Fiskars Hard Face kööginõude uus pinnakate.

Fiskars Hard Face kööginõude uus pinnakate. Kummalise nimega kööginõude sarjal Kovanaama/Hard Face on pikk ajalugu. Kui Hackmani kaubamärgi tootevalikusse tuli väga vastupidava pinnakattega ja nõudlikele tingimustele vastav sari, siis pandi sellele sobiv soome keelne nimi – Kovanaama (kõva nägu). Peale seda, kui Fiskarsi kontsern omandas Hackmani kaubamärgi, läksid kõik kööginõud Fiskarsi kaubamärgi alla ja hakati kasutama inglise keelset Hard Face nimetust.

Pikk ajalugu tähendab seda, et sarja on pidevalt uuendatud – muutunud on nii välimus kui ka materjalid. 2020. aasta suurim muudatus on uuendatud pinnakate.

Fiskari kööginõud on alati olnud kooskõlas EL toiduohutuse eeskirjadega. Üheski pinnakattes ei kasutata PFOA – ainet, mis on viimase 10-20 aasta jooksul ajakirjanduses saanud palju negatiivset kajastust. Nüüd astuti järgmine samm ja kontrollitakse, et tarnijad ei kasutaks kahjulikke aineid.

Keskkonnasäästlik tootmine

70% taaskasutatud märk kehtib kõigile Fiskarsi kööginõudele. Ringlusesse võetud metallide tegelik protsent varieerub tootesarjades pisut ja võib roostevabast terasest valmistatud toodetes ulatuda kuni 85%.

70% taaskasutatud märk ei viita pakendimaterjalidele, sest enamik pakendeid on täielikult taaskasutatavad. Fiskarsi eesmärk on minimeerida plasti kasutamist pakendites.

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Tutvu Loodus Investi soodsa hinnaga eripakkumistega SIIN

4-kihiline Hardtec Superior + ™ pinnakate on vastupidavam kui kunagi varem.

Uuendatud pinnakate tagab kõrge kriimustuste- ja kulumiskindluse.

Hardtec Superior + ™ pinnakate on täiesti PFAS-vaba (PFOA ja PFOS-vaba).

Hard Face on suurepärane valik igapäevaseks toiduvalmistamiseks.