Milline nuga on parim?

Teame, kui oluline on leida õiged töövahendid, mis arvestaksid sinu soove ja vajadusi. Fiskarsi valikus on parimad noad ja noakomplektid nii kogemustega kui algajale kodukokale. Tomatinuga, koormisnuga, suur kokanuga, leivanuga, fileerimisnuga, juurviljanuga, lihanuga jne. 
Sellest postitusest saad teada, milliseid noasarju Fiskars pakub ja mis on nende erinevused. Leia endale see õige.

Fiskars Norden noad

Norden sari ammutab inspiratsiooni aegumatust põhjamaade disainist ja loodusest. Noad on tehtud esmaklassilistest materjalidest, järgides Soome traditsioonilisi nugade valmistamise meetodeid. Lõiketera on valmistatud suure süsinikusisaldusega tugevast saksa terasest (kõvadus HRC 56), mis tagab hea lõiketulemuse ja kauakestva teravuse. Optimaalse teravuse säilitamiseks teritada nuga 26° +/- 2 nurga all. Noa käepide on valmistatud kuumtöödeldud Soome kasepuidust. Soovitame pesta käsitsi. Nugadel on 25-aastane garantii.

Fiskars Norden juurviljanuga

Fiskars Norden fileerimisnuga

Fiskars Norden nugade komplekt

Fiskars Norden suur kokanuga

Fiskars Titanium noad

Titanium noad on tipptase, kus funktsionaalsus ja disain on ühendatud uudsel viisil. Noatera on valmistatud titaanist, mis on väga kerge ja muudab noa hõlpsalt käsitsetavaks ja täpseks. Revolutsioonilise LZR-EDGE tehnoloogia ja lõiketera titaankarbiidkate tagab, et nuga püsib teravana neli korda kauem kui traditsioonilised noad. Kaasaegse disainikeelega plastikust käepideme muster garanteerib hea haarde ja roostevabast terasest ots tasakaalu. Optimaalse teravuse säilitamiseks teritada nuga 26° +/- 2 nurga all. Soovitame pesta käsitsi. Nugadel on 25-aastane garantii. 

Fiskars Titanium kokanuga 20cm

Fiskars Titanium juurviljanuga

Fiskars Titanium Santuko nuga

Fiskars Titanium kokanuga 15cm

Fiskars All Steel noad

Uued All Steel noad on esmaklassilised ja pikaealised. Valmistatud puhtast ja kvaliteetsest Aichi jaapani AUS-8 kõrge süsinikusisaldusega roostevabast terasest. Noatera HRC 58 tugevus tagab väga hea lõikejõudluse (ICP 101 & TCC 371). Roostevabast ühes tükis valatud noa käepideme süvend on liivapritsiga matistatud, aga riputusava poleeritud. Kvaliteetne kõrge süsinikusisaldusega teras tagab minimaalse teritamisvajaduse. Vajadusel on materjal 100% taaskasutatav. Soovitame pesta käsitsi. Optimaalse teravuse säilitamiseks teritada nuga 26° +/- 2 nurga all.  Nugadel on 25-aastane garantii. 

Fiskars All Steel tomatinuga

Fiskars All Steel Santuko nuga

Fiskars All Steel koorimisnuga

Fiskars All Steel väike kokanuga

Fiskars Royal noad

Royal nugades on ühendatud funktsionaalsus ja tasakaal. Noatera (HRC 55) on valmistatud kvaliteetsest saksa roostevabast terasest (1.4116). Kroomi, molübdeeni ja vanaadium terasesulam tagab pikaealisuse. POM-plastkattega ja sõrmekaitsega ergonoomiline käepide on mugav ja kasutamisel ohutu. Optimaalse teravuse säilitamiseks teritada nuga 30° +/- 4 nurga all. Disainer Jacob Leth-Espensen. Võib pesta nõudepesumasinas ja teritada Roll-Sharp™ noateritajaga. IF disainiauhind 2011.

Fiskars Royal kokanuga

Fiskars Royal leivanuga

Fiskars Royal koorimisnuga

Fiskars Royal tomatinuga

Fiskars Norr noad

Norr noad on inspireeritud põhjamaise kultuuri ja toiduvalmistamise traditsioonidest. Suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega noad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Lõiketera (HRC 54) on kvaliteetsest saksa roostevabast terasest (1.4116). Molübdeen- ja vanaadiumisulamid tagavad noatera pikaealisuse. Käepide on valmistatud Kebony töötlusega vahtrapuidust, mis on 40% tugevam kui tiigipuu. Jätkusuutliku puidu tarneahela FSC® sertifikaat. Optimaalse teravuse säilitamiseks teritada nuga 30° +/- 4 nurga all. Disainer – Jacob Leth-Espensen. Soovitame käsipesu. 

