Functional Form -Fiskars nuga,  käärid, pott, pann.

Functional Form (FF) sari on loodud igapäevasteks köögitöödeks, pöörates erilist tähelepanu ergonoomilisusele, funktsionaalsusele ja ohutusele.

FF sarja nugade tera on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest. Käepideme pehme Soft touch TPV materjal tagab hea haarde ja sügav sõrmekaitse turvalise kasutamise. Nuge võib pesta nõudepesumasinas.

Fiskars Functional Formi praepann on mõeldud igapäevaseks lihtsaks toiduvalmistamiseks. Alumiiniumpann kuumeneb kiiresti ja tõhusalt kõikidel pliiditüüpidel. Vastupidav kahekihiline PTFE Hardtec™ sisepinna kate on PFOA-vaba ning tagab mittenakkuva praadimise. Panni välispinna kate ei kriimusta klaasist pliidiplaate. Bakeliidist käepide ei kuumene ja tagab ohutu haarde.

Functional Formi kööginõud on disainitud nii, et need hoiavad ruumi kokku. Neid on hea ladustada ja lihtne puhastada, nõud peavad hästi vastu nõudepesumasinas pestes ja kuni 150 °C juures ahjus. Valmistatud Soomes.

Valikusse kuuluvad koorimisnuga, tomatinuga, kokanuga, leivanuga, kööginuga, fileerimisnuga, terituspulk, kalapiik, võinuga, lihakahvel, noateritaja ja nugade hoidik koos nugadega, lõikelaud, spaatel, pastalusikas, tangid, aukudega lusikas, sõel, küüslaugupress, koorija, juustuviilutaja, riiv, munalõikur, salatvurr, õunalõikur, vispel, salativahendid.

Keskkonnasäästlik tootmine

70% taaskasutatud märk kehtib kõigile Fiskarsi kööginõudele. Ringlusse võetud metallide tegelik protsent varieerub tootesarjades pisut ja võib roostevabast terasest valmistatud toodetes ulatuda kuni 85%. 70% taaskasutatud märk ei viita pakendimaterjalidele, sest enamik pakendeid on täielikult taaskasutatavad. Fiskarsi eesmärk on minimeerida plasti kasutamist pakendites.

Soome vanima ettevõtte Fiskars ajalugu algab 17. sajandil, kui Soomes loodi mitmeid rauatehaseid. 1649. aastal asutatud  firmat teatakse tänapäeval kui ühte vanemat ettevõtet läänemaailmas. Fiskarsi kontsernile kuuluvad globaalselt tuntud brändid nagu Fiskars, Gerber, Iittala, Royal Copenhagen, Waterford ja Wedgwood.

Title