Uued Muumi hooajalised nõud 2020

Uued Muumi hooajalised nõud 2020. aastal on kohal. Suvehooajal jätkub Muumi seikluste teema, mis põhineb 1956. aastal ilmunud Tove Janssoni koomiksil “Džungel Muumiorus”.

Praeguses olukorras on mõnus meenutada, kuidas möödus Muumide muretu suvepäev nende koduaias:

On kuum suvepäev ja Muumimamma soovib, et kogu pere veedaks öö Muumimaja aias. Muumitroll ja Tusklikupreili leiavad põõsa all kena koha ja jäävad teki all õhtust suupistet ootama.

Muumipapa lemmik on võrkkiik, kus ta armastab tukkuda ja teise silmaga oma peret valvata. Muumimammale meeldib õues magamine ja ta on õnnelik, et ka teised on sellest innustunud. Pere naudib muretult sumedat suveõhtut.

Väike My leiab merest kasti troopiliste seemnetega. Muumitroll palub Muumimammal need maha külvata. Muumimamma viskab neid hooletult siia ja sinna. Päike loojub ja pikutamine jätkub. Keegi ei muretse homse pärast.

Muumide 75-aastase sünnipäeva tähistamiseks annetatakse iga kruusi ostult 1 euro Läänemere kaitseks.

Tooted on saadaval kuni 31.08.2020.

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Tutvu Loodus Investi soodsa hinnaga eripakkumistega SIIN