Naudi suve nagu muumid!

2024. aasta Muumi suvekollektsioon

Muumi Arabia uus 2024. aasta suvekollektsioon varustab kogu pere päikese, suviste tegevuste ja muumihetkedega rannas, suvilas, aias või pargis. Lisaks iga-aastastele hooajalistele nõudele on kollektsiooni lisandunud rannatekstiilid ja joogiklaaside sari.

Tooted tulevad müügile 8. mail 2024.

Pannkookide jaoks pole moosi kunagi liiga palju.

Suvehooaja kruus ja taldrik Marjaaeg jäädvustavad suvesaadused ja maagilised hetked. Jätkatakse eelmiste aastate teemaga, kus muumid tegutsevad ja veedavad aega looduses. Õrnad salvei, sireli ja virsiku värvid tuletavad meelde rõõmsaid suviseid pärastlõunaid, kui kuumusest pääsemiseks tuleb taganeda aia jahedusse.

Kruusi ja taldriku illustratsioonil käib usin moositegemine muumiaia punastest ja mustadest sõstardest. Kuigi keldris on moosi veel piisavalt, siis uus marjasaak on ikkagi vaja purki panna. Kui soovid purustada marju samamoodi kui Muumitroll ja Piripiiga, siis on vann selleks parim.

Serveerimissoovitus soojadeks suvisteks pärastlõunateksvirn pannkooke omatehtud moosiga ja suur kann teravat, värskelt pressitud rabarberlimonaadi.

Muumi Marjaaeg
Ahoi! Rannatekstiilid kutsuvad mere äärde.

Kas oled rannahooajaks valmis? 

Uued kogu pere rannatekstiilid on mõeldud mere äärde, purjekasse või suvilasse. 

Tekstiilide pildid on võetud tänavuste ja eelmiste aastate suvehooaja nõudelt.

 Nagu eelnevad Muumi Arabia tekstiilid, on ka uus rannakollektsioon valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast.

Muumi rannakott 
MUUMI RANNALINA

Stiilne ruuduline froteerätik, mis on suurem kui varasemad rätikud, on ideaalne rannas lamamiseks ning pärast ujumist sisse mässimiseks.

Rannalinal on kujutatud Piripiigat, kes naudib imelist suvepäeva ja raamatu lugemist.

MUUMI HAMAM RÄTIK

Triibuline hamam rätik on väga imav ning kerge, kuivab kiiresti ja võtab kotis mõnusalt vähe ruumi. Sobib hästi ka piknikutekiks või puusadele sarongiks.

Rätik on kaunistatud traditsiooniliste hamam-narmastega ning selle motiiv, kus Muumitrolli ja Piripiiga purustavad marju, on sama nagu kruusil ja taldrikul.

Rätkut on kahte värvi: roheline ja roosa.

MUUMI RANNAPONTŠO JA -RÄTIK

Rannapontšo või rätik soojendab väikeseid pereliikmeid pärast ujumist ja veespordiga tegelemist. Paks puuvillane veluur on hea venivusega, mis muudab selle mugavaks nii liivalossi ehitamisel kui teiste rannategevuste nautimisel.

Tuulise ilma korral saab pea katta kapuutsiga. Pontšol on pilt sellest, kujutatud kuidas Muumitroll ja Muumipapa jooksevad ujuma. Rannarätik on kollaste triipudega.

MUUMI RANNAKOTT

Veluurist rannakotti saad panna niisked rannariided ja rätikud või kõik muu alates suupistetest ja jookidest kuni lemmikraamatuni, mida soovid randa kaasa võtta.

Kotil on rannarätikuga sama pilt.

Soovitus mõnusaks rannapäevaks:
Paki kotti värsked puuviljad, soolased suupisted, käterätikud, veemänguasjad ja rannavari ning minge perega aega veetma. Või leia hetk endale järve või basseini ääres, et lugeda head raamatut.

Muumiklaasid saavad värvilist värskendust

Sel suvel saad oma külalistele kosutust pakkuda uutest Muumi klaasidest, mis asendavad varasemaid veeteemaliste illustratsioonidega klaase. Uutel joogiklaasidel on kujutatud hetki muumide ja nende sõprade ühisest õues veedetud ajast. Klaasidel on kasutatud 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 ja 2023 aastate suvehooaja nõude motiive.

Klaasid on paraja suuruse ja sellise disainiga, et sobiksid
nii täiskasvanute kui ka laste kätte argipäevast pidupäevani.

Soovitus lõõgastavaks suvepäevaks koos sõpradega:
sobita uued klaasid Muumi suvehooaja nõudega ja korraldage armas koosviibimine oma aias või piknik lähedalasuvas pargis. Kuidas oleks, kui pakuks värskendavat jääteed võileibade ja koogikestega?

