MUUMI VOODIPESU JA RÄTIKUD

Üllatus Arabialt: kodutekstiilid, mis on sama pehmed nagu Muumimamma kallistus

Muumi tekstiilid - voodipesu ja rätikud

Muumi-Arabia on sisenemas uude tootekategooriasse ja toob turule kodutekstiilid magamis- ja vannituppa. Sissepõimitud muumilugudega rahulikes toonides 100% orgaanilisest puuvillasest kangast voodipesu ja käterätid rõõmustavad muumisõpru. Kollektsioonid tulevad saadavale augustis.

Arabia on tootnud kvaliteetset keraamikat 19. sajandist alates ja tähistab sel aastal oma 150. aastapäeva. Esimesed muumikruusid tulid valikusse 1990ndatel. Käivitus buum, mis tõi muuminõud kodudesse ja kollektsionääride kogudesse üle kogu maailma. Muumikeraamika populaarsus on sellest ajast peale olnud harukordne.

Muumid kutsuvad mugavust nautima

“Tove Janssoni loodud lugudes algavad muumide seiklused enamasti kodust ja lõppevad sageli rõõmsalt koos koduseinte vahel. Elule lähenetakse avatult täpselt sellisena, nagu see paistab ja igat hetke nautides. Tahame tuua selle muumide filosoofia igasse koju mitte ainult keraamiliste nõude vaid nüüd ka kodutekstiilidega,“ ütleb Mirka Paasikangas, Muumi Arabia PR ja kommunikatsioonijuht.

Kodutekstiilikollektsioonidega propageeritakse pehmemaid väärtusi ja julgustatakse uuesti avastama oma mugavuse tsooni. „ Sageli öeldakse, et tulge oma mugavustsoonist välja. Meie tahame aga olla need, kes propageerivad, et vahelduseks on hea sinna tagasi pöörduda,” ütleb Paasikangas. “Rasked ajad nõuavad pehmeid kangaid.”

Mugavustsoon on maagiline koht, kus aeg seisatub. Seal on võimalus olla täpselt see, kes sa oled. Me kõik teame seda tunnet, kui saad kas või hetkeks põgeneda argipäeva kiirest tempost. Võib-olla on see mõnus mullivann, minutike unistamist koosolekute vahel, jagatud unejutt või lihtsalt olesklemine diivanil sooja teki all.

Meeskonna disain

Uued tekstiilikollektsioonid kujundas Arabia Soome meeskond. Disaini juht Annika Tickle, illustraator Parvati Pillai ja tekstiilidisainer Suvi Järvelin jagavad oma nägemust tekstiili-, moe- ja illustratsioonide kujundusest. Tickle ja Pillai alustasid Muumide disainimeeskonnas juba 2022. aasta alguses lauanõude disainimist. Järvelin liitus meeskonnaga 2022. aasta detsembris.

Muumi voodipesu

Kõigepealt tulevad turule Muumi voodipesu ja rätikud. Magamistoa esimesed tekstiilikollektsioonid on tekikotid, padjapüürid ja tepitud voodikatted. Kollektsioonid on saanud nimetuse mustrite järgi ning sama teemat leiab nii magamis- kui ka vannitoast.

Spetsiaalselt täiskasvanud maitsele mõeldud tekstiilide üldilme on põhjamaise sooja puudutusega.Voodipesu soovib ilusaid unenägusid summutatud neutraalsete heledate pastelsete toonidega nagu beež, virsik ja roheline või ajatu kaasaegne must-valge. Voodilinade värskus ja kargus muudab uinaku õhuliselt pehmeks. Sukeldu ja tunne end mõnusalt!

Muumi voodipesu Lilja
Muumi voodipesu Väike My
Muumi voodipesu MUUMIPAPA
Muumi voodipesu FAMILY
Muumi voodipesu SNIFF
Muumi voodipesu PIRIPIIGA
Muumi voodipesu MUUMITROLL
Muumi voodipesu LOVE
Muumi voodipesu AIAPIDU
Muumi rätikud

Vannituppa lisanduvad saunalinad (140x70cm) ja kahe erineva suurusega käterätikud (70x50cm ja 50x30cm). Sooja kollase, magus lilla ja värske piparmündi tooni ühevärvilised või triibulised rätikud kutsuvad end kasutama.