Fiskars Norr juurviljanuga

Fiskars Norr tomatinuga

Fiskars Norr santuko nuga

Fiskars Norr kokanuga

Fiskars Hard Edge noad

Hard Edge sari vastab igapäevastele toiduvalmistamise vajadustele ja püsib kaua terav. Noa tera on valmistatud paksust 2,2 mm korrosioonikindlast roostevabast terasest (Jaapani teras 420J2). Teritamisel on kasutatud tipptasemel revolutsioonilist LZR-EDGE ™ tehnoloogiat, mis tähendab, et lõikeservale on laseriga suunatud väikeseid karbiidiosakesi. Seetõttu püsib nuga tavalise teritusega võrreldes 4 korda kauem terav (võrdlusandmete aluseks on TCC lõiketulemus CATRA testis). Noa käepideme ainulaadne 3D-muster tagab turvalise haarde. Nuga on mugav kasutada, seda on lihtne hooldada ja vajadusel uuesti teritada. Optimaalse teravuse säilitamiseks teritada nuga 26° +/- 2 nurga all. Võib pesta nõudepesumasinas ja teritada Roll-Sharp™ noateritajaga.

Fiskars Hard Edge suur kokanuga

Fiskars Hard Edge leivanuga

Fiskars Hard Edge koorimisnuga

Fiskars Hard Edge Santuko nuga

Fiskars Edge noad

Edge sarja jaapani kvaliteetsest roostevabast terasest teraga ja ergonoomilise käepidemega noad on erakordselt hõlpsasti kasutatavad. Noatera on kaetud külgevõtmatu PTFE pinnakattega (nagu praepannidel), mis on rohkem kui läikiv must viimistlus – see muudab noa puhastamise lihtsaks, sest toit ei jää sinna kinni, ja kaitseb rooste eest. Ergonoomilist ABS materjalist käepidet saab kinni hoida ka terale väga lähedalt. Optimaalse teravuse säilitamiseks teritada nuga 30° +/- 4 nurga all. Võib pesta nõudepesumasinas ja teritada Roll-Sharp™ noateritajaga.

Fiskars Edge tomatinuga

Fiskars Edge leivanuga

Fiskars Edge koorimisnuga

Fiskars Edge ROLL-SHARP teritaja

Fiskars Functional Form noad

Functional Form sarja noad on mõeldud igapäevasteks köögitöödeks, pöörates erilist tähelepanu ergonoomilisusele, funktsionaalsusele ja ohutusele. Noal on suurepärane tasakaal. Käepideme pehme TPV materjal tagab hea haarde ja sügav sõrmekaitse turvalise kasutamise. Noa tera on valmistatud jaapani roostevabast terasest, mida on lihtne teritada. Käepideme oranž värv kannab Fiskarsi DNAd. Turvalist pakendit saab taaskasutada nagu piimapakki. Optimaalse teravuse säilitamiseks teritada nuga 26° +/- 2 nurga all. Võib pesta nõudepesumasinas ja teritada Roll-Sharp™ noateritajaga.

Fiskars FF võinuga

Fiskars FF koorimisnuga

Fiskars FF fileerimisnuga

Fiskars FF nugadealus

Fiskars Essential noad

Essential noad praktilised ja taskukohased. Optimaalse teravuse säilitamiseks teritada nuga 30° +/- 4 nurga all. Võib pesta nõudepesumasinas ja teritada Roll-Sharp™ noateritajaga.

Fiskars Essential kokanuga

Fiskars Essentiale leivanuga

Fiskars Essentiale fileerimisnuga

Fiskars Essentiale juurviljanuga

Kööki kutsutakse kodu südameks. Fiskars teeb toiduvalmistamise lihtsamaks ja kergemaks, et saaksid nautida elu kõige magusamaid hetki. Fiskarsi vahendeid on hõlbus kasutada, puhastada ja hoiustada ning sellepärast ka lihtne armastada! Valikusse kuuluvad erinevast materjalist Fiskarsi potid, pannid, haudepotid, noad, köögitarvikud ja käärid. Maailmaklassi disainerid on taganud selle, et sinu köögiriistad on nii nägusad kui ka kvaliteetsed. Pole tähtis, millist maitsvat rooga sa parajasti valmistad, meie saame pakkuda parimat.

Loodus Invest on pikaajalise kogemusega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Grimsholm Green, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga. Vaata Fiskars Kodu sooduspakkumisi siit.

