All Steel pott, pann, haudepann, kastrul

Kvaliteetsed All Steel potid on valmistatud roostevabast terasest. Siseküljel mõõduskaala. Ceratec ° pinnakattega kaetud praepannid sobivad liha pruunistamiseks.  All Steel Pure pannid on pinnakatteta, 100% plastivabad ja 90% ulatuses valmistatud ümbertöödeldud roostevabast terasest. Garantii 25 aastat.

Valikus on praepannid, potid, haudepann, kastrul, ahjupann, vokkpann.

Roostevabast terassest tooted tuleb enne esmakordset tarvitamist pesta, loputada ja kuivatada. Kuivatamine peale pesu lööb poti särama. Teravaid abi- ja küürimisvahendeid kasutada ei tohi, kuna need võivad rikkuda põhja kaitsva oksiidikihi.

Ceratec ° pinnakattega praepannil praadimisel kasuta rasva või õli. Reguleeri pliidi kuumust vastavalt valmistavale toidule – praadimise  alustamisel kuumuta panni korralikult, kuid vähenda kuumust praadimise ajal. Ceratec pinnakate talub metallist köögiriistade kasutamist, kuid siiski mitte teravaid esemeid ja lõikamist. Pese nõu kohe peale kasutamist käsitsi või nõudepesumasinas. Põhjakõrbenud toidu eemaldamiseks kasuta nõudepesuharja ja kuuma vett.

Vajadusel võib nõud leotada pehme-toimelises pesuaines.

Fiskars on tuntud Soome kaubamärk, mis pakub funktsionaalseid, kasutajasõbralikke ja vastupidavaid tarvikuid kodusesse majapidamisse. 1649. aastal loodud Fiskars on Soome vanimaid järjepidevalt tegutsevaid ettevõtteid.

Title