Muumioru sarja lisandusid uued Muumi kruusid

Uued Muumi kruusid 2020. Muumioru animafilmist tuttavad illustratsioonid on nüüd kahel uuel Arabia kruusil. Nuuskmõmmik ja tulevaim ning Muumimamma seinamaaling täiendavad 2019. aastal ilmunud Muumioru kruuse.

Muumid, kes kõnnivad puidust karkudel

Nuuskmõmmik ja tulevaim on maagiline kruus, kus Muumitroll, Nuuskmõmmik, Piripiiga ja Nipsu kõnnivad puidust karkudel. Neile on antud hirmuäratav ülesanne. Muumiorgu ähvardab vulkaanipurse ja Muumitroll peab aitama Nuuskmõmmikut, et väike tulevaim saaks tagasi vulkaani sügavustesse.

Muumimamma koduigatsus

Kruusil Muumimamma suvine seinamaaling on kujutatud episoodi, kus koduigatsusest vaevatud Muumimamma leiab loova viisi Muumiorgu naasmiseks.  Lummav seinamaaling aga võtab tema üle võimust ja Muumimamma peab võitlema, et oma pere juurde tagasitee leida.

Tove Janssoni uus tõlgendus

Muumioru kruusid erinevad stiililt Tove Janssoni originaalsest illustratsioonidest, sest need põhinevad kolmemõõtmelisel animafilmil. 2019. aastal tulid kruusidevalikusse Viimane draakon, Kuldne saba, Üksinda kodus ja Võluv talv. 2020. aasta uudiseks on Nuuskmõmmik ja tulevaim ning Muumimamma seinamaaling.

Muumioru animasarjast on saanud YLE kõigi aegade vaadatuim sari Soomes ja see on andnud Tove Janssoni loomingule uue tõlgenduse. Sarja on kiidetud imeliste kolmemõõtmeliste visuaalide eest, mis toovad tegelased vaatajale lähemale. Muumioru sari pälvis märtsis toimunud Briti animatsioonide auhindadel parima Briti lasteprogrammi nimetuse.

Tooted on saadaval piiratud koguses kuni 2020. aasta lõpuni.

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Tutvu Loodus Investi soodsa hinnaga eripakkumistega SIIN