Fiskars Aed

 

Kui armastad aiatööd, siis tahad iga töö tegemiseks kasutada võimalikult head tööriista. Fiskarsis tehakse kõvasti tööd, et sa saaksid endale sellised tööriistad. Ükskõik, kas rohid, pühid, riisud, pügad, lõikad, kobestad – Fiskars tööriistad teevad töö lihtsamaks ja rõõmsamaks. Fiskars Aed valikusse kuuluvad näiteks tooteseeriate Solid, QuikFit, Power Gear, Xact, X-seriesValge, Ergo, Ergonomic jms tooted.

Tööriistade ajatu disain ja kerge ent tugev FiberComp™ materjal kindlustavad teile vastupidavad ja kasutajasõbralikud aiatööriistad pikkadeks aastateks. Tootevalikust leiate tööriistu paljude tööde tegemiseks õues ja aia.


Loodus Invest e-poes on parim valik Fiskars Aed tooteid!

Fiskarsi istutustööriistad

Ideaalsed tööriistad väiketaimede pikeerimiseks, istutamiseks peenardesse ja taimekastidesse nii avamaal kui terrassidele ja rõdukastidesse. Sobivad ka umbrohu juurimiseks peenardest.

Fiskarsi oksasaed ja aianoad

Fiskarsi oksasaagidel ja aianugadel on tõhusad saehambad, mis tagavad kiire ja puhta saagimise.

Fiskarsi oksalõikurid

Oksalõikurid sobivad ideaalselt jämedamate okste lõikamiseks. Teleskoopvarrega oksalõikurid võimaldab head ligipääsu kõrgetele puuvõradele ning tihedale põõsastikule. Kõikide lõikurite täppislihvitud lõiketerad tagavad täpse ja puhta lõike, patenteeritud PowerGear™-mehhanism muudab lõikamise tavapärasest kolm korda kergemaks.

Fiskarsi aedniku varustus

Tugevast materjalist, soliidse disainiga Fiskarsi töökindad aitavad aiatööriistu hoida kindlalt aedniku haardes. Kunagi pole majapidamises ülearu aiaprits, kokkupandav lehekott või puuviljakorjaja.

Fiskarsi aia- ja murukäärid

Fiskarsi aia- ja murukäärid on usaldusväärsed tööriistad, tõhusad ja vastupidavad ning Fiskarsile omase kvaliteediga.

Fiskarsi oksakäärid

Korraliku lõike saamiseks ja oma käte säästmiseks on oluline valida head ja kvaliteetsed tööriistad. Fiskarsi tootevalikust leiate palju erinevaid vastupidavaid ja kasutajasõbralikke oksakääre. Kõik oksakäärid sobivad ideaalselt noorte viljapuude ja marjapõõsaste lõikamiseks, iluaias töötamiseks, samuti ka maitse- ja toataimede hooldamiseks.

Fiskarsi muru- ja leherehad

Fiskarsi rehade valik on muljetavaldav –  murureha, lehereha, universaalne reha, peenrareha, aeraatorreha, heinareha, lillepeenrareha. Fiskarsi rehad on hinnatud töövahendid, valik on muljetavaldav. Rehad on valmistatud kergest alumiiniumist või vastupidavast plastist. Tänu riputusavadele on neid ka lihtne ja mugav hoiustada.

Fiskarsi lastetööriistad

Väikesele aednikule on Fiskarsil labidad, rehad, kühvlid ja harjad.

Tööriistad lastele

Luba ka lapsel rõõmu tunda aiatöödest!

Fiskarsi kastmisvahendid

Fiskars kastmisvahendeid on lihtne ja mugav kasutada. Tootevalikus on kastmisvoolikud, voolikukärud, vihmutid, liitmikud, kastmispüstolid, sprinklerid jms.

Fiskarsi maaharimise tööriistad

Fiskarsi kobestid, kõplad, pinnasepuurid, samblakaabitsad, umbrohu eemaldajad, muruserva lõikurid, kõnniteenoad on heaks abiliseks.

Fiskarsi umbrohu eemaldajad

Fiskarsil on hea uudis – umbrohujuurte ergonoomiliseks ning lihtsaks eemaldamiseks pole vaja kaevata, umbrohunapsiku kasutamine ei nõua kummardamist ja on keemiavaba.

Fiskarsi labidad, hargid, hangud

Parimad tööriistad aednikule on erinevas suuruses Fiskarsi hargid, hangud, labidad ja kühvlid, samuti mitmesugused muud maaharimiseks vajalikud tööriistad (kõblas, kobesti umbrohunapsik, peenraservalõikur, pinnasepuur).

