STIGA MURUNIIDUK ON USALDUSVÄÄRNE ABIMEES

Stiga muruniiduk on väga hea abiline pikkadeks aastateks. Aga kuidas välja valida see kõige õigem muruniiduk?

Millal sobib Stiga bensiinimootoriga muruniiduk?

Stiga muruniiduk valimisel peab kõigepealt mõtlema, kui suur on see ala, mida teil niita on vaja. Kui teil on niidetav ala pigem suurem, siis tasub osta bensiinimootoriga muruniiduk. Need Stiga muruniidukid on võimsad, mugavad ja vastupidavad. Neil on väga hea lõiketäpsuses. Lisaks võiks arvestada sellega, milline on niidetava ala maastik. Kui aias on kallakuid ning on ka ebatasast pinda, siis oleks hea jälgida, et niiduk saaks hakkama ka ebatasasel pinnal. Kasuks tuleb kui muruniidukil on suured tagarattad, et maastikul manööverdamine oleks lihtne . Meie valikus on nii kogujaga, multšijaga, külg- või tagaväljaviskega muruniidukeid.  Kogujaga muruniidukit kasutades ei pea te muru riisuma ning aed on kohe kaunis, puhas ning ei ole ka seda ohtu, et kannate peale niitmist muruliblesid jalanõudega tuppa. Kui aias on ka sammaldunud muru, siis on kogujaga niiduk hea, sest muru saab paremini hingata ja tekib sammalt vähem. On muruniidukeid, mis on spetsiaalselt ette nähtud multšimiseks – see aitab rohu peeneks hakkida ja looduslikku muruväetist maapinnale laotada. Multšimisfunktsiooni on kasulik ka siis kui juhtub olema kuum ja kuiv suvi.  Selleks, et muru ei muutuks kollaseks ja kuivaks annab niites multš murule vajalikku väetist ja niiskust.

Vaata tooteid
https://loodusinvest.ee/pood?filter_kaubamark=kaubamark_stiga&query_type_kaubamark=or&filter_kategooria=kategooria_bensiinimootoriga-muruniidukid&query_type_kategooria=or
elektrimootoriga muruniiduk

Millal sobib Stiga elektrimootoriga muruniiduk?

Kui teil on väiksem aiakrunt, siis sobib hästi elektrimootoriga muruniiduk. Elektrilised muruniidukid on vaiksed, kerged ja keskkonnasõbralikud,  sest ei kasuta bensiini ega tekita heitgaase. Elektrijuhtmega toite tõttu puudub ka vajadus akude laadimiseks.

VAATA TOOTEID

Millal sobib Stiga akuga muruniiduk?

Akuga muruniidukid on sama võimsad ja kvaliteetsed kui bensiinimootoriga niidukid. Erinevus teiste muruniidukitega on see, ette saata niita on oma muru vaikselt ja mugavalt ilma kaablite, bensiini, heitgaasideta ning vibratsioonita, seejuures minimaalse hooldusvajadusega. Aku tagab võimaluse niita kohtades, kus muidu häiriks müra teisi inimesi või kohtades, kus elektrikaablite vedamine on raskendatud elektriniidukite jaoks.

VAATA TOOTEID
Stiga muruniiduk
Stiga robotniiduk

Millal sobib robotniiduk?

Paljud inimesed naudivad suvel muru niitmist, sest see on hea aeg rahulikult toimetada ja oma mõtteid mõelda. Muru vajab aga pidevat hooldamist ja niitmist ning võib juhtuda, et ka suvel on inimestel tempo kiire ning ei ole mahti pidevalt korrapärastelt niitmisega tegeleda.  Samas on maailmas päris palju inimesi, kelle jaoks ei ole niitmine üldse meelistegevus kuid soovivad loomulikult siiski, et aed oleks korras ja muru hooldatud. Unustada ei maksa ka seda, et Eestis on päikselist ja kaunist suveaega ainult paar kuud ning sel ajal on tervise jaoks hea ka puhkamine. Igal juhul on robotniiduk väga hea lahendus, sest Stiga Autoclip robotniidukitel on kvaliteetsed lõiketerad, kauakestvad akud ja mobiilirakendus roboti kaugjuhtimiseks. STIGA Autoclip robotniidukid hooldavad teie aeda ja annavad teile aega elu nautimiseks.

VAATA TOOTEID

Millal sobib Stiga murutraktor, ZT traktor või raider?

Maapiirkondades elades on inimestel tavaliselt suurem aia-ala ja seal võtab suvel niitmine juba rohkem aega ning tasuks kaaluda hoopis murutraktorit. STIGA roolivõimendiga murutraktorid võimaldavad suurtel aladel mugavalt rohtu niita, muretsemata väikeste kivide, takistuste või nõlvade pärast. Tänu lisatarvikutele saate STIGA traktorit kasutada aastaringselt, näiteks aiatöödel ja lumekoristamisel.

Stiga külgväljaviskega murutraktorid sobivad suurte alade niitmiseks, kus rohtu ei pea kokku koguma. Stiga murutraktorid on koostatud kvaliteetsetest osadest ning kasutatakse Briggs & Strattoni, Stiga või Kawasaki mootorit.

STIGA Zero Turn traktor teeb imet suurtel aladel ja võimaldab niita kõrgemat rohtu ja ka ebatasaseid pindasid tänu tugevale kolme lõiketera süsteemile. STIGA ZT traktoreid saab lihtsalt kasutatavate hoobadega pöörata mugavalt ümber takistuste 360°.

STIGA raiderid pakuvad tänu kvaliteetsetele lõiketeradele suurepäraseid lõike- ja multšimisvõimalusi ning ainulaadne STIGA liigendjuhtimine võimaldab neid hõlpsalt manööverdada ümber takistuste, nagu näiteks puud, kivid või lillepeenrad. Pakume lõikeseadmeid nii Park kui ka Villa tooteseeria raideritele niidulaiusega 85-125cm. Lõikeseadmetel on komplektis multšimiskomplekt, et niidetud rohi efektiivselt purustada. Lõikeseadmetel on koorikuvastased rattad, et niiduk liikumisel stabiliseerida.

VAATA TOOTEID
Stiga murutraktor
Muruniiduk lastele

Kuidas kaasata lapsi?

Kui peres on lapsed, siis tasub kindlasti kaasata neid kodustes töödes. Kaasamine on kõige parem viis lastele eeskuju näitamiseks ning ka tööharjumiste tekitamiseks. Kõigile väikestele aednikele mõeldes on välja töötatud STIGA aiatraktori või muruniiduki vahvad koopiad, mis võimaldavad lapsel õues tegutseda ja tunda end tõelise profina! Kõik mänguasjad on valmistatud plastikust, täiesti ohutud ja lõbusad. Võta julgelt ühendust!

VAATA TOOTEID