Muumid soodsa hinnaga – Muumi tass, kruus, taldrik, klaas, söögiriistad, nõudekomplekt, käterätik, froteerätik, köögirätik, voodipesu, hommikumantel, käärid

Muumi tooted on alati hea kingiidee. Meie e-poes kiire tarne. Vaata kõiki tooteid siit!

Rohkem infot Muumi kohta leiad SIIT
Klassikaline sari tutvustab Muumioru elanikke. Illustratsioonil, kus üksikut tegelast on kujutatud nii eest- ja tagantvaates, kujutatakse tema ettevõtmisi. Sari koosneb kruusist, kausist ja taldrikust ning samad illustratsioonid on kõikidel nõudel.
Kasutatakse Kaj Franki Teema sarja nõusid.

Igal aastal uute tähtedega täieneva kollektsiooni esimesteks peategelasteks on Muumimamma (L), Muumitroll (O), Nuhkloom (V), Mymla (E), Sniff (H) ning Tiuhti ja Viuhti (M). Tähemärgid põhinevad Tove Janssoni muumiraamatute ja kaartide illustratsioonidel. Kasutatakse Kaj Franki Teema sarja suuremat 0,4 l  kruusi. Kollektsiooni täiendavad Fiskars x Moomin by Arabia sirelilillad universaalkäärid.

Muumide loov eluviis ja teistmoodi mõtlemine tõmbab ligi igas vanuses ja suuruses inimesi üle kogu maailma. Nende hingesugulased söövad oma lemmikroogasid, mis iganes need siis on, muumi söögiriistadega. Muumidele endale meeldivad pannkoogid, mustikapirukas ja hapupiim. Kvaliteetsed söögiriistad on lõbusad ja nõutud kingitused. Valikus on erinevate muumitegelastega kohvilusikas, supilusikas, söögiriistade komplekt ja koogilabidas.

Joogiklaasidel on tuttavad tegelased: Muumitroll, Piripiiga, Väike My, Muumimamma, Muumipapa ja esivanem. Kvaliteetsed joogiklaasid on disainitud Soomes ja nende loomisel on arvestatud lastega. Alt kitsam klaas püsib hästi väikeses käes ja stabiilsuse tagamiseks on selle raskuskese viidud madalale. Joogiklaase võib hoiustada üksteise sees. Klaaside pildid on värvitud orgaaniliste värvidega, mis peavad vastu igapäevasele kulumisele ja masinpesule. Klaasil kujutatud veetemaatika saab sõltuvalt vedeliku värvist erineva tähenduse.

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Tutvu Loodus Investi soodsa hinnaga eripakkumistega SIIN