Murutraktorid, muruniidukid, raiderid, robotniidukid, akuniidukid, trimmerid, kettsaed,võsalõikurid, lumepuhurid jms.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid  tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena. Masinad on valdavalt valmistatud Euroopa tehastes või Hiinas, kontserni oma tehases.

Muru niitmiseks on pakkuda erinevaid murutraktoreid: külgväljaviskega Tornado mudelid ja kogujaga Estate mudeleid. Raiderite Park mudelid ja nullpöördega ZT traktorite mudelid sobivad suurte ja keerulisemate maastike niitmiseks. Uue põlvkonna e-Ride akumurutraktorid on keskkonnasõbralikud, madala müratasemega ja heitgaaside vabad.

Stiga muruniidukid on lihtsad kasutada ja töökindlad. Valikus on nii akutoitel töötavaid kui ka bensiini ja elektrimootoriga masinaid.

Trimmerite ja võsalõikurite seast leiate sobiva tööriista selleks, et anda oma aiale viimane lihv. Valikus on elektri- ja bensiinimootoriga trimmereid ja lõikureid.

Hekilõikurid on kahepoolse tera ja pööratava käepidemega, mis teeb seadmega töötamise efektiivseks ja mugavaks.

Lehepuhurid on ideaalsed lehtede ning väiksema prahi kiireks koristamiseks. Isegi talvel kergema lume puhumiseks jalgteedelt, treppidelt ja terrassidelt.

Kettsaed on efektiivsed ja võimsad tööriistad, millel on parimad juhtplaadid ja ketid, ergonoomiline kuju ning madal vibratsioon. Tootevalikus aku, bensiini- ja elektrimootoriga mudelid.

Talvistel töödel on abiks lumepuhurid. Lumepuhureid on erineva suuruse ja võimsusega.

Majaümbruste ja õuealade puhastamiseks on saadaval mitu mootorita tänavapuhastusharjade mudelit.

Title