Muuminõud suvi 2023
Sel suvel toimub pidu ja kõik on oodatud!

2023. aasta suvehooaja Muumi lauanõude kollektsioon Aiapidu tähistab üllatavaid kohtumisi ja maagilist sõprust. Illustratsioonid on inspireeritud Tove Janssoni koomiksist ”Džungel Muumiorus”.

Muumioru vallutab tohutu kuumus, mille järel saabub äike ja paduvihm. Väike My leiab merest hulpiva kasti, mis on täis eksootilisi troopilisi seemneid. Muumid loobivad need suvaliselt oma aeda laiali. Kuumus ja niiskus paneb seemned valguse kiirusel idanema ning hommikuks on muumimaja ümber tihe džungel.

Haisuloom soovib tekitada põnevust ja laseb lähedal asuva loomaaia metsikud elanikud vabaks.

Loomad asuvad Muumiorgu elama ja tunnevad end džunglis koduselt. Tiigrid on näljased ja hakkavad süüa otsima. Koduvana neile ei maitse ja nad lähevad jahtima muumisid.

Härra Tiiger kukub Muumipapa ehitatud lõksu ja tal on sellepärast nii häbi, et kaotab isu. Tiigrid saavad muumidega sõbraks.

Haisuloom ei usu oma silmi, kui näeb metsikuid loomi koos muumiperega aias pidutsemas.

Muuminõud suvi 2023 on värvikas hooajaline kollektsioon

Värvikas hooajaline kollektsioon sisaldab kruusi (0,3 l) ja taldrikut (19 cm), mis on saadaval eraldi. Nõud on Kaj Francki ajatust Teema sarjast, mis sobib ideaalselt igaks sündmuseks, olgu see siis suvine aiapidu või piknik või juhuslik pärastlõunatee koos sõprade ja perega.

Muumipeo hetked

Saa inspiratsiooni maagilisest aiapeost, kus kõik on teretulnud ja õitsevad ebatõenäolised sõprussuhted. Muumid tuletavad meelde, et oleksime üksteise vastu sõbralikud ja lahked ning mis kõige tähtsam – leiaksime põhjuse koos suve tähistamiseks. Leia oma suve võluhetked.

Aiapidu on kuues suvehooaja kollektsioon.

Muuminõud suvi 2023 on saadaval 9.5.-30.9.2023.

Title

Go to Top