Stiga lehepuhur, muruniiduk, traktor, raider, trimmer ja teised populaarsed aiahooldus tooted soodushinnaga

Stiga lehepuhur, muruniiduk, traktor, raider, trimmer ja teised populaarsed aiahooldus tooted soodushinnaga on alati õige valik. Tutvu Stiga eripakkumistega. Meie e-poes kiire tarne. Vaata kõiki tooteid siit!

1934. aastal Rootsis loodud Stiga kaubamärgi tootevalikus on erinev aia- ja metsatehnika, alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni, mida hinnatakse kõrgelt. Stiga on  muruniidukite ja aiavarustuse seadmete tootmise ja levitamise juhtiv kontsern Euroopas ja mujal. Traditsioon, kvaliteet ja suutlikkus koos tehnoloogiliste uuenduste ja disainiga on selle valdkonna üle 90-aastase kogemuse tulemus.

Põhjalik tootevalik igasse aeda, olenemata suurusest.

Töötades välja mugavaid ja hõlpsasti kasutatavaid aiatehnikat ja masinaid erineva suurusega aia hooldamiseks, et jääks rohkem aega aia nautimiseks.

Stiga akutoitega muruniidukid ja aiavarustus koos Li-Ion tehnoloogiaga on kauakestvad ning sama tõhusad ja võimsad kui bensiinimootoriga niidukid. Ükskõik, kas sul on väike terass, suur mõis või muu vahepealne hooldamist vajav maa tükk on Stigal parim valik akutööriistu, et töö ära teha võimalikult lihtsalt – kulutades nii vähem energiat.

Stiga Autoclip robotniidukid on kooslus koos uusima niiduterade tehnoloogiaga, et tagada ülim lõikus ja optimaalne efektiivsus.

Uusimate konstruktsiooni põhimõtete järgi loodud Stiga muruniidukid on turul kõige ulatuslikum valik, mis vastavad kõigile muruhoolduse vajadustele. Kvaliteetsed lükatavad (käsiniidukid), elektrilised ja bensiinimootoriga muruniidukid on mugavad, hõlpsasti kasutatavad, vastupidavad ja innovaatilised koos tuntud Stiga multšimis süsteemi mudelitega.

Võimas mootor, täiustatud funktsioon, ergonoomika ja kvaliteetne konstruktsioon, avastamaks kui lihtne võib olla niitmine või muud aiatööd Stiga aiatraktoriga.

Stiga lõikeseadmega raiderid pakuvad tipptasemel lahendusi igale suurusele aiale või kinnistule. Uuenduslike võimalustega pakub Park raideri valik parimat ajakokkuhoidu muru ja aia hooldamisel. Ainulaadne 50:50 liigendiga (tagumised rattad järgivad täpselt esiratta jälgi) roolimine muudab need niidukid väledaks ja täpseks, võimaldades jõuda aia kõige väiksematesse nurkadesse ja ringi manööverdamiseks. Lihtne juhtida kivide, puude, lillepeenarde ja piiratud alade ümber.

Leia oma aiale õige lahendus.

Stiga valikus on käsitööriistad nagu kettsaed, trimmerid ja rohu- ja hekilõikurid, mis on töötatud välja võtmaks ette kõige raskemad tööülesanded. Mugavad ja reguleeritavad tööasendid, nutikad ja käepärased tehnilised omadused ja hulgaliselt tööjõudu et ära teha raskemgi töö.

Stiga lehepuhur

Stiga lehepuhur on heaks abiliseks sügisel. Õuelaladel rohu lõikamine ja heki pügamine on osa aia hoolduse vajalikusest, kuid aed koosneb ka kõnniteedest, sillutitest mis vajavad pühkimist või pesemist ning talvel lumest puhastamist. Selleks on Stigal pakkuda erinevaid tänavapuhastusharju, kõrgsurvepesureid, lehe ja lumepuhureid ja seda kõike soodsa hinnaga.

Rohkem infot Stiga aiatehnika kohta leiad SIIT

Stiga Eesti

Eesti laiem valik aiatehnikat: Stiga aiatraktor, lumepuhur, niiduk, trimmer, lehepuhur, oksapurustaja.

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Tutvu Loodus Investi soodsa hinnaga eripakkumistega SIIN