Fiskars pälvis maineka Red Dot “Best of the Best” disainiauhinna

Fiskarsi uuenduslikud kastmispüstolid pälvisid tänavusel Red Dot disainiauhindade jagamisel kõrgeima tiitli “Best of the Best” tootedisaini auhinna Design Excellence.

Igal aastal katsetab ja hindab tooteid rahvusvaheliste disainiekspertide žürii vastavalt kriteeriumidele nagu uuenduslikkuse aste, funktsionaalsus, ergonoomika, pikaealisus, ökoloogiline ühtesobivus ja funktsiooni kasutuse lihtsus.

Kvaliteetsed Fiskarsi kastmispüstolid aitavad säästa kastmistöödes nii aega kui ka vett. Vahetatavad moodul otsikud ja pikendused on reguleeritavad, ergonoomilised ja hõlpsasti kasutatavad. Vastupidav ergonoomiline SoftGrip ™ käepide tagab kindla, meeldiva haarde ja hoiab käed soojas.

Kerge ja pika varrega kastmispüstoliga on mugav kasta raskesti ligipääsetavaid kohti, näiteks ampleid või teisi eemal asetsevaid taimi hoides ära käte väsimuse.

03.05.2020

fiskars kastmisvoolikud
fiskarsi uuenduslikud kastmisvoolikud

Uued Muumi hooajalised nõud

2020. aasta suvehooajal jätkub Muumi seikluste teema, mis põhineb 1956. aastal ilmunud Tove Janssoni koomiksil “Džungel Muumiorus”.

Praeguses olukorras on mõnus meenutada, kuidas möödus Muumide muretu suvepäev nende koduaias:

On kuum suvepäev ja Muumimamma soovib, et kogu pere veedaks öö Muumimaja aias. Muumitroll ja Tusklikupreili leiavad põõsa all kena koha ja jäävad teki all õhtust suupistet ootama.

Muumipapa lemmik on võrkkiik, kus ta armastab tukkuda ja teise silmaga oma peret valvata. Muumimammale meeldib õues magamine ja ta on õnnelik, et ka teised on sellest innustunud. Pere naudib muretult sumedat suveõhtut.

Väike My leiab merest kasti troopiliste seemnetega. Muumitroll palub Muumimammal need maha külvata. Muumimamma viskab neid hooletult siia ja sinna. Päike loojub ja pikutamine jätkub. Keegi ei muretse homse pärast.

Muumide 75-aastase sünnipäeva tähistamiseks annetatakse iga kruusi ostult 1 euro Läänemere kaitseks.

Tooted on saadaval kuni 31.08.2020.

Kruus Muumi Pikutamine
Taldrik Muumi Pikutamine

Fiskarsi Nordeni kirved

Nordeni kirved on esimesed omasugused

Nordeni kirvestega naaseb Fiskars tagasi oma juurte juurde – Nordeni tootesarjas on ühendatud üle 370-aastane kirveste valmistamise oskusteave ja kaasaegne tehnoloogia. Hikkoripuit, mis on tuntud oma märkimisväärse tugevuse, sitkuse, kõvaduse, jäikuse ja löögikindluse poolest, annab käepidemetele autentse ja loodusliku väljanägemise.

Fiskars paneb alati rõhku parimatele võimalikele tööomadustele. Kirveste põhjaliku katsetamise tulemusena võite olla kindlad, et tera ei tule otsast ära ning saate nautida ennenägematuid tööomadusi, vastupidavust ja kestvust.

 • Ohutuim lõhkumispea ja käepideme ühendus. Ülevalatud kirve lõhkumispea seisab kindlalt paigas.
 • Hõõrdumisvastane kattekiht. Hoiab ära tera kinnikiilumise ja kaitseb seda rooste ja mustuse eest.
 • Purunematu FiberCompTM-i ülelöögikaitse. Kaitseb käepidet valesti löömise korral.
 • Terav lõikeserv. Topeltkarastatud ja täppislihvitud lõiketerad.
 • Ergonoomilise kumerusega käepide.
 • Lihtne hoiustada riputamisaugu abil.
 • 25 aasta pikkune garantii.

Norden kirveste valik koosneb kolmest suurusest: matkakirves, ehitaja või universaalne kirves ja lõhkumiskirves.

Nordeni matkakirves N7 – Universaalne kirves laasimiseks, raiumiseks ja tulehakatise laastude löömiseks. Kompaktse suurusega kirves on ideaalne kaaslane telkimisel, matkamisel ja muude välitegevuste juures.

