Muumid 2022 suvi

Muumid 2022 suvi

Muumide 2022 suveuudised. Muumi hooajalisel nõudekomplektil jätkub suviste seikluste lugu.

2022. aasta suvekomplekt jätkab tuttavat teemat ilusat suvepäeva nautivatest Muumidest. Uutel illustratsioonidel on kujutatud Muumide üht lemmikhobi – kalapüüki. Kalastamise nõud sobituvad eelmiste suvekomplektiga.

Värvivalik on väga sarnane 2019. ja 2021. aasta komplektidega.

Muumid 2022 suvi

Inspireeritud kolmest koomiksist

Juba algusest peale on inspiratsiooni saadud Tove ja Lars Janssoni koomiksilugudest.  Sellel aastal näeme kollaaži kolmest erinevast loost: Muumi ja meri (ilmus algselt 1957), Muumid purje all (1959) ja Muumi ja kuldsaba (1958).

Muumid armastavad püüda kala – ükskõik kas võrkude, ritvade või spinninguga. Päikesepaisteline suvehommik on parim aeg kalapüügiks. Jõe ääres telgis elav Nuuskmõmmik sööb peamiselt enda püütud ja lõkkel küpsetatud kala. Muumipere koos Tuu-Tiki ja Piripiigaga elavad tuletornis, kus Muumipapa töötab majakavahina. Elu viljatul saarel pole kaugeltki romantiline – pere on karmi ilma ja mere meelevallas. Pärast tormist ööd avastab Tuu-Tiki, et lained on uhtunud kalad igasse kaljulõhesse.

2022. aasta hooajalised Muumi nõud tulevad müüki 12. aprillil ja on saadaval vaid piiratud aja.
Komplekti kuulub kruus ja taldrik.

Stiga kaablivaba robotniiduk. Videotutvustus

Kas oled unistanud robotniidukist ja muru niitmisest ilma, et peaksid piirdekaabli paigaldamisega vaeva nägema? Stiga kaablivaba robotniidukiga on nüüd see võimalik! Unusta keeruline seadistamine ja kaevamine ning naudi lihtsat ja mugavat niitmist. 2023. aasta kevadel tuli müüki täiesti UUS Stiga autonoomne robotniiduk, millele ei ole vaja enam piirdekaablit paigaldada. See tähendab intelligentset ja kaablivaba aiahooldust. Loe siit rohkem.

Üks vaiksemaid robotniidukeid, mis tehtud on! STIGA – uue põlvkonna robot Teie aias!

Kompaktne ja kerge STIGA robotniiduk navigeerib sujuvalt erineva kujuga aiaaladel, manööverdades hästi ka kitsastes kohtades, jätmata põrkejälgi puudele ja põõsastele. Uue robotniiduki üks olulisi eeliseid ongi selle äärmiselt vaikne töörežiim. Ka aia puhkealade ümbruses töötades ei sega robot seal rahu ja vaikust nautivaid puhkajaid.

2024-03-08T12:35:09+00:00

Title

Go to Top