Muruhooldus uuel tasemel - Stiga autonoomne kaablivaba robotniiduk

Kas oled unistanud robotniidukist ja muru niitmisest, ilma et peaksid piirdekaabli paigaldamisega vaeva nägema? Stiga uue piirdekaablita robotniidukiga on nüüd see võimalik! Unusta keeruline seadistamine ja kaevamine ning naudi lihtsat ja mugavat niitmist.

2023. aasta kevadel tuleb müüki täiesti uus Stiga autonoomne robotniiduk, millele ei ole vaja enam piirdekaablit paigaldada.

See tähendab intelligentset ja kaablivaba aiahooldust. Tutvustame lähemalt Stiga piirdekaablita robotniidukit ning selle võimalusi, et saaksid teha parima valiku enda jaoks,

Miks eelistada uut piirdekaablita STIGA robotniidukit?

 • Hoiate kokku aega ja raha, kuna pole vaja paigaldada piirdekaablit.
 • Paindlik süsteem – kui teie aias midagi muutub, näiteks uus lillepeenar või laste mänguala, siis saate paari minutiga niitmise ala lihtsalt muuta.
 • Süsteemsed niitmise mustrid – enam ei niida robot juhuslikult.
 • Ilus ühtlane muru, kuna kõiki piirkondi niidetakse regulaarselt ja välditakse sama ala mitmekordset niitmist.
 • Vaikne töötamine ning madal müratase ei häiri õues puhkamist ja võimaldab naabritega hästi läbi saada.
 • Valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest materjalist, mis tagab pika eluea.

Täielik vabadus ja paindlikkus kuna pole vaja kaablit paigaldada

STIGA autonoomse robotniidukiga on kaasas tugijaam ja Teil on täielik vabadus ja paindlikkus otsustada, kuhu ja kuidas seda oma aias paigutada. Enam pole teil vaja paigaldada robotniiduki jaoks piirdekaablit. See tähendab, et nii paigaldust kui ka perimeetri seadistamist saab täielikult hallata äpi kaudu.

Oluline eelis on see, et iga kord, kui midagi aias muutub (n. teete juurde uue lillepeenra või lisate lastele mänguala) saate mõne minutiga hõlpsasti muuta niitmise ala.

Te ei sõltu kodust eemal asuvast tugijaamast, mis tähendab, et Teil on 100% kontroll oma roboti ökosüsteemi üle. 

Patenteeritud AGS (Active Guidance System) tehnoloogia

STIGA autonoomsed robotniidukid on loodud tõeliselt iseseisvaks, mis muudab Teie elu palju lihtsamaks. Robot kaardistab niitmise käigus aktiivselt aeda, et otsustada, kus ja millal muru niita. Robotniiduk kasutab patenteeritud AGS (Active Guidance System) tehnoloogiat koos RTK-GPS tehnoloogiaga, mis tagab 2 cm täpsusega tugeva, stabiilse signaali.

Kuni 5000 ruutmeetri suurused aiad niidetakse regulaarselt ja täpselt, jätmata ühtegi tsooni niitmata ja vältides liigset niitmist mitu korda sama piirkonda läbides. Tulemuseks on ilus ühtlane muru. See eristab STIGA autonoomse robotniiduki kõigist teistest robotniidukitest

Robotniiduk kasutab süsteemseid niitmise mustreid

STIGA autonoomsed robotniidukid on varustatud 4-6 vabalt pöörleva süsinikterasest lendteraga, mis pöörlevad kiirusel kuni 2850 p/min, tagades kõrge niidujõudluse.

Terade teravus ja materjalisegu võimaldavad puhta lõike, nii et muru saab loomulikult paraneda.

STIGA autonoomsed robotniidukid optimeerivad aku kasutamist, töötades süsteemsete niitmise mustrite järgi. See tähendab, et nad ei niida juhuslikult. Robotil on mitu suuna muutmise programmi. STIGA.GO rakenduse kaudu saate erinevate suundade vahel valides hõlpsalt eelistatud niitmise mustreid kombineerida.

Ei mingeid raadiosignaale, kogu ühendus 4G tehnoloogia kaudu

STIGA autonoomsed robotniidukid on varustatud 4G tehnoloogiaga, mis on usaldusväärsem kui traditsioonilised raadiolained ning võimaldab pidevat ühendust roboti ja selle tugijaama vahel, tagades GPS RTK tehnoloogia korraliku töö. Roboti tehnoloogia põhineb andmesidel STIGA pilve ja roboti enda vahel.

STIGA autonoomsete robotniidukite signaal on stabiilne ja kaitstud ükskõik millises aias.

Parem akutehnoloogia

Stiga ePower akusüsteem võimaldab muru hooldada vaid 2 niitmistsükliga päevas. Akud on väga kvaliteetsed – isegi peale 4-aastast kasutamist on akul mahtuvust üle 80% oma esialgsest väärtusest.

