Muumide talveime 2022
Talisport ja segased emotsioonid – härra Erk naaseb Arabia muuminõudele

Sellel talvel maitseb kuum kakao või  rammus supp kõige paremini uutes muuminõudes. 2022 Muumide talvine hooajakollektsioon “Talveime” tähistab spordihullu härra Erki tagasitulekut, kes julgustab muumisid uisutama, mis aga pingutustele vaatamata neil hästi välja ei tule. Härra Erki sportlikkus köidab Mymla tähelepanu.

Uus kollektsioon koosneb pastelsetes toonides kruusist ja kausist.

Härra Erki külaskäik tekitab muumides kummalisi tundeid

„Talveime“ illustratsioonid põhinevad Tove Janssoni koomiksil „ Muumi talverumalused“ aastast 1955, kus muumide perekond jätab vahele oma iga-aastase talveune. Kui omapärane spordimees härra Erk saabub Muumiorgu, leiavad muumioru elanikud end peagi keset talispordi väljakutseid, mis aga ebaõnnestuvad ja kutsuvad esile emotsionaalset segadust.

Härra Erki fanaatiline lähenemine spordile tekitab Muumitrollis kahtlusi ja paneb Muumimamma muretsema. Seevastu Mymla ja Piripiiga, mõlemad ravimatud romantikud, armuvad kohe võimasse sportlasesse. Et jätta härra Erkile head muljet, käib Mymla isegi öösel salaja uisutamist harjutamas. Kuid tema pingutused on asjata, sest härrale on sport ja edu kõige tähtsamad.

Nõude ühel pool proovivad Muumitroll, Muumipapa, Muumimamma ja Piripiiga  uisutamist. Teisel pool silmitseb Mymla lummatuna härra Erki, kes üritab teda veenda selles, kui tervislik on talisuplus jääkülmas vees.

Muumide talv 2022 - harva esinev talveteema

Talv on muumilugudes harukordne, kuna tavaliselt talvel nad magavad. Külm ja lumi tähendavad muumidele midagi uut ja imelist, isegi võõrast. Võib-olla just sellepärast kaasnevadki talispordiga koperdamine ja segased tunded. Nagu tavaliselt ületavad muumid ettetulevad raskused avatud mõistusega.

Härra Erk on harv külaline Moomin by Arabia kollektsioonides. Viimati kohtasime seda tegelast 2010. aasta kruusil. Uuel kollektsioonil kannab ta pulloveri ning suusapükste asemel triibulist talvekombinesooni.

Härmas pastellid sobivad ideaalselt talvehooajaks

Uus hooajakollektsioon särab pastelsetes toonides ja loob harmoonia eelmiste aastate talviste nõudega. Pastelne sinine taevas ja kahvaturoosa jää meenutavad lumise külma talvepäevade maagilisust. Särav punane, soe kollane, summutatud roheline ja fuksia lisavad värskust ja lõbus.

Illustratsioonid on mugandused Tove Janssoni originaalidest. Kollektsioon sisaldab kruusi (0,3 l) ja kaussi  (15 cm).

2022 hooajakollektsioon on saadaval piiratud aja jooksul 7. oktoobrist 2022 kuni veebruari lõpuni 2023.

Loodus Invest on pikaajalise kogemusega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Grimsholm Green, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga. Vaata siit Loodus Invest väga hea hinnaga Arabia kaubamärgi Muumide eripakkumisi. 

Loe rohkem Muumiblogist:

Muumide klassika kollektsiooni 2024. aasta uued tegelased

Igavene unistaja ja suur mõtleja Muumi Arabia klassikalise kollektsiooni kaks uut tegelast on oma olemuselt peaaegu vastandid: kergestierutuv Sniff unistab kuulsusest ja mammonast, Piisamrott seevastu on tõsiseltvõetav filosoof, kellemeelest on peaaegu kõik mõttetu. Piisamirotiga nõusid pole enne valikus olnud, Sniffi aga näeme jubakolmandat korda. Kauaoodatud Piisamrott Muumikeraamika fännid on pikalt oodanud, millal saabub müüki Piisamroti kruus. Viimati

Loe siit »

Muumide südamlikud sõbrapäeva kingitused

1.-18. veebruar 2024 KÕIK MUUMI TOOTED -25%. Armastuse kollektsioon on saanud inspiratsiooni positiivsest ja avatud ellusuhtumisest. Õrnroosadel muumi tekstiilidel ja nõudel on kujutatud Muumitrolli ja Piripiiga kiindumust. Kõige kallimatele mõeldud beebiroosasse Armastus kollektsiooni kuuluvad voodipesukomplekt, froteest vannilina, froteest käterätik, linane köögirätik, kandekott, kruus, kauss ja käärid. Täielik sõbrapäeva komplekt.

