Royal kööginoad

Royal noad on usaldusväärne ja autentne valik kirglikule kodukokale. Tugevad noad sobivad ideaalselt kõige tavalisemateks lõikamistöödeks  köögis. Noad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Noatera (HRC 55) on valmistatud kvaliteetsest saksa roostevabast terasest (1.4116). Kroomi, molübdeeni ja vanaadium terasesulamid tagavad suurepärase pikaajalisuse. POM-plastkattega ja sõrmekaitsega ergonoomiline käepide on mugav ja kasutamisel ohutu. Disainer:  Jacob Leth-Espensen. Soovitame käsipesu.

Valikus on koorimisnuga, tomatinuga, Santuko nuga, kokanuga, lihanuga, lihakahvel, leivanuga, juurviljanuga.

Fiskars on tuntud Soome kaubamärk, mis pakub funktsionaalseid, kasutajasõbralikke ja vastupidavaid tarvikuid kodusesse majapidamisse. 1649. aastal loodud Fiskars on Soome vanimaid järjepidevalt tegutsevaid ettevõtteid.

Keskkonnasäästlik tootmine

70% taaskasutatud märk kehtib kõigile Fiskarsi kööginõudele. Ringlusse võetud metallide tegelik protsent varieerub tootesarjades pisut ja võib roostevabast terasest valmistatud toodetes ulatuda kuni 85%. 70% taaskasutatud märk ei viita pakendimaterjalidele, sest enamik pakendeid on täielikult taaskasutatavad. Fiskarsi eesmärk on minimeerida plasti kasutamist pakendites.

Soome vanima ettevõtte Fiskars ajalugu algab 17. sajandist, kui Soomes loodi mitmeid rauatehaseid. 1649. aastal asutatud  firmat teatakse tänapäeval kui ühte vanemat ettevõtet läänemaailmas.

Fiskarsi missiooniks on luua ikooniline elustiili bränd ja visiooniks tagada positiivne ja kestev mõju meie elu kvaliteedile. Fiskarsi kontserni kuuluvad tuntud rahvusvahelised kaubamärgid nagu Fiskars, Gerber, Iittala, Royal Copenhagen, Waterford ja Wedgwood.

Mine üles