ja taimede eest või harite maad, teevad need aiatööriistad oma tööd tõhusalt ja usaldusväärselt.

Kõik sai alguse aastal 1649, kui Peter Thorwöstele rajas Fiskarsi külas esimese sepikoja, mis valmistas naelu, traati, nuge, kõplaid ja muid metallitooteid. Aastasadade jooksul arenes sellest väikesest sepikojast vasemaaki ja rauda töötlev tööstus. Toodeti põllumajandustehnikat ja isegi metallvedureid. 21.sajandil on Fiskars keskendunud tarbekaupadele ja omandanud mitmeid tuntud brände. Tootearenduses on tehtud kõvasti tööd, et tooted oleksid vastupidavad ja kasutajasõbralikud. Kasutatakse innovatiivseid materjale, mis teevad tööriistad kergemaks, kuid samas säilib nende vastupidavus. Põhjamaine ajatu disain on toonud Fiskarsi tööriistatele selliseid auhindu nagu Red Dot Awards, Good Design Awards.

Title