Fiskars Functional Form sarja kööginugadel on nüüd uus disain ja pakend

Fiskars FF sari on mõeldud igapäevasteks köögitöödeks, pöörates erilist tähelepanu ergonoomilisusele, funktsionaalsusele ja ohutusele.
1998. aastal loodud nugadel on nüüd uus disain.
Lihtne kasutada.
Lihtne hooldada.
Lihtne teritada.

Fiskars FunctionalForm uued noad

Uuendatud sarjast leiad NAKIRI noa, mille lai tera sobib suurte juurviljade hakkimiseks  ja KALAPIIGI, mis on abiks kalade puhastamisel ja fileerimisel.

Fiskars Functional Form

FISKARS FF NAKIRI nuga 16CM

kalapiik Fiskars Functional Form

FISKARS FF KALAPIIK

Fiskars FF noateritaja

Nuge saab lihtsalt teritada rollsharp noateritajaga, terituspulga või käiaga. Tera kaldenurk 30+/-4. Võib pesta nõudepesumasinas, aga käsipesu hoiab need kauem teravana.

FISKARS FF ROLL-SHARP VALGE

Mis iseloomustab Fiskars FF nuge?

FF sarja nugade tera on valmistatud jaapani roostevabast terasest, mis on vastupidav ja mida on lihtne teritada.

Tera paksus:
suur nuga 1,7 mm
väike nuga 1,1 mm

Optimaalne noatera disain garanteerib suurepärase tasakaalu ja vastupidavuse. Pehmest Softtouch materjalist käepide sobib hästi kätte ja selle sügav sõrmekaitse tagab turvalise kasutamise. Täpse lõikuse korral on võimalik hoida sõrmi noatera lähedal. Käepideme oranž värv kannab Fiskarsi DNAd.

FF noad

HEA UUDIS – Functional Form kodutooted e-poes -25%!

Swedbank klientidele on kuni 31.03.2021 kõik Fiskars Functional Form kodutooted tavahinnast 25% soodsamalt. Soodustust saad kasutada, kui sisestad meie e-poe ostukorvis lahtrisse „Kupongi kood“ oma unikaalse sooduskoodi. Pakkumine ei kehti koos teiste soodustustega ega transpordi hinnale.

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.