Loe siit »

Muumi hommikumantlid

Muumi Arabia kodutekstiilidesse lisandusid pehmed hommikumantlid, et soojendada hilissügise ja läheneva talve jahedamaid aegu. Valikus on praktilise vöö ja taskutega hommikumantlid täiskasvanutele ja lastele. Lastekollektsioonis on lisaks kapuutsiga vannipontšod.

Loe siit »

Muumi 2023 talv

Muumide uues 2023. aasta talvise hooaja kollektsioonis Laskumine on kiirust ja võidutahet. Nõudel kohtud lisaks muumidele ja hr Erkile kahe vähemtuntud tegelasega. Jätkub 2022. aasta pastelsete värvilahendustega lugu.

Loe siit »
Muuminõud suvi 2023

Muuminõud suvi 2023. Sel suvel toimub pidu ja kõik on oodatud!

2023. aasta suvehooaja Muumi lauanõude kollektsioon Aiapidu on täis üllatavaid kohtumisi ja maagilist sõprust. Muumioru vallutab tohutu kuumus, mille järel saabub äike ja paduvihm. Väike My leiab merest hulpiva kasti, mis on täis eksootilisi troopilisi seemneid. Muumid loobivad need suvaliselt oma aeda laiali. Kuumus ja niiskus paneb seemned valguse kiirusel idanema ning hommikuks on muumimaja ümber tihe džungel. Loe siit, mis edasi saab!

Loe siit »
Muumi 2022 uued kruusid

Muumi tähekruusid toovad koju uusi sõnu

Moomin by Arabia Tähestiku kollektsioon sai alguse 2022. aasta septembris eesmärgiga tuua ja levitada lugemis- ja kirjutamisrõõmu. Käesoleval aastal jätkub Muumi lugu uute H- ja M-kruusidega, millel on Sniff ja salapärane duo Tutsik & Lipsik. Uued kruusid koos varasemate L, O, V ja E tähtedega, on saadaval alates 12. jaanuarist 2023.

Loe siit »
Arabia Muumi ABC

Muumi uus nõudekollektsioon tuletab meelde, et ka väikestel tegudel võib olla suur mõju

Uus Tove Janssoni originaaljoonistega Muumi heategevuskollektsioon tähistab sõprust ja üksteisest hoolimist ning julgustab inimesi üle maailma tegema väikeseid heategusid. Sümpaatsetel joonistustel, mis on Janssonile omases äratuntavas stiilis, on õitsvad punased lilled, Väike My ämbriga, Muumitroll redelil ronimas ja Nuuskmõmmik, kes istub koos sõpradega lõkke ümber. Iga müüdud toote eest annetatakse 1 € vastava riigi Punase Risti esindusele üle maailma.

Loe siit »
Muumi talv 2021

Muumi talv 2021

2021. aasta Muumi talvenõudel on kujutatud Muumitrolli ja tema sõpru taevasse kaduvat Lumehobust jälgimas. Jätkub Tove Janssoni raamatu “Trollitalv” (1957) lugu, kus Muumitroll esimest korda elus kogeb imelist talve.

Loe siit »
Muumid 2021 suvi

Muumide boheemlaslik rannaelu

2021. aasta suvehooajal jätkuvad Muumide perekonna rannaseiklused, mis põhineb Tove Janssoni koomiksiraamatul “Muumid Rivieral”, mille inglise keelne väljaanne ilmus 1955. aastal.

Loe siit »
Muumi 2021

Muumimamma ja Filifjonka uued Muuminõud

Tove Janssoni loodud Muumioru tegelastega on lihtne igapäevaelus samastuda. Muumimamma on heasüdamlik ja mõistev: ta kohtleb elu ja erinevaid inimesi avameelselt ja on väga külalislahke. Proua Filifjonka seevastu vastandub mitmes mõttes Muumimammale. Filifjonka on kolme lapse ema, kelle jaoks puhtus, kord ja kohustused tagavad kontrolli elu üle.

Loe siit »

Title

Go to Top