Fiskarsi uuenduslikud kastmispüstolid 

Fiskarsi kastmispüstolid pälvisid maineka Red Dot “Best of the Best” disainiauhinna

Fiskarsi uuenduslikud kastmispüstolid pälvisid tänavusel Red Dot disainiauhindade jagamisel kõrgeima tiitli “Best of the Best” tootedisaini auhinna Design Excellence.

Igal aastal katsetab ja hindab tooteid rahvusvaheliste disainiekspertide žürii vastavalt kriteeriumidele nagu uuenduslikkuse aste, funktsionaalsus, ergonoomika, pikaealisus, ökoloogiline ühtesobivus ja funktsiooni kasutuse lihtsus.

Kvaliteetsed Fiskarsi kastmispüstolid aitavad säästa kastmistöödes nii aega kui ka vett. Vahetatavad moodul otsikud ja pikendused on reguleeritavad, ergonoomilised ja hõlpsasti kasutatavad. Vastupidav ergonoomiline SoftGrip ™ käepide tagab kindla, meeldiva haarde ja hoiab käed soojas.

Kerge ja pika varrega uuendusliku kastmispüstoliga on mugav kasta raskesti ligipääsetavaid kohti, näiteks ampleid või teisi eemal asetsevaid taimi hoides ära käte väsimuse.

kastmine
kastmine

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Tutvu Loodus Investi soodsa hinnaga eripakkumistega SIIN