Fiskars Aed soodushinnaga tooted

Fiskars oksakäärid, oksalõikurid, reha, labidas ja teised populaarsed tooted soodushinnaga

Fiskars oksakäärid, oksalõikurid, reha, labidas ja teised populaarsed tooted soodushinnaga koju ja aeda on alati väga hea valik. Tutvu Fiskars eripakkumistega. Meie e-poes kiire tarne.

Soome vanima ettevõtte Fiskars ajalugu algab 17. sajandist, kui Soomes loodi mitmeid rauatehaseid. 1649. aastal asutatud  firmat teatakse tänapäeval kui ühte vanemat ettevõtet läänemaailmas.

Fiskarsi missiooniks on luua ikooniline elustiili bränd ja visiooniks tagada positiivne ja kestev mõju meie elu kvaliteedile.

Fiskarsi kontserni kuuluvad tuntud rahvusvahelised kaubamärgid nagu Fiskars, Gerber, Iittala, Royal Copenhagen, Waterford ja Wedgwood. Fiskarsi kaubamärk on esindatud 30 erinevas riigis ja tooted on saadaval rohkme kui 100 riigis. Fiskarsi aktsiad on noteeritud Nasdaq Helsinki (FSKRS) börsil.

Rohkem infot Fiskarsi aiatööriistade kohta leiad SIIT

Lai valik tööriistu

Kui armastad aiatöid, vajad ka vastupidavat ja kvaliteetset tööriista koju, aeda ja õue. Fiskars pakub laias valikus aiatööriistu, mis on osa sinu igapäevasest elust ükskõik, kas rohid, lõikad, pühid, riisud, kastad, kaevad või pügad. Fiskarsi tööriistad aitavad teha töö lihtsamaks ja tõhusamaks.

Fiskarsi tööriistad pälvinud mitmeid auhindu

Fiskarsi disainifilosoofia põhineb igapäevaprobleemide lahendamisel ning igapäevaste kodu- ja aiaprojektide muutmisel lihtsamaks ja nauditavamaks.

Fiskarsi tööriistad on pälvinud mitmeid auhindu: Red Dot Awards, Good Design Awards, Popular Mechanics Green Design Awards, Ease-of-Use Commendations jpm.  Igal aastal katsetab ja hindab tooteid rahvusvaheliste disainiekspertide žürii vastavalt kriteeriumidele nagu uuenduslikkuse aste, funktsionaalsus, ergonoomika, pikaealisus, ökoloogiline ühtesobivus ja funktsiooni kasutuse lihtsus.

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars Kodu ja Aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Tutvu Loodus Investi soodsa hinnaga eripakkumistega SIIN