Frotee on pehme ja imav. Ole valmis soojadeks kallistuseks pärast dušši, ujumist või sauna!

Kõik tooted on valmistatud 100% sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast, mis on pärit Türgist, Kreekast ja USAst. Kangad ja lõpptooted on toodetud Türgis. ÖKO-TEX® STANDARD 100 sertifikaat garanteerib, et toode ei sisalda kahjulikke aineid ja on ohutu kasutada. Alates 2024. aastast on Muumi Arabia tekstiilid GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifitseeritud, mis tagab orgaanilise tekstiili päritolu, kvaliteedi ja säästva tootmise standardid.

Muumi rätikud Väike My
Muumi rätikud Piripiiga
Muumi rätikud Muumitroll
Muumi rätikud Nuuskmõmmik
Muumi rätikud Lilja
Kangasse kootud muumilood

Nii nagu muumi lauanõud on kõik uued tekstiilid saanud inspiratsiooni Tove Janssoni muumilugudest ja originaalillustratsioonidest. Täienda oma nõusid sobiva voodipesukomplektiga ja naudi hommikusööki voodis oma mugavustsoonis. Või tee järveäärne piknik oma lemmiktegelase nõude ja rätikutega.

Aiapidu voodipesus magad loomade keskel. Kujundus on pärit koomiksist “Džungel Muumiorus” (1956), kus kasvama hakanud troopilised seemned muudavad Muumioru üleöö džungliks. Täienda selle hooaja lauanõusid Aiapidu voodiriietega ning ümbritse ennast tiigritega.  

Lilja kollektsioon on inspireeritud raamatust “Võlukübar” (“Finn Family Moomintroll” 1948), kus Koduvana reisib Hatifnati saarele ja leiab hämmastavaid uusi taimi oma herbaariumisse. Voodipesukomplektil, pleedil ja rätikutel on kaunis Lilja lilleline disain. Samad lilleelemendid leiate Koduvana lauanõudelt Muumi klassik kollektsioonist.

Lisaks nimetatud kahele kollektsioonile leiad tuttavaid tegelasi teistelt tekstiilidel. Muumisid on kujutatud neile tüüpilistes tegevustes, rõhutades nende iseloomu. Tekstiilide ja nõude illustratsioonid täiendavad üksteist ja muudavad kodutunde veelgi ühtsemaks.

Muumi-Arabia magamistoa ja vannitoa tekstiilid on saadaval alates 15. augustist.
2024. aastal on plaanis valikut laiendada õdusate hommikumantlite ja vannitoatarvikutega nii täiskasvanutele kui lastele.

Loe rohkem Muumiblogist:

Muumide klassika kollektsiooni 2024. aasta uued tegelased

Igavene unistaja ja suur mõtleja Muumi Arabia klassikalise kollektsiooni kaks uut tegelast on oma olemuselt peaaegu vastandid: kergestierutuv Sniff unistab kuulsusest ja mammonast, Piisamrott seevastu on tõsiseltvõetav filosoof, kellemeelest on peaaegu kõik mõttetu. Piisamirotiga nõusid pole enne valikus olnud, Sniffi aga näeme jubakolmandat korda. Kauaoodatud Piisamrott Muumikeraamika fännid on pikalt oodanud, millal saabub müüki Piisamroti kruus. Viimati

Loe siit »

Muumide südamlikud sõbrapäeva kingitused

1.-18. veebruar 2024 KÕIK MUUMI TOOTED -25%. Armastuse kollektsioon on saanud inspiratsiooni positiivsest ja avatud ellusuhtumisest. Õrnroosadel muumi tekstiilidel ja nõudel on kujutatud Muumitrolli ja Piripiiga kiindumust. Kõige kallimatele mõeldud beebiroosasse Armastus kollektsiooni kuuluvad voodipesukomplekt, froteest vannilina, froteest käterätik, linane köögirätik, kandekott, kruus, kauss ja käärid. Täielik sõbrapäeva komplekt.

Loe siit »

Muumi hommikumantlid

Muumi Arabia kodutekstiilidesse lisandusid pehmed hommikumantlid, et soojendada hilissügise ja läheneva talve jahedamaid aegu. Valikus on praktilise vöö ja taskutega hommikumantlid täiskasvanutele ja lastele. Lastekollektsioonis on lisaks kapuutsiga vannipontšod.

