MUUMI HOMMIKUMANTLID

Mässi end pehmesse Muumi Arabia hommikumantlisse

Muumi Arabia valikusse lisandusid pehmed hommikumantlid, et soojendada hilissügise ja läheneva talve jahedamaid aegu. Valikus on praktilise vöö ja taskutega hommikumantlid täiskasvanutele ja lastele. Lastekollektsioonis on lisaks kapuutsiga vannipontšod.

 

Uued Muumi Arabia hommikumantlid kutsuvad lõõgastuma oma mugavustsoonis

Pehme, kuid imav 100% orgaaniline frotee jagab mõnusat kallistust pärast dušši või saunas käimist. Laiskadel hommikutel saad mässida end kookonisse. Mustrites ja tikandites tervitavad sind tuttavad Muumioru elanikud.

Taasavasta mugavustsoon ja naudi hubaseid hetki

Muumi Arabia rõhutab elu pehmemaid väärtusi ja julgustab inimesi oma mugavustsooni uuesti avastama. Hiljutises uuringus selgus, et 70% Soome noortest kogevad pidevat stressi ja esinemisärevust. Uuring viitab aga ka sellele, et stressist taastumine ei nõua ilmtingimata midagi fenomenaalset, vaid lihtsaid, lausa tavalisi meeldivaid ja lõõgastavaid hetki.

Mooments of Coziness kampaaniaga soovib Muumi Arabia julgustada veetma aega omas tempos ja väärtustama elu pehmeid väärtusi. Alati ei pea midagi saavutama.

 

Muumi hommikumantlid

Esimesed muumi kodutekstiilid – voodilinad ja rätikud – jõudsid müügile selle aasta augustis. Nende kaunis lillelise Lilja mustri leiab nüüd hommikumantlilt. Samad lilleelemendid on lauanõudel, kus Koduvana reisib Hatifnati saarele ja leiab hämmastavaid uusi taimi oma herbaariumisse. 

Muumi Arabia tekstiilikollektsioonid on loonud kohalik Soome disainimeeskond. Spetsiaalselt täiskasvanud maitsele mõeldud üldilme on soe ja põhjamaise elustiili puudutusega

Muumi hommikumantlid - 100% orgaanilisest puuvillast

Kõik Muumi kodutekstiilid on loodud kestma ja valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast, mis on pärit Türgi, Kreeka ja Ameerika Ühendriikide sertifitseeritud tootjatelt. Kangad ja lõpptooted on toodetud Türgis. OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikaat garanteerib, et toode ei sisalda kahjulikke aineid ja on ohutu kasutada.

Muumi hommikumantel SNIFF: 
suurused 122/128 ja 134/140

Muumi VANNIPONTŠO MUUMITROLL: 
pehme ja mõnus

Muumi VANNIPONTŠO SNIFF: 
pehme ja mõnus

Muumi hommikumantel MUUMITROLL: 
suurused 122/128 ja 134/140

Muumi hommikumantel MUUMIPAPA: 
suurused S/M ja L/XL

Muumi hommikumantel LILJA:
suurused S/M ja L/XL

Loe rohkem Muumiblogist:

Muumide klassika kollektsiooni 2024. aasta uued tegelased

Igavene unistaja ja suur mõtleja Muumi Arabia klassikalise kollektsiooni kaks uut tegelast on oma olemuselt peaaegu vastandid: kergestierutuv Sniff unistab kuulsusest ja mammonast, Piisamrott seevastu on tõsiseltvõetav filosoof, kellemeelest on peaaegu kõik mõttetu. Piisamirotiga nõusid pole enne valikus olnud, Sniffi aga näeme jubakolmandat korda. Kauaoodatud Piisamrott Muumikeraamika fännid on pikalt oodanud, millal saabub müüki Piisamroti kruus. Viimati

Loe siit »

Muumide südamlikud sõbrapäeva kingitused

1.-18. veebruar 2024 KÕIK MUUMI TOOTED -25%. Armastuse kollektsioon on saanud inspiratsiooni positiivsest ja avatud ellusuhtumisest. Õrnroosadel muumi tekstiilidel ja nõudel on kujutatud Muumitrolli ja Piripiiga kiindumust. Kõige kallimatele mõeldud beebiroosasse Armastus kollektsiooni kuuluvad voodipesukomplekt, froteest vannilina, froteest käterätik, linane köögirätik, kandekott, kruus, kauss ja käärid. Täielik sõbrapäeva komplekt.

