Muumi 2020 talvehooaja uudised

Muumi 2020 talvehooaja uudised on teie ees. Kirjanik Tove Jansson on tabavalt kirjeldanud erinevaid loodusnähtusi, tormi ja talve ning nendega seotud tundeid. Arabia 2020. aasta muuminõude talvehooaja sarjas jätkub tema raamatu  Kesktalv (1957) lugu, mis räägib lumetuisus kaduma läinud Muumitrollist.

Lumetuisk sarjas on kujutatud tugevat lumetormi, millele Muumitroll peab lõpuks alistuma.

Muumitroll on ärganud talveunest ja õues on karm talveilm. Varjupaika otsinud Muumioru tegelased kogunevad ujumismajja ning tunnevad muret Muumitrolli ja lumetormis kaduma läinud mutuka pärast. Aga lool on õnnelik lõpp ja Muumitroll naaseb ujumismajja. Suuskadel Hemuli kaevab eksinud Salome lume alt välja ja paneb oma põue soojenema, päästes niiviisi väikese mutuka elu.

 

Muumi 2020 talvehooaja sarja kuuluvad kruus, kauss, minikruusid ja lusikad Muumitrolli või Salome pildiga

Tooted on saadaval ajavahemikul 1.10.2020 – 28.02.2021.

Tove Slotte on Arabia nõudele Muumisid loonud alates 1990. aastate algusest. Inspiratsiooni ammutab ta Tove Janssoni originaaljoonistustest. Kasutatakse Kaj Franki Teema sarja kruus.

Loodus Invest AS on suurte kogemustega kodu- ja vabaajatoodete ning aia- ja metsatehnika maaletooja. Tutvu meie kaubamärkidega nagu Arabia, Iittala, Stiga, Stiga Sport, Alpina, Fiskars, Rukka, Bernina, Bernette, Carlton, Gerber, Hackman.

 

Arabia Muumi kauss Lumetuisk hooldusjuhised:

1. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõud on masinas pestavad, välja arvatud kulla või plaatina kaunistustega nõud. Glasuuritud pind annab nõule ilusa välimuse ja vastupidavuse. Järgides nõudepesu- ja loputusvahendite doseerimisjuhiseid, saate Araabia tooted hoida võimalikult kirkad ja läikivad. Väga määrdunud nõusid võib esmalt leotada kuumas vees, kuhu on lisatud nõudepesuvahendit. Loputage nõu enne nõudepesumasinasse panemist.

2. samm:Arabia virtokeraamika on ahjukindel (*). Ahju kasutamisel olge ettevaatlik ja ärge asetage nõud otse ahjust külmale, märjale või teraspinnale  – järsu temperatuurimuutuse tõttu võib nõu puruneda. Samuti ei tohiks nõud panna otse sügavkülmikust kuuma ahju ega kuumas ahjust sügavkülmikusse, vaid see peaks lubama temperatuuril stabiliseerida. Ahjus kasutamise ajal peab põhi olema vedeliku või toiduga kaetud kogu kuumutamise aja. Temperatuur ei tohi ületada 250 kraadi ja kaugus küttelemendist peab olema vähemalt 10 cm.

*Paratiisi serveerimisvaagen 36cm ja Paratiisi kauss 23cm – ei ole ahjukindlad

3. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, välja arvatud need, millel on metallkaunistus. Kulla- ja plaatinakaunistused ning metallosad ei sobi mikrolaineahjudesse.

4. samm: Arabia nõud on külmakindlad, aga ärge pange otse külmikust võetud nõu kuuma ahju ega vastupidi kuuma nõu külma. Vedelikuga täidetud nõu võib külmas puruneda, kuna vedelik külmudes paisub.