5 uut toodet suviseks saagikoristuseks ja aiatööks

Koos kesksuvega hakkavad aedades valmima esimesed viljad, mida aednikud rõõmuga korjama tõttavad. Mis saabki olla aednikule suurem rõõm kui näha ja maitsta oma töö vilju. Selleks, et saagikoristus ja aiatööd ikka tõhusalt ja nauditavalt tehtud saaks, tutvustame seekord oma lugejatele spetsiaalselt saagikoristuseks loodud Fiskarsi uusi aiatooteid ja tööriistu.

Fiskarsi aiakorv

Esimeseks põnevaks uudiseks on FISKARSI AIAKORV, mis lisaks oma praktilisusele on ka uue ja kauni disainiga. Ei tea, et oleks varem teist sarnast aiakorvi kusagil kohanud. Fiskarsile omastes, must-oranž värvides tugevast plastist korv on jaotatud kaheks: sõelaga ja kinnise põhjaga pool. Sõelaga osasse on mugav korjata köögivilju, aedsalatit, maitsetaimi, õunu ploome, pirne jms ning need seal ka kohe aiavoolikuga puhtaks pesta, nõrutada ning soovi korral kinnise põhjaga poolele tõsta.

Lisaks saagile on korviga mõnus aiatöödel kaasas kanda vajalikke tööriistu. Sellekski on korvi keskel spetsiaalne koht. Raskema saagi korral saab sangad omavahel kandmisasendisse lukustada, mis muudab korvi kandmise oluliselt mugavamaks.

Fiskarsi ürdikäärid

Järjest rohkem on aedades ja rõdukastides populaarsust kogunud kõikvõimalike ürtide kasvatamine. Kogenud aednik teab, et nii mõnedki ürdisordid on päris vintskete vartega. Et ürtide lõikamine hõlpsalt ja taimi kahjustamata sujuks, tasub soetada spetsiaalsed Fiskars Solid ürdikäärid. Omapärase ümara kujuga näpitskäärid mahuvad täpselt peopessa. Lõike tegemine käib pöidla ja nimetissõrme jõul. Et vähendada koormust kätele avab Easy Action™ vedrumehhanism iga lõike järel terad uuesti.

Toredad näpitskäärid sobivad ideaalselt maitsetaimede, aga ka väiksemate lillede või puu- ja köögiviljade hooldamiseks ja koristamiseks. Kääre võib pesta nõudepesumasinas – see on lihtsaim viis hoida oma taimed ja saak bakterivabad.

Fiskarsi köögiviljakäärid

Tomatite ja kurkide küpsemise aeg on kohe käes. Fiskarsi Solid-seeria köögiviljakäärid on mõeldud spetsiaalselt köögiviljade lõikamiseks ja puhastamiseks. Kuid sobivad kindlasti ka maitsetaimede ja lillede lõikamiseks. Sakiline terasserv ei lase taimevarrel terade vahelt ära libiseda ja nii on võimalik teha täpne lõige just soovitud kohast.

Köögiviljakääridel on karastatud ja täppislihvitud roostevabast terasest sakiliste servadega lahtivõetavad terad. Ergonoomiliste käepidemete sisemine kontuur on kaetud pehme SoftGrip™ pinnakattega, mis parandab haaret ja muudab kasutamise mugavaks.

Fiskarsi köögiviljakäärid on lahtivõetava konstruktsiooniga, tänu millele on kääre hästi mugav pesta, puhastada ja kuivatada.

Fiskarsi saagikoristusnuga

Uus toode on Fiskarsi saagikoristusnuga, mille loomisel on silmas peetud eelkõige jämedate ja sitkete vartega köögiviljade lõikamist. Noal on roostevabast terasest täppislihvitud 15 cm pikkune tera ja ergonoomiline käepide. Kaasas tugevast plastist kaitseümbris koos vööklambriga, mis võimaldab nuga turvaliselt hoiustada ja kaasas kanda.

Saagikoristusnuga sobib hästi erinevate kapsaliikide, kaalikate, peetide, porgandite, kõrvitsate jms lõikamiseks ning köögiviljade puhastamiseks lehtedest või üleliigsetest juurtest. Vastupidaval ja tugeval noal on lame teritatud ots, millega pääseb hästi lõikama maapealseid köögivilju, näiteks peakapsast, lillkapsast jms. Noatera sakiline osa aitab paremini läbi lõigata/saagida kiulisi varsi/lehti. Noa käepide on osaliselt kaetud spetsiaalse libisemiskindla SoftGrip™ pinnakattega.

Fiskarsi aiakäärid

Iga aiapidaja teab kui palju on aias lõikamist. Ilma käärideta pole mõtet aeda minnagi! Selleks, et aednikul oleks erinevateks töödeks võtta üks universaalne kääripaar on Fiskarsil pakkuda tõeliselt nutikas lahendus – Solid aiakäärid Cuts & More -kus on kokku pandud justkui mitu erinevat tööriista.

Ühelt poolt on tegemist kääridega, millega lõigata taimi, varjukangast, katteloori jms. Kääride tugevad terad võimaldavad lõigata ka paksemaid materjale, näiteks geotekstiili või kartongi. Spetsiaalsete õnaruste abil võib lõigata traati, nööri ja köit. Kuid samas on lisatud veel mitu kasulikku funktsiooni läbi selle, et kääri terasid on võimalik lahti võtta. Nii tekib titaaniga tugevdatud terapoolest (must) nuga mullakottide vm kilematerjali avamiseks ja teravaotsaline naaskel väikeste aukude tegemiseks papi või naha sisse. Kääri terade alumisel poolel on pudeliavaja. Kaasasolevale terade kaitseümbrisele on lisatud teibilõikur ja kääriteritaja.