Fiskarsi lumelabidas

Fiskarsi lumelabidas on talvel asendamatu abimeed. Lumelabidate tootearendus, disain ja materjalide valik on teinud nendest tippklassi lumetööriistad.

Fiskarsi lumelabidad

Lumelabidad, autolumelabidad, lamelauad, lumesahad – kõik on valmistatud vastupidavatest ja kergetest materjalidest, suuremad käepidemed võimaldavad töötamisel kasutada paksemaid töökindaid, teleskoopvars annab võimaluse labida reguleerida kasutajale sobivaks.

Fiskarsi kirved

Maailmakuulsad Fiskarsi kirved on kvaliteetsest materjalist ja viimase detailini läbimõeldud. Kirvepea unikaalne kuju ja üliterav tera tagavad hea puidu lõhestamise, suurepärane tasakaal võimalikult ohutu, mugava ja võimsa löögi.

Fiskarsi ehitustööriistad

Fiskarsi ehitustööriistad on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Fiskarsi ehitus- ja plekikäärid

Fiskarsi ehitus- ja plekikäärid sobivad ideaalselt paljude eri liiki lõigete tegemiseks. Vaata siit ka plekikääre nii parema- kui ka vasakukäelisele ehitushuvilisele, poldilõikureid ja nuge.

Fiskarsi ehitusnoad ja -saed

Fiskarsil on suur valik erinevaid ehitusnuge ja saage – fikseeritud teraga nuga, kipsplaadi nuga, kokkukäiv nuga, maalrinuga, vahetatava teraga nuga, meistrinuga, pussnuga, puusanuga, universaalnuga jne.

Fiskarsi haamrid

Fiskarsi haamritel on unikaalne põrutust vähendav tehnoloogia – kuni 70% väiksem põrutus ja ergonoomiline käepide.

Fiskarsi kangid ja kirkad

Fiskarsi kirkad on asendamatud abimehed – neil on unikaalne põrutust vähendav tehnoloogia ja tänu sellele on kuni 50% väiksem põrutus. Raudkangid on mõeldud kangutamiseks, koormate liigutamiseks, kivide lahtikangutamiseks ja kaevamiseks.

Fiskars ajalugu

Kõik sai alguse aastal 1649, kui Peter Thorwöstele rajas Soomes, Fiskarsi külas esimese sepikoja, mis valmistas naelu, traati, nuge, kõplaid ja muid metallitooteid. Aastasadade jooksul arenes sellest väikesest sepikojast vasemaaki ja rauda töötlev tööstus. Toodeti põllumajandustehnikat ja isegi metallvedureid.

21.sajandil on Fiskars keskendunud tarbekaupadele ja omandanud mitmeid tuntud brände. Tootearenduses on tehtud kõvasti tööd, et tooted oleksid vastupidavad ja kasutajasõbralikud. Kasutatakse innovaatilisi materjale, mis teevad tööriistad kergemaks, kuid samas säilib nende vastupidavus.

Põhjamaine ajatu disain on toonud Fiskarsi tööriistadele selliseid auhindu nagu Red Dot Awards, Good Design Awards.

Loe siit Fiskars Aed kasulikke nõuandeid

Aiandus

Kasulikud nõuanded suviseks saagikoristuseks ja aiatöödeks

Koos kesksuvega hakkavad aedades valmima esimesed viljad, mida aednikud rõõmuga korjama tõttavad. Mis saabki olla aednikule suurem rõõm kui näha ja maitsta oma töö vilju. Selleks, et saagikoristus ja aiatööd ikka tõhusalt ja nauditavalt tehtud saaks, tutvustame seekord oma lugejatele spetsiaalselt saagikoristuseks loodud Fiskarsi uusi aiatooteid ja tööriistu. Vaata siit kasulikke nõuandeid.

Loe siit »
Fiskars

Kuidas valida kirvest?

Fiskars Norden kirveste valik koosneb kolmest suurusest: matkakirves, ehitaja või universaalne kirves ja lõhkumiskirves. Nordeni kirvestega naaseb Fiskars tagasi oma juurte juurde – Nordeni tootesarjas on ühendatud üle 370-aastane kirveste valmistamise oskusteave ja kaasaegne tehnoloogia.

Loe siit »
Aiandus

Fiskarsi kastmispüstolid

Fiskarsi uuenduslikud kastmispüstolid pälvisid tänavusel Red Dot disainiauhindade jagamisel kõrgeima tiitli “Best of the Best” tootedisaini auhinna Design Excellence. Igal aastal katsetab ja hindab tooteid rahvusvaheliste disainiekspertide žürii vastavalt kriteeriumidele nagu uuenduslikkuse aste, funktsionaalsus, ergonoomika, pikaealisus, ökoloogiline ühtesobivus ja funktsiooni kasutuse lihtsus.

Loe siit »