Sinu elu, Sinu aed
Stiga muruniidukid, murutraktorid, robotniidukid, kettsaed, lumepuhurid ja teised tooted

 

Stiga eesmärk on muuta aiatööd nauditavaks. Aed peaks olema igale omanikule koht, kus tunda end terve ja õnnelikuna.
Eri aastaajad toovad kaasa erinevaid aiatöid. Aednikule tähendab see sobivate tööriistade ja seadmete olemasolu.
STIGA soov on tagada oma tootevalikuga see, et iga klient leiaks just talle sobivad tööriistad, mis aitaksid õigel ajal, õigeid töid veelgi paremini teha.

Stiga eesmärk on muuta aiatööd nauditavaks. Aed peaks olema igale omanikule koht, kus tunda end terve ja õnnelikuna.
Eri aastaajad toovad kaasa erinevaid aiatöid. Aednikule tähendab see sobivate tööriistade ja seadmete olemasolu.
STIGA soov on tagada oma tootevalikuga see, et iga klient leiaks just talle sobivad tööriistad, mis aitaksid õigel ajal, õigeid töid veelgi paremini teha.

Stiga murutraktor

Muru niitmiseks on pakkuda erinevaid murutraktoreid: külgväljaviskega Tornado mudelid ja kogujaga Estate mudeleid.

Stiga akumurutraktorid

Akumurutraktorid on tulnud, et jääda! Nende lihtne käsitlemine, kaasaegsed elektroonilised lahendused, madal müratase ja vibratsioon teevad neist järjest populaarsema mudeli murutraktorite seas.

Stiga raiderid

Kui soovite suurtel murualadel head niidutulemust ja mugavat manööverdamist, siis on Stiga raiderid suurepärane valik! Stiga raiderite ainulaadne keskliigendiga 50:50 pööramine võimaldab väga hästi manööverdada erinevate takistuste ümber. Eesasetsev niiduseade tagab alati täpse ülevaate niidetavast alast.

Stiga muruniiduk

Stiga muruniidukid on lihtsad kasutada ja töökindlad. Valikus on nii akutoitel töötavaid kui ka bensiini- ja elektrimootoriga masinaid.
Luba ka lapsel tunda rõõmu aiatöödest – Stiga valikus on lastele nii muruniiduk kui ka murutraktorid.

Stiga robotniidukid

Stiga robotniidukitel on kvaliteetsed lõiketerad, kauakestvad akud ja mobiilirakendus roboti kaugjuhtimiseks. Robotniidukid hooldavad teie aeda ja annavad teile aega elu nautimiseks. Robotniidukite valikus on STIGA A-seeria ja G-seeria robotid.

Robotniidukite varuosad

Meil on lisaks laias valikus Grimsholm’i varuosi ja paigalduskomplekte.
Leia siit signaalkaableid, kaabliliitmikke, lõiketerasid jpms.

Stiga lehepuhurid

Lehepuhurid on ideaalsed lehtede ning väiksema prahi kiireks koristamiseks. Isegi talvel kergema lume puhumiseks jalgteedelt, treppidelt ja terrassidelt.

Stiga trimmerid ja võsalõikurid

Trimmerite ja võsalõikurite seast leiate sobiva tööriista selleks, et anda oma aiale viimane lihv. Valikus on elektri- ja bensiinimootoriga trimmereid ja lõikureid.

Stiga hekilõikurid

Hekilõikurid on kahepoolse tera ja pööratava käepidemega, mis teeb seadmega töötamise efektiivseks ja mugavaks.

Stiga tänavapuhastusharjad

Majaümbruste ja õuealade puhastamiseks on saadaval mitu mootorita tänavapuhastusharjade mudelit.

Stiga kõrgsurvepesurid

Kõrgsurvepesurid on ideaalsed töövahendid puhastamaks aiatehnikat, terrassi, õue ja treppe, jalgratast, mootorratast ja autot, kõnniteed ja puidust detaile.

Stiga kõrgsurvepesurite tarvikud

Kõrgsurvepesurite tarvikute valikust leiad vajalikud pesuharjad, erineva pikkusega puhastusvoolikud, pinnapuhasti.

Stiga lumepuhurid

Talvistel töödel on abiks lumepuhurid. Lumepuhureid on erineva suuruse ja võimsusega.

Stiga kettsaag

Kettsaed on efektiivsed ja võimsad tööriistad, millel on parimad juhtplaadid ja ketid, ergonoomiline kuju ning madal vibratsioon.

Stiga kettsaed

 Tootevalikus aku, bensiini- ja elektrimootoriga mudelid.

Loe siit Stiga kasulikke nõuandeid

Stiga piirdekaablita kaablivaba robotniiduk LoodusInvest
Stiga

Stiga kaablivaba robotniiduk. Videotutvustus

Kas oled unistanud robotniidukist ja muru niitmisest ilma, et peaksid piirdekaabli paigaldamisega vaeva nägema? Stiga kaablivaba robotniidukiga on nüüd see võimalik! Unusta keeruline seadistamine ja kaevamine ning naudi lihtsat ja mugavat niitmist. 2023. aasta kevadel tuli müüki täiesti UUS Stiga autonoomne robotniiduk, millele ei ole vaja enam piirdekaablit paigaldada. See tähendab intelligentset ja kaablivaba aiahooldust. Loe siit rohkem.

Loe siit »
Akuga murutraktor Stiga
Stiga

Stiga akumurutraktor SWIFT 372e

Stiga on turule toonud uue kogujaga akumurutraktori Swift 372e, mis on väike, kompaktne ja äärmiselt kerge manööverdamisvõimega. Sobides ideaalselt seal, kus on kitsaid vahesid, läbikäike või järske pöördeid. Puude, põõsaste, lillepeenarde või muude aiaelementide vahel niitmiseks igati sobiv murutraktor. Traktori toiteallikana kasutatakse nelja ePower akut.

