Fiskars kodutooted – Fiskar pann, pannid, pott, potid, ahjupotid, köögitarvikud, käärid jne

Fiskars kodu – kvaliteetsed vahendid toidu valmistamiseks ja käsitööks. Valikus on praepannid, potid, ahjupotid, ahjupannid, vokkpannid, noad, käärid, käsitöötarvikud, joonlauad ja köögitarvikud.

Fiskarsi valik on lai. Lihtsaks ja kiireks praadimiseks sobivad pinnakattega pannid HardFace, Rottiser ja Functional Form sarjast. All Steel sarja Ceratec pinnakate talub väga kõrget kuumust. Norden sari on nõudlikumale kodukokale: valikus on malmpann, malmist ahjupott, roostevabast teraset keedupotid ja pannid.
Ilma pinnakatteta All Steel roostevabast terasest pannid on väga vastupidavad, aga nende kasutamine vajab kogemust.
Endiselt on saadaval pika ajalooga malmnõud Brasserie ja Classic potid.
Melamiinist käepidemed ei kuumene. Roostevabast terasest käepidemetega toodete kasutamisel soovitame kasutada pajalappe või -kinnast.
Norden nugade disain on inspireeritud traditsioonilisest puidust käepidemega Soome pussnoast. Hard Edge noad on laserteritusega ja püsivad kaua teravad. Algajale kokale sobivad Essential ja Functional Form noad.

Oranžide käepidemetega Classic käärid on enimmüüdud käärid maailmas. Amplify ja RazorEdge kääridega lõikad lihtsalt ka paksu kangast.

Fiskars on tuntud Soome kaubamärk, mis pakub funktsionaalseid, kasutajasõbralikke ja vastupidavaid tarvikuid kodusesse majapidamisse. 1649. aastal loodud Fiskars on Soome vanimaid järjepidevalt tegutsevaid ettevõtteid.

Title