STIGA robotniiduk STIG - uue põlvkonna robot Teie aias

Swedbank klientidele on Loodus Investi e-poes Stiga Stig robotniidukid –15% soodsamalt kuni 31.08.2022
STIGA STIG - üks vaiksemaid robotniidukeid, mis tehtud on!

Stiga insenerid ja disainerid on arendanud uue põlvkonna robotniiduki STIGA STIG, milles on ühendatud uusimad tehnoloogiad ja parimad kasutusmugavused. 

Kompaktne ja kerge STIG navigeerib sujuvalt erineva kujuga aiaaladel, manööverdades hästi ka kitsastes kohtades, jätmata põrkejälgi puudele ja põõsastele.

Hästi tasakaalustatud robotniiduk suudab niita kuni 24 kraadise kaldega nõlvadel ja kallakutel. Niiduki korpus on valmistatud uudsest materjalist, mis on vastupidav ning summutab hästi müra ja vibratsiooni.

Uue robotniiduki üks olulisi eeliseid ongi selle äärmiselt vaikne töörežiim. Ka aia puhkealade ümbruses töötades ei sega robot seal rahu ja vaikust nautivaid puhkajaid.

STIGA STIG - robotniiduk, mis manööverdab tõesti väga hästi!

STIGA ROBOTNIIDUK STIG E600

  • STIGA ROBOTNIIDUK STIG E600 on 2,5 Ah liitiumioonakudel töötav robotniiduk, mis suudab niita kuni 600m² muruala.
  • Täislaetud akudega võib niiduki järjestikune tööaeg olla kuni 1h 30 minutit.
  • Kogu niidetava ala saab jagada kuni kolmeks niidutsooniks.

STIGA ROBOTNIIDUK STIG E1200

  • STIGA ROBOTNIIDUK STIG E1200 on 5,0 Ah liitiumioonakudel töötav robotniiduk, mis suudab niita kuni 1200 m² murualasid.
  • Täislaetud akudega võib roboti järjestikune tööaeg olla kuni 2h 30 minutit.
  • Kogu niidetava ala saab jagada kuni viieks niidutsooniks.
Robotniiduki sensorid

Kolm sensorit aitavad reageerida ümbritsevale:

  • Vihmasensor – saadab roboti tagasi laadimisjaama kui sajab vihma.
  • Põrkesensor – tänu takistuste tuvastamisele robot peatub ja muudab automaatselt liikumissuunda, vältides nii ka terade kahjustamist.
  • Turvasensor – peatab roboti üles tõstmisel automaatselt lõiketerad.
Robotniidukit saab seadistada ja juhtida nutitelefonist

Funktsioonide seadistamiseks on roboti pardapaneelil puutetundlik ekraan.

Kuid põhiline roboti seadistamine ja juhtimine käib nutitelefonist, kasutades STIGA.GO rakendust.

Varguskindluse tõstmiseks on STIG’i võimalik  nutirakenduse abil ka lukustada.

Suurepärane niidutulemus

STIGi tööd juhivad kaks elektroonilist aju, mis otsustavad kus ja millal niita. Suurepärase niidutulemuse annavad robotile neli lendtera, mis on teravad kui habemenoad. Terad niidavad 18cm laiuselt ja tagavad tiheda ja tugeva murupinna.

Uudse lahendusena on STIG’il eemaldatav pealiskorpus, mida võib pesta jooksva vee all. Robot vastab IPX5 niiskuskaitsele. Selline lahendus võimaldab hoida robotniiduki alati puhta ja hooldatuna.

Roboti töövalmiduseks tuleb paigaldada laadimisjaam ja niidetav(ad) ala(d) piirata signaalkaabliga.

Robotniiduki hooldus

Pakume Stiga robotniidukitele talve hooldust ja hoiustamise teenust.

Stiga

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Loodus Invest on pikaajalise kogemusega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Grimsholm Green, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.