Hard Edge noad – leivanuga, kokanuga, koorimisnuga, juurviljanuga, tomatinuga

Fiskars Hard Edge noad on loodud nii, et need vastaks igapäevastele toiduvalmistamise vajadustele ja püsiks kaua terav. Noa tera on valmistatud paksust 2,2 mm roostevabast terasest. Teritamisel on kasutatud tipptasemel revolutsioonilist LZR-EDGE ™ tehnoloogiat, mis tähendab, et lõikeservale on laseriga suunatud väikeseid karbiidiosakesi. Seetõttu püsib nuga tavalise teritusega võrreldes 4 korda kauem terav. (* võrdlusandmete aluseks on TCC lõiketulemus CATRA testis). Noa käepidemel on ainulaadne 3D-muster, mis tagab turvalise haarde.

Nuge on mugav kasutada, lihtne hooldada ja vajadusel uuesti teritada. Võib pesta nõudepesumasinas.

Keskkonnasäästlik tootmine

70% taaskasutatud märk kehtib kõigile Fiskarsi kööginõudele. Ringlusse võetud metallide tegelik protsent varieerub tootesarjades pisut ja võib roostevabast terasest valmistatud toodetes ulatuda kuni 85%. 70% taaskasutatud märk ei viita pakendimaterjalidele, sest enamik pakendeid on täielikult taaskasutatavad. Fiskarsi eesmärk on minimeerida plasti kasutamist pakendites.

 

Fiskars on tuntud Soome kaubamärk, mis pakub funktsionaalseid, kasutajasõbralikke ja vastupidavaid tarvikuid kodusesse majapidamisse. 1649. aastal loodud Fiskars on Soome vanimaid järjepidevalt tegutsevaid ettevõtteid.

Title