Nordeni universaalne kirves N10 – Suurepärane üldtööriist raiumiseks ja tulehakatise laastude löömiseks ja kasutamiseks väikesemahulistel kodustel ehitustöödel. Käepide on ideaalne ühe käega kasutamiseks.

Nordeni lõhkumiskirves N12 – Väikeste kuni 20 cm läbimõõduga halgude lihtsaks lõhkumiseks. 50 cm käepide on ideaalse suurusega ka kahe käega kasutamiseks.

Nordeni kirved said 2019. aasta Red Doti disainikonkursil uuendusliku disaini eest maineka „Parimatest parima” auhinna.

13.04.2020

Nordeni matkakirves N7

Nordeni universaalne kirves N10

Nordeni lõhkumiskirves N12

Stigalt uued TWIN mootorid

ST 550 TWIN, ST 600 TWIN, ST 650 TWIN

Uus STIGA TWIN mudelivalik sisaldab kolme uut mootorit, mis on ehitatud ideaalselt sobivaks STIGA masinatega. Need tõhusad mootorid annavad suure jõudluse ja töökindlust kõigile STIGA masinatele.

 • Suur pöördemoment
 • Täiustatud ventilatsioonisüsteem
 • Tasakaalustatud kütusejaotus maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks
 • Kompaktsus
 • Töökindlus
 • 3-aastane garantii

Kolm uut mootorit: STIGA ST 550 Twin –  11,8 kW @ 3600 p / min; STIGA ST 600 Twin – 13,4 kW @ 3600 p / min ja STIGA ST 650 Twin – 14,1 kW @ 3600 p / min

Uued STIGA kahesilindrilised mootorid täiendavad juba olemasolevat ühe silindriga mootorite valikut: ST 250ES, ST 350, ST 400, ST 500

Uus mootor on kasutusel järgmistel Stiga traktoritel: Tornado 2108 HW, Tornado 6108 HW ja Tornado 6121 HW.

13.04.2020

Uus mootor on kasutusel järgmistel Stiga traktoritel: Tornado 2108 HW, Tornado 6108 HW ja Tornado 6121 HW

Fiskars Hard Face kööginõude uus pinnakate.

Fiskars Hard Face kööginõude uus pinnakate

Kummalise nimega kööginõude sarjal Kovanaama/Hard Face on pikk ajalugu.

Kui Hackmani kaubamärgi tootevalikusse tuli väga vastupidava pinnakattega ja nõudlikele tingimustele vastav sari, siis pandi sellele sobiv soome keelne nimi - Kovanaama (kõva nägu). Peale seda, kui Fiskarsi kontsern omandas Hackmani kaubamärgi, läksid kõik kööginõud Fiskarsi kaubamärgi alla ja hakati kasutama inglise keelset Hard Face nimetust.

Pikk ajalugu tähendab seda, et sarja on pidevalt uuendatud - muutunud on nii välimus kui ka materjalid. 2020. aasta suurim muudatus on uuendatud pinnakate.

Fiskari kööginõud on alati olnud kooskõlas EL toiduohutuse eeskirjadega. Üheski pinnakattes ei kasutata PFOA - ainet, mis on viimase 10-20 aasta jooksul ajakirjanduses saanud palju negatiivset kajastust. Nüüd astuti järgmine samm ja kontrollitakse, et tarnijad ei kasutaks kahjulikke aineid.

Keskkonnasäästlik tootmine

70% taaskasutatud märk kehtib kõigile Fiskarsi kööginõudele. Ringlusesse võetud metallide tegelik protsent varieerub tootesarjades pisut ja võib roostevabast terasest valmistatud toodetes ulatuda kuni 85%.

70% taaskasutatud märk ei viita pakendimaterjalidele, sest enamik pakendeid on täielikult taaskasutatavad. Fiskarsi eesmärk on minimeerida plasti kasutamist pakendites.

28.02.2020

4-kihiline Hardtec Superior + ™ pinnakate on vastupidavam kui kunagi varem.

Uuendatud pinnakate tagab kõrge kriimustuste- ja kulumiskindluse.

Hardtec Superior + ™ pinnakate on täiesti PFAS-vaba (PFOA ja PFOS-vaba).

Hard Face on suurepärane valik igapäevaseks toiduvalmistamiseks.