Loe siit lisaks Fiskars Kodu kasulikke nõuandeid

Fiskars Norden Grill Chef kahvel
Fiskars

Fiskars Norden Grill kuulutab grillihooaja avatuks

2023. aasta kevad toob kaasa värsked valikud. Uued Norden Grill Chef tooted on multifunktsionaalsed – neid saab kasutada aastaringselt nii köögis kui õues, erinevatel pliitidel või lahtisel tulle. Norden on Fiskarsi premium sari, mis on mõeldud oma ala entusiastile, kes vajab parimat. Norden ammutab inspiratsiooni põhjala loodusest, kultuurist ja traditsioonidest ja tõlgendab neid tänapäevasel viisil. Kõik tooted valmistatakse esmaklassilistest materjalidest ja neil on 25-aastane garantii.

Loe siit »
Fiskars

Kuidas nuge hooldada ja teritada?

Toiduvalmistamise iga etapp võib vajada erinevat kööginuga. Kokanuga sobib enamikeks lõikamistöödeks, leivanoaga on hea lõigata kõva koorikuga küpsetist nagu näiteks ciabatta, koorimisnuga on mõeldud puu-ja köögiviljade koorimiseks, fileerimisnuga sobib kalale jne. Aga kõik noad vajavad hooldust, et oleksid puhtad ja teravad.

Loe siit »
Norden
Fiskars

Milline Fiskarsi sari on sinu kööki parim?

Fiskarsi sarjad – Fiskarsi valikus on nii palju kööginõude ja –tarvikute sarjasid, et silme eest võtab kirjuks. Milline Fiskarsi sari on sinu kööki parim – Norden, Rotisser, All Steel, Hard Face, Functional Form või hoopis Classic? Loe siit ja Sul on valiku tegemine lihtsam.

Loe siit »
Fiskarsi esimesed lastekäärid
Fiskars

Fiskarsi esimesed lastekäärid

Inimese aju areneb kõige kiiremini sünnist kuni kolmanda eluaastani. Seega ei ole olulisemat aega lapse arengu soodustamiseks ja mõjutamiseks, kui seda on esimesed eluaastad. Fiskars viis läbi uuringu eesmärgiga teada saada, milliseid kääre on erinevas eas eelkooliealistel lastel turvaline ja mugav kasutada.

Loe siit »
Fiskarsi käärid ReNew taaskasutatud materjalist
Fiskars

Fiskarsi taaskasutatud materjalist käärid ReNew

Fiskars on alati olnud uuenduste esirinnas ja see kajastub ka pühendumises jätkusuutlikumale tulevikule. ReNew taaskasutuskäärid on üks näide Fiskarsi jätkusuutlikust disainist – taaskasutatud ja taastuvad materjalid on muudetud suurepärasteks tööriistadeks.

Loe siit »
Kodu

5 kasulikku nippi panni valimiseks ja hooldamiseks!

Selle küsimuse üle oleme tõenäoliselt mõelnud kõik, kes armastavad süüa teha. Kvaliteetne pann on eelduseks, et söögitegemine tõesti õnnestus. Panne on aga väga erinevaid ning seetõttu võib valimine osutuda keeruliseks. Loe siit kasulikke nõuandeid enne panni ostmist.

Loe siit »
Fiskars pann
Fiskars

Fiskars kodutoodete kataloog 2021

Tutvuge Fiskarsi kodutoodete kataloogiga. Sealt leiate pannide tehnoloogiate, materjalide ja pinnakatete tutvustuse. Lisaks leiate infot Fiksarsi nugadest, kääridest ja köögitarvikutest. Kataloog on inglise keeles.

Loe siit »
fiskars hard edge
Fiskars

Fiskarsi uus nugadesari Hard Edge

Fiskars Hard Edge noad on loodud nii, et need vastaksid tänapäevastele toiduvalmistamise vajadustele: lõikeserv püsib kaua terav ja käepideme ainulaadne pinnastruktuur tagab täiusliku haarduvuse.

Loe siit »
Kodu

Fiskars kööginõude uus pinnakate

Kummalise nimega kööginõude sarjal Kovanaama/Hard Face on pikk ajalugu. Kui Hackmani kaubamärgi tootevalikusse tuli väga vastupidava pinnakattega ja nõudlikele tingimustele vastav sari, siis pandi sellele sobiv soome keelne nimi – Kovanaama (kõva nägu). Peale seda, kui Fiskarsi kontsern omandas Hackmani kaubamärgi, läksid kõik kööginõud Fiskarsi kaubamärgi alla ja hakati kasutama inglise keelset Hard Face nimetust.

Loe siit »

Title

Go to Top