Loe rohkem Muumiblogist:

Muumide klassika kollektsiooni 2024. aasta uued tegelased

Igavene unistaja ja suur mõtleja Muumi Arabia klassikalise kollektsiooni kaks uut tegelast on oma olemuselt peaaegu vastandid: kergestierutuv Sniff unistab kuulsusest ja mammonast, Piisamrott seevastu on tõsiseltvõetav filosoof, kellemeelest on peaaegu kõik mõttetu. Piisamirotiga nõusid pole enne valikus olnud, Sniffi aga näeme jubakolmandat korda. Kauaoodatud Piisamrott Muumikeraamika fännid on pikalt oodanud, millal saabub müüki Piisamroti kruus. Viimati

Loe siit »

Muumide südamlikud sõbrapäeva kingitused

1.-18. veebruar 2024 KÕIK MUUMI TOOTED -25%. Armastuse kollektsioon on saanud inspiratsiooni positiivsest ja avatud ellusuhtumisest. Õrnroosadel muumi tekstiilidel ja nõudel on kujutatud Muumitrolli ja Piripiiga kiindumust. Kõige kallimatele mõeldud beebiroosasse Armastus kollektsiooni kuuluvad voodipesukomplekt, froteest vannilina, froteest käterätik, linane köögirätik, kandekott, kruus, kauss ja käärid. Täielik sõbrapäeva komplekt.

Loe siit »

Muumi hommikumantlid

Muumi Arabia kodutekstiilidesse lisandusid pehmed hommikumantlid, et soojendada hilissügise ja läheneva talve jahedamaid aegu. Valikus on praktilise vöö ja taskutega hommikumantlid täiskasvanutele ja lastele. Lastekollektsioonis on lisaks kapuutsiga vannipontšod.

Loe siit »

Muumi 2023 talv

Muumide uues 2023. aasta talvise hooaja kollektsioonis Laskumine on kiirust ja võidutahet. Nõudel kohtud lisaks muumidele ja hr Erkile kahe vähemtuntud tegelasega. Jätkub 2022. aasta pastelsete värvilahendustega lugu.

Loe siit »
Muuminõud suvi 2023

Muuminõud suvi 2023. Sel suvel toimub pidu ja kõik on oodatud!

2023. aasta suvehooaja Muumi lauanõude kollektsioon Aiapidu on täis üllatavaid kohtumisi ja maagilist sõprust. Muumioru vallutab tohutu kuumus, mille järel saabub äike ja paduvihm. Väike My leiab merest hulpiva kasti, mis on täis eksootilisi troopilisi seemneid. Muumid loobivad need suvaliselt oma aeda laiali. Kuumus ja niiskus paneb seemned valguse kiirusel idanema ning hommikuks on muumimaja ümber tihe džungel. Loe siit, mis edasi saab!

Loe siit »
Muumi 2022 uued kruusid

Muumi tähekruusid toovad koju uusi sõnu

Moomin by Arabia Tähestiku kollektsioon sai alguse 2022. aasta septembris eesmärgiga tuua ja levitada lugemis- ja kirjutamisrõõmu. Käesoleval aastal jätkub Muumi lugu uute H- ja M-kruusidega, millel on Sniff ja salapärane duo Tutsik & Lipsik. Uued kruusid koos varasemate L, O, V ja E tähtedega, on saadaval alates 12. jaanuarist 2023.

Loe siit »

Muumide talveime 2022. Uued tooted kohal!

Talisport ja segased emotsioonid – härra Erk naaseb Arabia muuminõudele. Sellel talvel maitseb kuum kakao või rammus supp kõige paremini uutes muuminõudes. 2022 talvine hooajakollektsioon “Talveime” tähistab spordihullu härra Erki tagasitulekut, kes julgustab muumisid uisutama, mis aga pingutustele vaatamata neil hästi välja ei tule. Uus kollektsioon koosneb pastelsetes toonides kruusist ja kausist.

Loe siit »
Arabia Muumi ABC

Muumi uus nõudekollektsioon tuletab meelde, et ka väikestel tegudel võib olla suur mõju

Uus Tove Janssoni originaaljoonistega Muumi heategevuskollektsioon tähistab sõprust ja üksteisest hoolimist ning julgustab inimesi üle maailma tegema väikeseid heategusid. Sümpaatsetel joonistustel, mis on Janssonile omases äratuntavas stiilis, on õitsvad punased lilled, Väike My ämbriga, Muumitroll redelil ronimas ja Nuuskmõmmik, kes istub koos sõpradega lõkke ümber. Iga müüdud toote eest annetatakse 1 € vastava riigi Punase Risti esindusele üle maailma.

Loe siit »
Muumi talv 2021

Muumi talv 2021

2021. aasta Muumi talvenõudel on kujutatud Muumitrolli ja tema sõpru taevasse kaduvat Lumehobust jälgimas. Jätkub Tove Janssoni raamatu “Trollitalv” (1957) lugu, kus Muumitroll esimest korda elus kogeb imelist talve.

Loe siit »
Muumid 2021 suvi

Muumide boheemlaslik rannaelu

2021. aasta suvehooajal jätkuvad Muumide perekonna rannaseiklused, mis põhineb Tove Janssoni koomiksiraamatul “Muumid Rivieral”, mille inglise keelne väljaanne ilmus 1955. aastal.

Loe siit »
Muumi 2021

Muumimamma ja Filifjonka uued Muuminõud

Tove Janssoni loodud Muumioru tegelastega on lihtne igapäevaelus samastuda. Muumimamma on heasüdamlik ja mõistev: ta kohtleb elu ja erinevaid inimesi avameelselt ja on väga külalislahke. Proua Filifjonka seevastu vastandub mitmes mõttes Muumimammale. Filifjonka on kolme lapse ema, kelle jaoks puhtus, kord ja kohustused tagavad kontrolli elu üle.

Loe siit »

Title

Go to Top