STIGA robotniiduk - uue põlvkonna robot Teie aias

STIGA - üks vaiksemaid robotniidukeid, mis tehtud on!

Stiga insenerid ja disainerid on arendanud uue põlvkonna robotniiduki STIGA, milles on ühendatud uusimad tehnoloogiad ja parimad kasutusmugavused. 

Kompaktne ja kerge robot navigeerib sujuvalt erineva kujuga aiaaladel, manööverdades hästi ka kitsastes kohtades, jätmata põrkejälgi puudele ja põõsastele.

Hästi tasakaalustatud robotniiduk suudab niita kuni 24 kraadise kaldega nõlvadel ja kallakutel. Niiduki korpus on valmistatud uudsest materjalist, mis on vastupidav ning summutab hästi müra ja vibratsiooni.

Uue robotniiduki üks olulisi eeliseid ongi selle äärmiselt vaikne töörežiim. Ka aia puhkealade ümbruses töötades ei sega robot seal rahu ja vaikust nautivaid puhkajaid.

STIGA robotniiduk, mis manööverdab tõesti väga hästi!

STIGA ROBOTNIIDUK G600

  • STIGA ROBOTNIIDUK G600 on 2,5 Ah liitiumioonakudel töötav robotniiduk, mis suudab niita kuni 600m² muruala.
  • Täislaetud akudega võib niiduki järjestikune tööaeg olla kuni 1h 30 minutit.
  • Kogu niidetava ala saab jagada kuni kolmeks niidutsooniks.

STIGA ROBOTNIIDUK G1200

  • STIGA ROBOTNIIDUK G1200 on 5,0 Ah liitiumioonakudel töötav robotniiduk, mis suudab niita kuni 1200 m² murualasid.
  • Täislaetud akudega võib roboti järjestikune tööaeg olla kuni 2h 30 minutit.
  • Kogu niidetava ala saab jagada kuni viieks niidutsooniks.
Robotniiduki sensorid

Kolm sensorit aitavad reageerida ümbritsevale:

  • Vihmasensor – saadab roboti tagasi laadimisjaama kui sajab vihma.
  • Põrkesensor – tänu takistuste tuvastamisele robot peatub ja muudab automaatselt liikumissuunda, vältides nii ka terade kahjustamist.
  • Turvasensor – peatab roboti üles tõstmisel automaatselt lõiketerad.
Robotniidukit saab seadistada ja juhtida nutitelefonist

Funktsioonide seadistamiseks on roboti pardapaneelil puutetundlik ekraan.

Kuid põhiline roboti seadistamine ja juhtimine käib nutitelefonist, kasutades STIGA.GO rakendust.

Varguskindluse tõstmiseks on robotniidukit võimalik  nutirakenduse abil ka lukustada.

Suurepärane niidutulemus

Robotniiduki tööd juhivad kaks elektroonilist aju, mis otsustavad kus ja millal niita. Suurepärase niidutulemuse annavad robotile neli lendtera, mis on teravad kui habemenoad. Terad niidavad 18cm laiuselt ja tagavad tiheda ja tugeva murupinna.

Uudse lahendusena on robotniidukil eemaldatav pealiskorpus, mida võib pesta jooksva vee all. Robot vastab IPX5 niiskuskaitsele. Selline lahendus võimaldab hoida robotniiduki alati puhta ja hooldatuna.

Roboti töövalmiduseks tuleb paigaldada laadimisjaam ja niidetav(ad) ala(d) piirata signaalkaabliga.

Robotniiduki hooldus

Pakume Stiga robotniidukitele talve hooldust ja hoiustamise teenust.

Stiga

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Loodus Invest on pikaajalise kogemusega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Grimsholm Green, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Loe rohkem STIGA uudiseid

Stiga piirdekaablita kaablivaba robotniiduk LoodusInvest

Stiga kaablivaba robotniiduk. Videotutvustus

Kas oled unistanud robotniidukist ja muru niitmisest ilma, et peaksid piirdekaabli paigaldamisega vaeva nägema? Stiga kaablivaba robotniidukiga on nüüd see võimalik! Unusta keeruline seadistamine ja kaevamine ning naudi lihtsat ja mugavat niitmist. 2023. aasta kevadel tuli müüki täiesti UUS Stiga autonoomne robotniiduk, millele ei ole vaja enam piirdekaablit paigaldada. See tähendab intelligentset ja kaablivaba aiahooldust. Loe siit rohkem.

Loe siit »
Akuga murutraktor Stiga

Stiga akumurutraktor SWIFT 372e

Stiga on turule toonud uue kogujaga akumurutraktori Swift 372e, mis on väike, kompaktne ja äärmiselt kerge manööverdamisvõimega. Sobides ideaalselt seal, kus on kitsaid vahesid, läbikäike või järske pöördeid. Puude, põõsaste, lillepeenarde või muude aiaelementide vahel niitmiseks igati sobiv murutraktor. Traktori toiteallikana kasutatakse nelja ePower akut.

Loe siit »

Kuidas valida lehepuhurit?

Aastaaegade vahetumine ja sügislehtede langemine on midagi, milles võib absoluutselt kindel olla. Sügistööd on käes, sealhulgas ka lehtede koristus. Tuleb tõdeda, et tehnika võidukäik on puudutanud isegi nii lihtsat tööd nagu lehtede riisumine. Stiga aiatehnika tootevalikus on erinevaid lehepuhureid. Kuidas leida endale see kõige sobivam?

Loe siit »