Vastupidavad tööriistad, innovatiivne tehnoloogia ja läbimõeldud disain on Fiskarsi edu alus. Fiskars kasutab aiatööriistade arendamisel alati parimaid saadaolevaid materjale. Oluliseks peetakse tööriistade lihtsat hooldamist ja varuosade olemasolu. Uute toodete arendamisel tehakse alati koostööd professionaalidega. Nii võib kindel olla, et tööriistad on vastupidavad ja sobivad alati just selle töö tegemiseks, milleks need loodud on.

Loodus Invest on pikaajalise kogemusega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Grimsholm Green, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga. Vaata siit Loodus Invest väga hea hinnaga Arabia kaubamärgi Muumide eripakkumisi. 

Loe rohkem FISKARS uudiseid:

Fiskars Norden Grill Chef kahvel

Fiskars Norden Grill kuulutab grillihooaja avatuks

2023. aasta kevad toob kaasa värsked valikud. Uued Norden Grill Chef tooted on multifunktsionaalsed – neid saab kasutada aastaringselt nii köögis kui õues, erinevatel pliitidel või lahtisel tulle. Norden on Fiskarsi premium sari, mis on mõeldud oma ala entusiastile, kes vajab parimat. Norden ammutab inspiratsiooni põhjala loodusest, kultuurist ja traditsioonidest ja tõlgendab neid tänapäevasel viisil. Kõik tooted valmistatakse esmaklassilistest materjalidest ja neil on 25-aastane garantii.

Loe siit »

Kuidas nuge hooldada ja teritada?

Toiduvalmistamise iga etapp võib vajada erinevat kööginuga. Kokanuga sobib enamikeks lõikamistöödeks, leivanoaga on hea lõigata kõva koorikuga küpsetist nagu näiteks ciabatta, koorimisnuga on mõeldud puu-ja köögiviljade koorimiseks, fileerimisnuga sobib kalale jne. Aga kõik noad vajavad hooldust, et oleksid puhtad ja teravad.

Loe siit »
Fiskars noad

Milline nuga on parim?

Teame, kui oluline on leida õiged töövahendid, mis arvestaksid sinu soove ja vajadusi. Fiskarsi valikus on parimad noad ja noakomplektid nii kogemustega kui algajale kodukokale. Tomatinuga, koormisnuga, suur kokanuga, leivanuga, fileerimisnuga, juurviljanuga, lihanuga jne. Sellest postitusest saad teada, milliseid noasarju Fiskars pakub ja mis on nende erinevused.

Loe siit »
Norden

Milline Fiskarsi sari on sinu kööki parim?

Fiskarsi sarjad – Fiskarsi valikus on nii palju kööginõude ja –tarvikute sarjasid, et silme eest võtab kirjuks. Milline Fiskarsi sari on sinu kööki parim – Norden, Rotisser, All Steel, Hard Face, Functional Form või hoopis Classic? Loe siit ja Sul on valiku tegemine lihtsam.

Loe siit »
Fiskarsi esimesed lastekäärid

Fiskarsi esimesed lastekäärid

Inimese aju areneb kõige kiiremini sünnist kuni kolmanda eluaastani. Seega ei ole olulisemat aega lapse arengu soodustamiseks ja mõjutamiseks, kui seda on esimesed eluaastad. Fiskars viis läbi uuringu eesmärgiga teada saada, milliseid kääre on erinevas eas eelkooliealistel lastel turvaline ja mugav kasutada.

Loe siit »

Kuidas valida kirvest?

Fiskars Norden kirveste valik koosneb kolmest suurusest: matkakirves, ehitaja või universaalne kirves ja lõhkumiskirves. Nordeni kirvestega naaseb Fiskars tagasi oma juurte juurde – Nordeni tootesarjas on ühendatud üle 370-aastane kirveste valmistamise oskusteave ja kaasaegne tehnoloogia.

Loe siit »
Fiskarsi käärid ReNew taaskasutatud materjalist

Fiskarsi taaskasutatud materjalist käärid ReNew

Fiskars on alati olnud uuenduste esirinnas ja see kajastub ka pühendumises jätkusuutlikumale tulevikule. ReNew taaskasutuskäärid on üks näide Fiskarsi jätkusuutlikust disainist – taaskasutatud ja taastuvad materjalid on muudetud suurepärasteks tööriistadeks.

Loe siit »
Fiskars pann

Fiskars kodutoodete kataloog 2021

Tutvuge Fiskarsi kodutoodete kataloogiga. Sealt leiate pannide tehnoloogiate, materjalide ja pinnakatete tutvustuse. Lisaks leiate infot Fiksarsi nugadest, kääridest ja köögitarvikutest. Kataloog on inglise keeles.

Loe siit »
fiskars hard edge

Fiskarsi uus nugadesari Hard Edge

Fiskars Hard Edge noad on loodud nii, et need vastaksid tänapäevastele toiduvalmistamise vajadustele: lõikeserv püsib kaua terav ja käepideme ainulaadne pinnastruktuur tagab täiusliku haarduvuse.

Loe siit »

Title

Go to Top