Norden – malmpott, malmpann, pott, pann, kööginoad

Fiskarsi Nordeni sarja kuuluvad malmist ahjupott ja malmpann, roostevabast terasest potid-pannid ja kööginoad.

Kööginõude valmistamisel on kombineeritud esmaklassilisi materjale, mis taluvad väga kõrget temperatuuri ja millel on suurepärased loomulikud mittenakkuvad omadused

Esmaklassilise kvaliteediga malmist ahjupott ja pann on inspireeritud põhjamaade loodusest ja traditsioonidest. Unikaalne Thermium™ mineraalkate emailitud malmist pinnal muudab pinna loomulikult mittenakkuvaks isegi väga kõrgetel temperatuuridel. Töödeldud pind ei roosteta ega vaja pinna rasvainega töötlemist.

Roostevabast terasest kööginõude mitmekihiline ehitus võimaldab kogu pinnal ühtlaselt kuumeneda. Alumiiniumist keskmist kihti ümbritseb  roostevabast teras, mis tagab poti või panni ühtlase kuumenemise kõigil pliitidel. Paks 3,0 millimeetrine alus jaotab tõhusalt kuumust.

Fiskarsi Nordeni sarja nugade esmaklassilise kvaliteediga tera on valmistatud suure süsinikusisaldusega tugevast Saksa terasest (tera kõvadus HRC 56), mis tagab hea lõiketulemuse ja kauakestva teravuse. Suurepärast teravust täiustab optimaalne 26° teritamisnurk. Noa käepide on valmistatud kuumtöödeldud Soome kasepuidust.  Soovitatav pesta käsitsi.

Norden sari on valmistatud Soomes.

Title