Õigesti hooldatud muru toetab ökosüsteemi

Iga aed on väike ökosüsteem, kus igapäevaselt elavad putukad ja väikesed loomad. STIGA robotniiduk tahab kaitsta öist elu aedades ja seetõttu konstrueeriti robotid nii, et need suudaksid hallata niitmist valgel ajal, et näiteks siilid saaks aias öösiti tegutseda.

STIGA autonoomsed robotniidukid on poodides saadaval 2023. aasta kevadel

Stiga kaablivaba robotniiduk A1500

 • Sobib kuni 1500 m² suurusele murupinnale
 • Niidukõrguse vahemik 20-60 mm
 • Max tööaeg 150 min
 • Laadimisaeg: 120 minutit
 • Niidulaius 18 cm
 • Juhtimine nutitelefoni äpi kaudu
 • Kallakukindlus kuni 25°
 • Kaasasolev andmesidepakett 750 niidutundi/ 1 aasta

Stiga kaablivaba robotniiduk A3000

 • Sobib kuni 3000 m² suurusele murupinnale
 • Niidukõrguse vahemik 20-65 mm
 • Max tööaeg 150 min
 • Laadimisaeg: 120 minutit
 • Niidulaius 26 cm
 • Juhtimine nutitelefoni äpi kaudu
 • Kallakukindlus kuni 27°
 • Kaasasolev andmesidepakett 1500 niidutundi/ 2 aastat

Stiga kaablivaba robotniiduk A5000

 • Sobib kuni 5000 m² suurusele murupinnale
 • Niidukõrguse vahemik 20-65 mm
 • Max tööaeg 270 min
 • Laadimisaeg: 150 minutit
 • Niidulaius 26 cm
 • Juhtimine nutitelefoni äpi kaudu
 • Kallakukindlus kuni 27°
 • Kaasasolev andmesidepakett 4200 niidutundi/ 3 aastat

Soovite teada, kas STIGA autonoomne robotniiduk sobib Teie aeda?

 Laadige alla STIGA.GO rakendus ja vaadake!

Stiga kaablivaba robotniiduk - nutikas, praktiline, mugav

Stiga piirdekaablita robotniidukid pakuvad praktilist ja mugavat lahendust muru hooldamiseks. Tänu nutikatele funktsioonidele, nagu AGS tehnoloogia ja Stiga.GO rakendus, saab robotniiduk muru niitmise ja hooldamisega ise hakkama, samal ajal kui teie saate nautida vaba aega. Üks suuremaid eeliseid on, et ei ole vaja kaablit maasse kaevata, sest robotniiduk ei vaja piirdekaablit.  Selle asemel on roboti installatsioon virtuaalne ja niitmisala on lihtsasti muudetav läbi STIGA.GO rakenduse.

Mis juhtub, kui teie aed muutub? Näiteks, kui otsustate teha laienduse või rajada uue lillepeenra, et rõõmustada end lilleiluga või teha uue ürdipeenra, paigaldada lastele uue mänguala või basseini, panna ajutiselt aeda lillepotte või kujusid? Sel juhul saate paari minutiga aia niitmisala mugavalt, virtuaalselt muuta.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Stiga piirdekaablita robotniidukid on suurepärane valik, kui soovite säästa aega ja vaeva muru hooldamisel ning nautida kaunist rohelist aeda.

Vaata, kuidas STIGA piirdekaablita robotniidukit lahti pakkida

Vaata, kuidas STIGA piirdekaablita robotniidukit paigaldada

Vaata, kuidas STIGA piirdekaablita robotniidukit hooldada

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Loodus Invest on pikaajalise kogemusega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Grimsholm Green, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Loe rohkem STIGA uudiseid:

Akuga murutraktor Stiga

Stiga akumurutraktor SWIFT 372e

Stiga on turule toonud uue kogujaga akumurutraktori Swift 372e, mis on väike, kompaktne ja äärmiselt kerge manööverdamisvõimega. Sobides ideaalselt seal, kus on kitsaid vahesid, läbikäike või järske pöördeid. Puude, põõsaste, lillepeenarde või muude aiaelementide vahel niitmiseks igati sobiv murutraktor. Traktori toiteallikana kasutatakse nelja ePower akut.

Loe siit »

Kuidas valida lehepuhurit?

Aastaaegade vahetumine ja sügislehtede langemine on midagi, milles võib absoluutselt kindel olla. Sügistööd on käes, sealhulgas ka lehtede koristus. Tuleb tõdeda, et tehnika võidukäik on puudutanud isegi nii lihtsat tööd nagu lehtede riisumine. Stiga aiatehnika tootevalikus on erinevaid lehepuhureid. Kuidas leida endale see kõige sobivam?

Loe siit »

Title

Go to Top