MUUMI VOODIPESU JA RÄTIKUD

Üllatus Arabialt: kodutekstiilid, mis on sama pehmed nagu Muumimamma kallistus

Muumi tekstiilid - voodipesu ja rätikud

Muumi-Arabia on sisenemas uude tootekategooriasse ja toob turule kodutekstiilid magamis- ja vannituppa. Sissepõimitud muumilugudega rahulikes toonides 100% orgaanilisest puuvillasest kangast voodipesu ja käterätid rõõmustavad muumisõpru. Kollektsioonid tulevad saadavale augustis.

Arabia on tootnud kvaliteetset keraamikat 19. sajandist alates ja tähistab sel aastal oma 150. aastapäeva. Esimesed muumikruusid tulid valikusse 1990ndatel. Käivitus buum, mis tõi muuminõud kodudesse ja kollektsionääride kogudesse üle kogu maailma. Muumikeraamika populaarsus on sellest ajast peale olnud harukordne.

Muumid kutsuvad mugavust nautima

“Tove Janssoni loodud lugudes algavad muumide seiklused enamasti kodust ja lõppevad sageli rõõmsalt koos koduseinte vahel. Elule lähenetakse avatult täpselt sellisena, nagu see paistab ja igat hetke nautides. Tahame tuua selle muumide filosoofia igasse koju mitte ainult keraamiliste nõude vaid nüüd ka kodutekstiilidega,“ ütleb Mirka Paasikangas, Muumi Arabia PR ja kommunikatsioonijuht.

Kodutekstiilikollektsioonidega propageeritakse pehmemaid väärtusi ja julgustatakse uuesti avastama oma mugavuse tsooni. „ Sageli öeldakse, et tulge oma mugavustsoonist välja. Meie tahame aga olla need, kes propageerivad, et vahelduseks on hea sinna tagasi pöörduda,” ütleb Paasikangas. “Rasked ajad nõuavad pehmeid kangaid.”

Mugavustsoon on maagiline koht, kus aeg seisatub. Seal on võimalus olla täpselt see, kes sa oled. Me kõik teame seda tunnet, kui saad kas või hetkeks põgeneda argipäeva kiirest tempost. Võib-olla on see mõnus mullivann, minutike unistamist koosolekute vahel, jagatud unejutt või lihtsalt olesklemine diivanil sooja teki all.

Meeskonna disain

Uued tekstiilikollektsioonid kujundas Arabia Soome meeskond. Disaini juht Annika Tickle, illustraator Parvati Pillai ja tekstiilidisainer Suvi Järvelin jagavad oma nägemust tekstiili-, moe- ja illustratsioonide kujundusest. Tickle ja Pillai alustasid Muumide disainimeeskonnas juba 2022. aasta alguses lauanõude disainimist. Järvelin liitus meeskonnaga 2022. aasta detsembris.

Muumi voodipesu

Kõigepealt tulevad turule Muumi voodipesu ja rätikud. Magamistoa esimesed tekstiilikollektsioonid on tekikotid, padjapüürid ja tepitud voodikatted. Kollektsioonid on saanud nimetuse mustrite järgi ning sama teemat leiab nii magamis- kui ka vannitoast.

Spetsiaalselt täiskasvanud maitsele mõeldud tekstiilide üldilme on põhjamaise sooja puudutusega.Voodipesu soovib ilusaid unenägusid summutatud neutraalsete heledate pastelsete toonidega nagu beež, virsik ja roheline või ajatu kaasaegne must-valge. Voodilinade värskus ja kargus muudab uinaku õhuliselt pehmeks. Sukeldu ja tunne end mõnusalt!

Muumi voodipesu Lilja
Muumi voodipesu Väike My
Muumi voodipesu MUUMIPAPA
Muumi voodipesu FAMILY
Muumi voodipesu SNIFF
Muumi voodipesu PIRIPIIGA
Muumi voodipesu MUUMITROLL
Muumi voodipesu LOVE
Muumi voodipesu AIAPIDU
Muumi rätikud

Vannituppa lisanduvad saunalinad (140x70cm) ja kahe erineva suurusega käterätikud (70x50cm ja 50x30cm). Sooja kollase, magus lilla ja värske piparmündi tooni ühevärvilised või triibulised rätikud kutsuvad end kasutama.

Frotee on pehme ja imav. Ole valmis soojadeks kallistuseks pärast dušši, ujumist või sauna!

Kõik tooted on valmistatud 100% sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast, mis on pärit Türgist, Kreekast ja USAst. Kangad ja lõpptooted on toodetud Türgis. ÖKO-TEX® STANDARD 100 sertifikaat garanteerib, et toode ei sisalda kahjulikke aineid ja on ohutu kasutada. Alates 2024. aastast on Muumi Arabia tekstiilid GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifitseeritud, mis tagab orgaanilise tekstiili päritolu, kvaliteedi ja säästva tootmise standardid.

Muumi rätikud Väike My
Muumi rätikud Piripiiga
Muumi rätikud Muumitroll
Muumi rätikud Nuuskmõmmik
Muumi rätikud Lilja
Kangasse kootud muumilood

Nii nagu muumi lauanõud on kõik uued tekstiilid saanud inspiratsiooni Tove Janssoni muumilugudest ja originaalillustratsioonidest. Täienda oma nõusid sobiva voodipesukomplektiga ja naudi hommikusööki voodis oma mugavustsoonis. Või tee järveäärne piknik oma lemmiktegelase nõude ja rätikutega.

Aiapidu voodipesus magad loomade keskel. Kujundus on pärit koomiksist “Džungel Muumiorus” (1956), kus kasvama hakanud troopilised seemned muudavad Muumioru üleöö džungliks. Täienda selle hooaja lauanõusid Aiapidu voodiriietega ning ümbritse ennast tiigritega.  

Lilja kollektsioon on inspireeritud raamatust “Võlukübar” (“Finn Family Moomintroll” 1948), kus Koduvana reisib Hatifnati saarele ja leiab hämmastavaid uusi taimi oma herbaariumisse. Voodipesukomplektil, pleedil ja rätikutel on kaunis Lilja lilleline disain. Samad lilleelemendid leiate Koduvana lauanõudelt Muumi klassik kollektsioonist.

Lisaks nimetatud kahele kollektsioonile leiad tuttavaid tegelasi teistelt tekstiilidel. Muumisid on kujutatud neile tüüpilistes tegevustes, rõhutades nende iseloomu. Tekstiilide ja nõude illustratsioonid täiendavad üksteist ja muudavad kodutunde veelgi ühtsemaks.

Muumi-Arabia magamistoa ja vannitoa tekstiilid on saadaval alates 15. augustist.
2024. aastal on plaanis valikut laiendada õdusate hommikumantlite ja vannitoatarvikutega nii täiskasvanutele kui lastele.

Title

Go to Top