Stiga sport tõukeratas, jalgpall, jooksuratas ja teised populaarsed lastetooted soodushinnaga

Stiga sport tõukeratas, jalgpall, jooksuratas ja teised populaarsed lastetooted soodushinnaga koju ja õue on alati väga hea valik. Tutvu Stiga sport eripakkumistega. Meie e-poes kiire tarne.

1944. aastal Rootsis loodud STIGA Sport on juhtiv lauatennise kaubamärk, kellel on partnerid enam kui 100 riigis. STIGA Sport pakub laia valikut õues ja siseruumides kasutatavaid spordivahendeid harrastajatele kui professionaalidele.

Stiga Sport tõukeratas soodushinnaga

STIGA Sport tõukeratas soodushinnaga.

Sportsist leiate laias valikus erinevaid mudeleid: tõukerattaid ja muid tänavarattaid igas vanuses lastele, sealhulgas trikirattad, õhkkummidega tõukerattad ja kolmerattalised tõukerattad. Pakkuda on isegi täiskasvanutele mõeldud tõukeratta mudeleid, millel on reguleeritavad juhtrauad ja mille sõitja kaalupiirang on kuni 100 kg.

Rohkem infot Stiga sport vabaajatoodete kohta leiad SIIT

Õues mängimine ja vaba aeg – paneme kogu pere liikuma!

Stiga sport soovib julgustada lapsi ja noori veetma aktiivsemalt vaba aega – läbi virgutavate ja tegevusrohkete mängude. Teeme ise õues olemise lihtsamaks – rattaga lasteaeda, kooli ja kauplustesse. Minna aeda, hankida jalgpall, panna väravad paika või tuua tõukeratas garaažist välja. Nii lihtne see ongi!

Laske õues mängimisest, pallimängudest ja lõbusast liikumisest, nii sise- kui välistingimustes, saada igapäevaelu loomulikuks osaks. Pakume laia valikut vaba aja veetmise tooteid, alates lauamängudest ja kelkudest kuni tõuke- ja jooksurataste ja jalgpalliväravateni ning julgustage kogu pere aktiivsemat vaba aega veetma!

 

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Tutvu Loodus Investi soodsa hinnaga eripakkumistega SIIN