Muumide talveime 2022
Talisport ja segased emotsioonid – härra Erk naaseb Arabia muuminõudele

Sellel talvel maitseb kuum kakao või  rammus supp kõige paremini uutes muuminõudes. 2022 Muumide talvine hooajakollektsioon “Talveime” tähistab spordihullu härra Erki tagasitulekut, kes julgustab muumisid uisutama, mis aga pingutustele vaatamata neil hästi välja ei tule. Härra Erki sportlikkus köidab Mymla tähelepanu.

Uus kollektsioon koosneb pastelsetes toonides kruusist ja kausist.

Härra Erki külaskäik tekitab muumides kummalisi tundeid

„Talveime“ illustratsioonid põhinevad Tove Janssoni koomiksil „ Muumi talverumalused“ aastast 1955, kus muumide perekond jätab vahele oma iga-aastase talveune. Kui omapärane spordimees härra Erk saabub Muumiorgu, leiavad muumioru elanikud end peagi keset talispordi väljakutseid, mis aga ebaõnnestuvad ja kutsuvad esile emotsionaalset segadust.

Härra Erki fanaatiline lähenemine spordile tekitab Muumitrollis kahtlusi ja paneb Muumimamma muretsema. Seevastu Mymla ja Piripiiga, mõlemad ravimatud romantikud, armuvad kohe võimasse sportlasesse. Et jätta härra Erkile head muljet, käib Mymla isegi öösel salaja uisutamist harjutamas. Kuid tema pingutused on asjata, sest härrale on sport ja edu kõige tähtsamad.

Nõude ühel pool proovivad Muumitroll, Muumipapa, Muumimamma ja Piripiiga  uisutamist. Teisel pool silmitseb Mymla lummatuna härra Erki, kes üritab teda veenda selles, kui tervislik on talisuplus jääkülmas vees.

Muumide talv 2022 - harva esinev talveteema

Talv on muumilugudes harukordne, kuna tavaliselt talvel nad magavad. Külm ja lumi tähendavad muumidele midagi uut ja imelist, isegi võõrast. Võib-olla just sellepärast kaasnevadki talispordiga koperdamine ja segased tunded. Nagu tavaliselt ületavad muumid ettetulevad raskused avatud mõistusega.

Härra Erk on harv külaline Moomin by Arabia kollektsioonides. Viimati kohtasime seda tegelast 2010. aasta kruusil. Uuel kollektsioonil kannab ta pulloveri ning suusapükste asemel triibulist talvekombinesooni.

Härmas pastellid sobivad ideaalselt talvehooajaks

Uus hooajakollektsioon särab pastelsetes toonides ja loob harmoonia eelmiste aastate talviste nõudega. Pastelne sinine taevas ja kahvaturoosa jää meenutavad lumise külma talvepäevade maagilisust. Särav punane, soe kollane, summutatud roheline ja fuksia lisavad värskust ja lõbus.

Illustratsioonid on mugandused Tove Janssoni originaalidest. Kollektsioon sisaldab kruusi (0,3 l) ja kaussi  (15 cm).

2022 hooajakollektsioon on saadaval piiratud aja jooksul 7. oktoobrist 2022 kuni veebruari lõpuni 2023.

Loodus Invest on pikaajalise kogemusega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Grimsholm Green, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga. Vaata siit Loodus Invest väga hea hinnaga Arabia kaubamärgi Muumide eripakkumisi. 

Title

Go to Top