Loe siit »

Muumi 2023 talv

Muumide uues 2023. aasta talvise hooaja kollektsioonis Laskumine on kiirust ja võidutahet. Nõudel kohtud lisaks muumidele ja hr Erkile kahe vähemtuntud tegelasega. Jätkub 2022. aasta pastelsete värvilahendustega lugu.

Loe siit »
Muuminõud suvi 2023

Muuminõud suvi 2023. Sel suvel toimub pidu ja kõik on oodatud!

2023. aasta suvehooaja Muumi lauanõude kollektsioon Aiapidu on täis üllatavaid kohtumisi ja maagilist sõprust. Muumioru vallutab tohutu kuumus, mille järel saabub äike ja paduvihm. Väike My leiab merest hulpiva kasti, mis on täis eksootilisi troopilisi seemneid. Muumid loobivad need suvaliselt oma aeda laiali. Kuumus ja niiskus paneb seemned valguse kiirusel idanema ning hommikuks on muumimaja ümber tihe džungel. Loe siit, mis edasi saab!

Loe siit »
Muumi 2022 uued kruusid

Muumi tähekruusid toovad koju uusi sõnu

Moomin by Arabia Tähestiku kollektsioon sai alguse 2022. aasta septembris eesmärgiga tuua ja levitada lugemis- ja kirjutamisrõõmu. Käesoleval aastal jätkub Muumi lugu uute H- ja M-kruusidega, millel on Sniff ja salapärane duo Tutsik & Lipsik. Uued kruusid koos varasemate L, O, V ja E tähtedega, on saadaval alates 12. jaanuarist 2023.

Loe siit »

Muumide talveime 2022. Uued tooted kohal!

Talisport ja segased emotsioonid – härra Erk naaseb Arabia muuminõudele. Sellel talvel maitseb kuum kakao või rammus supp kõige paremini uutes muuminõudes. 2022 talvine hooajakollektsioon “Talveime” tähistab spordihullu härra Erki tagasitulekut, kes julgustab muumisid uisutama, mis aga pingutustele vaatamata neil hästi välja ei tule. Uus kollektsioon koosneb pastelsetes toonides kruusist ja kausist.

Loe siit »
Arabia Muumi ABC

Muumi uus nõudekollektsioon tuletab meelde, et ka väikestel tegudel võib olla suur mõju

Uus Tove Janssoni originaaljoonistega Muumi heategevuskollektsioon tähistab sõprust ja üksteisest hoolimist ning julgustab inimesi üle maailma tegema väikeseid heategusid. Sümpaatsetel joonistustel, mis on Janssonile omases äratuntavas stiilis, on õitsvad punased lilled, Väike My ämbriga, Muumitroll redelil ronimas ja Nuuskmõmmik, kes istub koos sõpradega lõkke ümber. Iga müüdud toote eest annetatakse 1 € vastava riigi Punase Risti esindusele üle maailma.

Loe siit »
Muumi talv 2021

Muumi talv 2021

2021. aasta Muumi talvenõudel on kujutatud Muumitrolli ja tema sõpru taevasse kaduvat Lumehobust jälgimas. Jätkub Tove Janssoni raamatu “Trollitalv” (1957) lugu, kus Muumitroll esimest korda elus kogeb imelist talve.

Loe siit »
Muumid 2021 suvi

Muumide boheemlaslik rannaelu

2021. aasta suvehooajal jätkuvad Muumide perekonna rannaseiklused, mis põhineb Tove Janssoni koomiksiraamatul “Muumid Rivieral”, mille inglise keelne väljaanne ilmus 1955. aastal.

Loe siit »
Muumi 2021

Muumimamma ja Filifjonka uued Muuminõud

Tove Janssoni loodud Muumioru tegelastega on lihtne igapäevaelus samastuda. Muumimamma on heasüdamlik ja mõistev: ta kohtleb elu ja erinevaid inimesi avameelselt ja on väga külalislahke. Proua Filifjonka seevastu vastandub mitmes mõttes Muumimammale. Filifjonka on kolme lapse ema, kelle jaoks puhtus, kord ja kohustused tagavad kontrolli elu üle.

Loe siit »

Title

Go to Top