Loe siit »
Stiga muruniiduk
Aiandus

Kuidas valida muruniidukit? Kasulikud soovitused

Kvaliteetne muruniiduk on väga hea abiline pikkadeks aastateks. Kuidas aga välja valida see kõige õigem muruniiduk? Kas eelistada bensiinimootoriga või akuga muruniidukit? Või oleks parem robotniiduk? Suurema aia puhul oleks mõistlik kaaluda ka murutraktorit või hoopis raiderit. Valikus on nii akumurutraktorid, kogujaga ning külgväljaviskega murutraktorid. Muruniiduk valimisel peab kõigepealt mõtlema, kui suur on see ala, mida teil on vaja niita. Jagame teile soovitusi, mida veel läbi mõelda ja arvestada, et saaksite parima valiku teha.

Loe siit »
Stiga

Kuidas valida lehepuhurit?

Aastaaegade vahetumine ja sügislehtede langemine on midagi, milles võib absoluutselt kindel olla. Sügistööd on käes, sealhulgas ka lehtede koristus. Tuleb tõdeda, et tehnika võidukäik on puudutanud isegi nii lihtsat tööd nagu lehtede riisumine. Stiga aiatehnika tootevalikus on erinevaid lehepuhureid. Kuidas leida endale see kõige sobivam?

Loe siit »
Aiandus

Kuidas on kõige parem oksi koristada?

Nii kevadel kui ka sügisel tekib aias suur hulk oksi nii tormide kui ka okste lõikamise tõttu. Mida okstega edasi teha? Peamised võimalused on okste põletamine, purustamine ja jäätmekonteinerisse viimine. Vaatame neid kolme võimalust lähemalt.

Loe siit »
Aiandus

Stiga uued TWIN mootorid

STIGA uued TWIN mootorite mudelivalik sisaldab kolme uut mootorit, mis on ehitatud ideaalselt sobivaks STIGA masinatega. Need tõhusad mootorid annavad suure jõudluse ja töökindlust kõigile STIGA masinatele.

Loe siit »
Aiandus

Millal on õige aeg hooldada muruniidukit?

Mitmel korral on meilt küsitud, et millal on õige aeg hooldada muruniidukit – kas vahetult enne muruniitmise hooaega või pigem pärast hooaja lõppu? Meie soovitame muruniidukit väiksemaid hooldustöid ise teha hooaja sees pidevalt, sest nii on niiduki eluiga tunduvalt pikem. Loe edasi

Loe siit »

Stiga 101 aastat ajalugu (1921-2022)

STIGA asutati 1934. aastal Stig Hjelmquisti poolt Rootsis. Esialgu tegeleti lauatennise vahendite hulgimüügiga, millest ajapikku kasvas välja lauatennise toodete tootmine. Tänaseni on STIGA lauatennisetooted üle maailma tuntud ja populaarsed. 1958.a. alustas STIGA muruniidukite tootmist ja müüki. 2000.a. moodustasid STIGA, Itaalia aiatehnika tootjad ALPINA PROFESSIONAL ja CASTELGARDEN ning Inglise tootja MOUNTFIELD kontserni Global Garden Products (GGP), mis 2017.aastal nimetati ümber STIGA Grupiks.

Mitme ettevõtte pikaajalised kogemused ja teadmised võimaldavad täna arendada ja toota kaasaegsel tehnoloogial põhinevat aiatehnikat. Tänaseks on STIGAst saanud Euroopa üks kiiremini kasvav aiatehnika tootja. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks, alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

1921: asutatud firma Atco, Inglismaal
1934: Stig Hjelmquist asutab STIGA, Rootsis
1960: asutati firma Alpina, Itaalia
1962: asutati Castelgarden Itaalias ja Mountfield Inglismaal
1958: STIGA alustab muruniidukite müümist
1968: Alpina toodab oma esimese sae ALPINA 0-70
1975: STIGA toob turule esimese Park seeria raideri, Park 2000
1985: STIGA esitleb esimest multšivat muruniidukit kasutades Multiclip tehnoloogiat
1990: Castelgarden toodab esimese TWIN CUT 102 traktori
2000: STIGA, Alpina, Mountfield ja Castelgarden ühinevad ja kontserni nimeks saab Global Garden Products (GGP)
2006-2007: Avatakse tehased Popradis, Slovakkias and Guangzhous, Hiinas
2011: omandatakse Atco kaubamärk
2017: GGP Group muudab nime, uueks kontserni nimetuseks on STIGA
2012: tullakse turule Autoclip robot muruniidukiga
2015: lanšeeritakse uus Park Pro raider ja 48V akudega tooteperekond
2016: lanšeeritakse Twinclip, Park raiderite uue Quick Flip süsteemiga lõikeseadmed, Autoclip 200 seeria robotniidukid ja 80V akudega tooteperekond
2017: lanšeeritakse järgmise põlvkonna robotniidukid, 500 seeria nimetusega
2018: lanšeeritakse Model-1, kõige edumeelsem akuga muruniiduk omas valdkonnas; e-Park 220, esimene Li-ion akuga raider; Stiga valikusse tulevad survepesurid ja tänavauhastuse harjad.
2019: lanšeeritakse uus akutoodete põlvkond 500 Series system
2021: lanšeeritakse E-Power akude tehnoloogia ja lisanduvad 100, 700 ja 900 Series system akutooted. Samuti esimene akumurutraktor e-Ride ja uus robotniiduk Stig