Loe siit »

Muumi 2023 talv

Muumide uues 2023. aasta talvise hooaja kollektsioonis Laskumine on kiirust ja võidutahet. Nõudel kohtud lisaks muumidele ja hr Erkile kahe vähemtuntud tegelasega. Jätkub 2022. aasta pastelsete värvilahendustega lugu.

Loe siit »
Muuminõud suvi 2023

Muuminõud suvi 2023. Sel suvel toimub pidu ja kõik on oodatud!

2023. aasta suvehooaja Muumi lauanõude kollektsioon Aiapidu on täis üllatavaid kohtumisi ja maagilist sõprust. Muumioru vallutab tohutu kuumus, mille järel saabub äike ja paduvihm. Väike My leiab merest hulpiva kasti, mis on täis eksootilisi troopilisi seemneid. Muumid loobivad need suvaliselt oma aeda laiali. Kuumus ja niiskus paneb seemned valguse kiirusel idanema ning hommikuks on muumimaja ümber tihe džungel. Loe siit, mis edasi saab!

Loe siit »
Muumi 2022 uued kruusid

Muumi tähekruusid toovad koju uusi sõnu

Moomin by Arabia Tähestiku kollektsioon sai alguse 2022. aasta septembris eesmärgiga tuua ja levitada lugemis- ja kirjutamisrõõmu. Käesoleval aastal jätkub Muumi lugu uute H- ja M-kruusidega, millel on Sniff ja salapärane duo Tutsik & Lipsik. Uued kruusid koos varasemate L, O, V ja E tähtedega, on saadaval alates 12. jaanuarist 2023.

Loe siit »

Muumide talveime 2022. Uued tooted kohal!

Talisport ja segased emotsioonid – härra Erk naaseb Arabia muuminõudele. Sellel talvel maitseb kuum kakao või rammus supp kõige paremini uutes muuminõudes. 2022 talvine hooajakollektsioon “Talveime” tähistab spordihullu härra Erki tagasitulekut, kes julgustab muumisid uisutama, mis aga pingutustele vaatamata neil hästi välja ei tule. Uus kollektsioon koosneb pastelsetes toonides kruusist ja kausist.

Loe siit »
Arabia Muumi ABC

Muumi uus nõudekollektsioon tuletab meelde, et ka väikestel tegudel võib olla suur mõju

Uus Tove Janssoni originaaljoonistega Muumi heategevuskollektsioon tähistab sõprust ja üksteisest hoolimist ning julgustab inimesi üle maailma tegema väikeseid heategusid. Sümpaatsetel joonistustel, mis on Janssonile omases äratuntavas stiilis, on õitsvad punased lilled, Väike My ämbriga, Muumitroll redelil ronimas ja Nuuskmõmmik, kes istub koos sõpradega lõkke ümber. Iga müüdud toote eest annetatakse 1 € vastava riigi Punase Risti esindusele üle maailma.

Loe siit »
Muumi talv 2021

Muumi talv 2021

2021. aasta Muumi talvenõudel on kujutatud Muumitrolli ja tema sõpru taevasse kaduvat Lumehobust jälgimas. Jätkub Tove Janssoni raamatu “Trollitalv” (1957) lugu, kus Muumitroll esimest korda elus kogeb imelist talve.

Loe siit »
Muumid 2021 suvi

Muumide boheemlaslik rannaelu

2021. aasta suvehooajal jätkuvad Muumide perekonna rannaseiklused, mis põhineb Tove Janssoni koomiksiraamatul “Muumid Rivieral”, mille inglise keelne väljaanne ilmus 1955. aastal.

Loe siit »
Muumi 2021

Muumimamma ja Filifjonka uued Muuminõud

Tove Janssoni loodud Muumioru tegelastega on lihtne igapäevaelus samastuda. Muumimamma on heasüdamlik ja mõistev: ta kohtleb elu ja erinevaid inimesi avameelselt ja on väga külalislahke. Proua Filifjonka seevastu vastandub mitmes mõttes Muumimammale. Filifjonka on kolme lapse ema, kelle jaoks puhtus, kord ja kohustused tagavad kontrolli elu üle.

Loe siit »

Title

Go to Top