Classic pott, pann, haudepann, kastrul

Kvaliteetsed Classic potid on valmistatud roostevabast terasest.

Valikus on praepannid, potid, haudepann.

 

Funktsionaalsus vastab igapäeva nõuetele.

 

Classic sarja kööginõude korpus, kaas ja käepidemed on roostevabast terasest. Auruavad kaanes ja energiasäästlik paks induktsioonpõhi lisavad kasutusmugavust. Valmistatud roostevabast terasest. Teraskaanes auruavad. Energiat säästev induktsioonpõhi jaotab soojust kiiresti ja ühtlaselt. Sobib kõikidele pliitidele.

Peske nõu enne esmakordset kasutamist pehmetoimelise nõudepesuvahendiga puhtaks. Peske nõud pärast iga kasutuskorda käsitsi või nõudepesumasinas. Teravaid abi- ja küürimisvahendeid kasutada ei tohi, kuna need võivad rikkuda põhja kaitsva oksiidikihi. Roostevabast terasest pind püsib särav, kui seda pärast igat pesemist kuivatada. Takistamaks nõu pinnale plekkide tekkimist, lisage soole veele alles keemise ajal. Vajadusel võib nõud leotada pehme-toimelises pesuaines.

Fiskars on tuntud Soome kaubamärk, mis pakub funktsionaalseid, kasutajasõbralikke ja vastupidavaid tarvikuid kodusesse majapidamisse. 1649. aastal loodud Fiskars on Soome vanimaid järjepidevalt tegutsevaid ettevõtteid.

Title